Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benım daha ben adet olmadım temmuzda da yetısmez sanırm daha adet olucamda yumurta gelişicekte ben rahat bı agustos topıgıne kalırm

diyosun.. hmmm.. sağlık olsun be arkadaşım :112:

kızlar siz rahim filmi çektirdinizmi ondan sonra hamile kalması daha kolay oluyomuş ya
doktora sordum rahim filmi isticekmisiniz diye rahim filmi çok ağrılı bi süreç ilk aşılama olumsuz olursa o zaman istiyorum dedi

ilk olarak ağrılı olduğunu söyleyerek hastayı ürküten dr.lara tav olduğumu belirtmek isterim. ağrılı bir işlem değil, sadece birkaç dakikalık vajinal muayenede gibi düşün kendini, aşılamadaki gibi içine kontrast veriliyor basınçlı, o anda belki bunu hissedersin ama sadece basınç olarak. ola ki tüpte yapışıklık, tıkanıklık gibi bir şey vardır, ancak o halde bunu ağrı olarak hissetmen mümkün. o da şiddetli değil, adet sancısı gibi derinden bişey, o kadar.

Son düzenleme:
Sonuc negatif ikinci asilamam di doktorum soyleyince gozlerim doldu aglamamak icin zor tuttum eve atmak istedim kendimi yoldada denk geldi bi kac hamileye rastladim agladim gozlukleri taktim kimse gormesin diye kendime bu kadar acimamistim hic..adet gununun 5inde gel dedi.Ama dualarim sizinle takipte kalicam mutlaka .

kaç çıktı ki değerin :26: gözlerimi doldurmayı başardın dostum :KK45: yapma bunu kendine lütfen. hepimiz yapıyoruz elbet ama dünyayı kendimize dar etmeyelim lütfen. asıl acınacak halde olanlar, acınacak halde olduğumuzu düşünenlerdir. beraber yürüycez bu yolda yok öyle havlu atmak :KK20: sil gözünün yaşını, gel gel :KK48: kıyamam ayol :KK19:

güzel haberle gel cnm, bu arada ben de ist.dayım :KK34:

hadi yaa, ikonu değiştirmeye elim varmadı son ana kadar bekledim ama artık benden günah gitti :KK37: yeni döngün hayırlı olsun kuzum o zmn, bayrama denk gelmesen bari kığızz :KK4:

mrb folikcim nasılsın aşılaman nasıl geçti çok merak ediyorum.bn bugun gittim iğnelere perşembeye kadar devam dedi suan 12mm olmuş

diyosun.. hmmm.. sağlık olsun be arkadaşım :112:

ilk olarak ağrılı olduğunu söyleyerek hastayı ürküten dr.lara tav olduğumu belirtmek isterim. ağrılı bir işlem değil, sadece birkaç dakikalık vajinal muayenesinde gibi düşün kendini, aşılamadaki gibi içine kontrast veriliyor basınçlı, o anda belki bunu hissedersin ama sadece basınç olarak. ola ki tüpte yapışıklık, tıkanıklık gibi bir şey vardır, ancak o halde bunu ağrı olarak hissetmen mümkün. o da şiddetli değil, adet sancısı gibi derinden bişey, o kadar.

adet sancısı gibi bişeyse korkmama gerek yok o zaman her ay ağrılardan sürünmeye alışığım zaten :KK52::KK36:

Peki bu iğneyi yaptırmam tehlikeli olmaz dimi?hastane bişey demesin bizden habersiz yaptınız diye?:)

demezler merak etme, yırtarım ağızlarını derlerse :KK52: kist olma ihtimali konusunda bile uyarmadıkları gibi sorumluluk da almıyorlar pes!
delirmek işten değil! merak etme sen söylemezsen ruhları bile duymaz. asla tehlikeli bişey önermiyorum için rahat olsun. ben kendi çatlatmamı c.tesi akşamı evde bizzat yaptım, çok da kolay, sen sağlık ocağında ya da özel bir hastanede falan yaptırabilirsin kendin yapamayacaksan. ona göre de 36. saat ilişkiye girersiniz eşinle. bu arada yumi kaç tane ve kaç mm olmuş dedin?

