Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bismillah, rapor istedim pzt için, yazarım sorun değil dedi. soldaki 15, sağdaki 14, ufaklık 10 mm. önümdeki 3 günü de eklersek 15 gün var daha test yapmama :KK52:

Geri sayım başladı inş güzel haberler alırız birde hamile topiği açar hepimizi orda toplarsın

canımm çok teşekkür ederim ama bunu bir başka topic teki arkadaştan kopyalamıştım,hepimize umut olsun diye.maalesef benim henüz daha 7.günüm beklemedeyim.:KK17:
Sana da çok teşekkür ederim hamile kalınca burayı unutmayıp,bizlere bilgi vermişsin.bunlar moral oluyo bu süreçte demek ki mümkün diyo insan.sevgiler,öpücükler :KK54:

evet canım sonradan farkettim arkadaşa hayırlı olsun inşllah değerleri oldukça bebek belirtisi veriyor yaniii :KK1::KK1: Allah söyletti belkide darısı sana seni de tebrik ederim inşllah
bazen burası bana iyi gelmiyor diye düşünmüştüm tedavi sürecinde ama hiç öyle değilmiş burada oldukça inancım güçlendi bol bol dua ettim dua aldım bana en iyi gelen bu oldu

canım 3 yumurta vardı tek gebelik bide ben sırf bu yüzden yazdım buraya umut olsun diye belki soracaklarınız olur bende tecrübelerimi paylaşırım sizinle

Kızlar kontrolden geliyorum, 2 buçuk tane yumi var :KK1: solda 1, sağda 1, bi de peşinde ufaklık :KK1: Bu ay da Pazar gününe denk gelmesin diye uğraşıyoruz bakalım. C.tesi sabahın köründe çağırdı kontrol için. Aşılama takvimimiz o gün belli olacak inşallah hayırlısıyla. :KK76:

çok sağol canım iyiki geldin ne hissettiğimizi biliyosun en güzelide bu

folikkkk hadi bakalım bugün kaçıncı günündü iğnede senin dozun kaçtı bende ctesi gidicem ozaman kadar toplam 4 defa iğne vurulmuş olacam :KK52:

artık yavaştan günler belli oluyor test günleri yaklaşıyor aşılama günler yaklaşıyor :18: çook heyecanlıııı
listemi yapsak kızzz sonuçlama ile ilgilii :44:

evet canım sonradan farkettim arkadaşa hayırlı olsun inşllah değerleri oldukça bebek belirtisi veriyor yaniii :KK1::KK1: Allah söyletti belkide darısı sana seni de tebrik ederim inşllah
bazen burası bana iyi gelmiyor diye düşünmüştüm tedavi sürecinde ama hiç öyle değilmiş burada oldukça inancım güçlendi bol bol dua ettim dua aldım bana en iyi gelen bu oldu[/Q
Haklısın canım.İnsanın kendisiyle aynı durumda olan insanlarla dertleşmesi iyi geliyor.Sana da kolay hayırlı doğumlar dilerim canım.Sağlıkla büyütün İnşallah bebeğinizi.:KK54:

Geri sayım başladı inş güzel haberler alırız birde hamile topiği açar hepimizi orda toplarsın

inşallahh :KK1: "ilk aşılamada 12'yi vuranlar" :111:

çok sağol canım iyiki geldin ne hissettiğimizi biliyosun en güzelide bu

folikkkk hadi bakalım bugün kaçıncı günündü iğnede senin dozun kaçtı bende ctesi gidicem ozaman kadar toplam 4 defa iğne vurulmuş olacam :KK52:

artık yavaştan günler belli oluyor test günleri yaklaşıyor aşılama günler yaklaşıyor :18: çook heyecanlıııı
listemi yapsak kızzz sonuçlama ile ilgilii :44:

Evet birden hızlandı sanki her şey, doğum yerimi de düşünmeye başlarım ben şimdiden bıraksan :KK1: Ben klomen kullandım cnm iğne değil, bugün adetin 11. günü. Tablo işi de güzel fikir, diğer arkadaşlar da istiyorsa hemen halledeyim :KK52:

inşallahh :KK1: "ilk aşılamada 12'yi vuranlar" :111:

Evet birden hızlandı sanki her şey, doğum yerimi de düşünmeye başlarım ben şimdiden bıraksan :KK1: Ben klomen kullandım cnm iğne değil, bugün adetin 11. günü. Tablo işi de güzel fikir, diğer arkadaşlar da istiyorsa hemen halledeyim :KK52:

İlk aşılamada 12 yi vuranlar iyiymiş. Tablo iyi olur kim ne aşamada karıştırıyorum ben zaten pratikde olur

ayyyy evet yaaa yapalım çok heyecanlııı :18:

chinaroseeem:KK16: hoşgeldinnn nerelerdesin sen hani takiplicektinn ben seni hep izledim amaa :KK1:

kızlar ilk sayfaya bi bakın, öneriniz varsa düzenleyelim ve bilgilerinizi de vermeyi unutmayınız :KK9:

Son düzenleme:
ayyyy evet yaaa yapalım çok heyecanlııı :18:

chinaroseeem:KK16: hoşgeldinnn nerelerdesin sen hani takiplicektinn ben seni hep izledim amaa :KK1:

Yaa yakalandık :KK70: bayağı kaynatmışsınız kızlaarrrr yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş. Gün sayanlar aşılama yaptıranlar oohhh maşallah hepinize :KK16::KK16::KK16:
Bu arada gözümden kaçmadı başka topikten Temmuz pozitifi bulmuşsunuz çok sevindim :) Haziran negatif, Temmuz pozitif gidiyor inşallah hadi bakalım :KK34::KK34: Yeni arkadaşlara yardımım dokunursa seve seve cevaplarım. Ben arada bir girip bakıyorum ne haldesiniz diye. Sayfayı daha yeni bitirdim hemen yakalandım :KK1: GÜZEL HABERLER BEKLİYORUM KIIIIIIZZZLLLAAAARRRRRRRRR :KK16::KK16::KK16::KK16:

Yaa yakalandık :KK70: bayağı kaynatmışsınız kızlaarrrr yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş. Gün sayanlar aşılama yaptıranlar oohhh maşallah hepinize :KK16::KK16::KK16:
Bu arada gözümden kaçmadı başka topikten Temmuz pozitifi bulmuşsunuz çok sevindim :) Haziran negatif, Temmuz pozitif gidiyor inşallah hadi bakalım :KK34::KK34: Yeni arkadaşlara yardımım dokunursa seve seve cevaplarım. Ben arada bir girip bakıyorum ne haldesiniz diye. Sayfayı daha yeni bitirdim hemen yakalandım :KK1: GÜZEL HABERLER BEKLİYORUM KIIIIIIZZZLLLAAAARRRRRRRRR :KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah cnmm, ihmal etme bizi, uğra böyle arada :KK48: :KK34:

evet bencede tablo yapalım bazen karıştırıyoruz...

:82: fundanın gözünden kaçmazzz :KK20: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sende beraber bizimle hamiş kal nolurrrrr bu ay hepimizin göbişi dolsunnn :KK49:

canım ben 75 lik doz 4 gün kullanıp ( bugün 3. gün ) ctesi kontrole gidicem sence doz nasıl iyimi :18: :KK1:

:82: fundanın gözünden kaçmazzz :KK20: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sende beraber bizimle hamiş kal nolurrrrr bu ay hepimizin göbişi dolsunnn :KK49:

canım ben 75 lik doz 4 gün kullanıp ( bugün 3. gün ) ctesi kontrole gidicem sence doz nasıl iyimi :18: :KK1:

Bence ilk doz için çok iyi bana 37,5 yaptırdı da yumurtaları büyütene kadar neler çekmiştim biliyorsun. İlk günler için en iyisi 75 bencede..

Bence ilk doz için çok iyi bana 37,5 yaptırdı da yumurtaları büyütene kadar neler çekmiştim biliyorsun. İlk günler için en iyisi 75 bencede..

toplam 300 olacak ctesi sabahına kadar işte bakalım ne çıkacak sonuç
evet ço kdüşükmüş senin sonradan artırdı süreçte uzadı haliyle

burda bir arkadaşta berraktı sanırım benim gi,bi dozla 6 günde 10 yumurta gelişmiş :KK16:
ben iğne yaparken çok tedirgin oluyorum heyecanlanıyorumm :KK1:

toplam 300 olacak ctesi sabahına kadar işte bakalım ne çıkacak sonuç
evet ço kdüşükmüş senin sonradan artırdı süreçte uzadı haliyle

burda bir arkadaşta berraktı sanırım benim gi,bi dozla 6 günde 10 yumurta gelişmiş :KK16:
ben iğne yaparken çok tedirgin oluyorum heyecanlanıyorumm :KK1:

Bi süre sonra yalama oluyorsun vura vura :) gerçi ben 21 gün vuruldum umarım sizin oyle olmazda :KK34:
Doz önemli bu durumda. Seninde erken gelişir inşallah tatlım.

X