Son düzenleme:
mrb folikcim nasılsın aşılaman nasıl geçti çok merak ediyorum.bn bugun gittim iğnelere perşembeye kadar devam dedi suan 12mm olmuş

1 tane mi yumi, oh oh ne güzel, devam o zmn iğneye :KK55: maşallah cnm sıkıntı olmasın da.. aşılamam gayet rahat geçti cnm her şey kontrol altında :KK12:

adet sancısı gibi bişeyse korkmama gerek yok o zaman her ay ağrılardan sürünmeye alışığım zaten :KK52::KK36:

ha şöyle, gözünü korkak alıştırma, çocuk nasıl doğurcanız yapmayın gözünüzü seveyim :KK54:

1 tane mi yumi, oh oh ne güzel, devam o zmn iğneye :KK55: maşallah cnm sıkıntı olmasın da.. aşılamam gayet rahat geçti cnm her şey kontrol altında :KK12:

ha şöyle, gözünü korkak alıştırma, çocuk nasıl doğurcanız yapmayın gözünüzü seveyim :KK54:

sen ne zaman yaptırdın sonra bekledinmi doğal yoldan hamilelik olurmu diye

ha şöyle, gözünü korkak alıştırma, çocuk nasıl doğurcanız yapmayın gözünüzü seveyim :KK54:[/QUO
kaç tane yumi oldupunu hatırlamıyorum desem inanırmısın:KK9: .geçmiş olsun inşallah hayırlı haberler alırsın.kendini yorma hep uzanıp dinlen yardımcı olabilecek kimse varsa çağır bence herşeyi onlar yapsın evde ayakların yukarı olacak şekilde yat cnm.:KK34:

kaç çıktı ki değerin :26: gözlerimi doldurmayı başardın dostum :KK45: yapma bunu kendine lütfen. hepimiz yapıyoruz elbet ama dünyayı kendimize dar etmeyelim lütfen. asıl acınacak halde olanlar, acınacak halde olduğumuzu düşünenlerdir. beraber yürüycez bu yolda yok öyle havlu atmak :KK20: sil gözünün yaşını, gel gel :KK48: kıyamam ayol :KK19:

burdayım canım :KK14: gözlerim şişti ağlamaktan ama açıldım rahatladım :KK17:tabiki beraber yürüycez takipteyim sizi senin nasıl geçti aşılamn bugündü değil mi ?

kızlar eltim hamile kaldı 2 ay önce kaza ile :KK53: aldırdı onu sonra spral takdırdı ona rağmen yine hamile kaldı:KK53: insan inanamıyo yaaa

bide aldırıyo ona rağmen Allah yine veriyo :KK53: böyle şeyleri duyunca yanlış bişey söyleyip isyana gircek diye çok korkuyorum sabır Allahım :KK43:

demezler merak etme, yırtarım ağızlarını derlerse :KK52: kist olma ihtimali konusunda bile uyarmadıkları gibi sorumluluk da almıyorlar pes!
delirmek işten değil! merak etme sen söylemezsen ruhları bile duymaz. asla tehlikeli bişey önermiyorum için rahat olsun. ben kendi çatlatmamı c.tesi akşamı evde bizzat yaptım, çok da kolay, sen sağlık ocağında ya da özel bir hastanede falan yaptırabilirsin kendin yapamayacaksan. ona göre de 36. saat ilişkiye girersiniz eşinle. bu arada yumi kaç tane ve kaç mm olmuş dedin?

20cm 1 tane..ne zaman yapılıyor canım bu iğne ben unuttum valla bi kere yaotırmıştım özel hastaneye giderken...

burdayım canım :KK14: gözlerim şişti ağlamaktan ama açıldım rahatladım :KK17:tabiki beraber yürüycez takipteyim sizi senin nasıl geçti aşılamn bugündü değil mi ?

arkadaşım yazdıklarına görünce cok üzüldüm yazmadan edemedim.ama üzülme ve yılma her şerde vardır bir hayır bize kötü gelen bir olay aslında bizim için en iyi olandır.hakkımızda hayırlısı canım

ben biraz dinleneyim kızlar müsadenizle, dün gece uykumu alamadım heyecandan, sabahtan beri de heyecan stres derken yamulmaya başladım artık yavaştan, görüşürüz . bu arada gaz gibi, gurultu gibi ama kuvvetli bi basınç bi sıkışma hissediyorum kasıklarımda ve pembelik geldi WC'de, işlem sırasında biraz tahriş oldu sanırım o yüzden. hepinizi öpüyore :KK54:
Hayirli olsun şimdiden nenimde pembe lekelenme ilk aşılanmamda olmuştu ve 1 hafta kadar zaman zaman kasilma batma tarzinda omuştu hatta bu aşilamada pet aldim yanima ama bu sefer olmadi

X