Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sırf bu yüzden buraya yazdım bugün bende çok çaresiz kaldığımı düşündüğüm zamanlar oldu kendime hep bir cevap aradım sordum araştırdım yazdım birilerine cevap vermek hoşuma gidiyor çünkü bende hep cevap aradım bekledim.

burada olman çok güzel gerçekten umarım bizimde yakında senin ki gibi bir tarih yazar profilimizde... ben hep eski forumları okuyup birşeyler ışık olurmu diye araştırıyordum ama sen buraya bizi aydınlatmaya gelmişsin.. benim şuan 3 günüm kaldı test yapmama... ama bugün akıntım birden kesildi bunlar belirti sayılamaz belki ama herşeyi takıyoruz işte..

burada olman çok güzel gerçekten umarım bizimde yakında senin ki gibi bir tarih yazar profilimizde... ben hep eski forumları okuyup birşeyler ışık olurmu diye araştırıyordum ama sen buraya bizi aydınlatmaya gelmişsin.. benim şuan 3 günüm kaldı test yapmama... ama bugün akıntım birden kesildi bunlar belirti sayılamaz belki ama herşeyi takıyoruz işte..

O GÜZEL HABERİ DUYMAK NASİB OLSUN İNŞŞALH HEPİNİZEDE AZ KALMIŞ.BELİRTİLER KONUSUNA GELİNCE BEN ÇOK FARKLI BELİRTİLER DUYDUM YANİ HERKESDE FARKLILIK GÖSTERİYOR BENİM ADET SANNCISI GİBİ SANCILARIM ÇOK OLMUŞTU VE GÖĞÜSLERİM ÇOK AĞRIYORDU BEN BUNU ADET BELİRTİSİ OLARAK ALGILADIM HEP SONUCUMUN OLUMSUZ OLDUĞUNA KARAR VERMİŞTİM HATTA NERDEYSE 12.GÜN BETA-HCg VERDİĞİMDE ÇOK AKINTIM VARDI KENDİMİ ADET OLUYOMUŞUM GİBİ HİSSEDİYORDUM AMA SONUÇ BÖYLEYDİ. VE BENİM BELİRTİLERİMİN TAM TERSİ BELİRTİLERDE DUYDUM...

Bugun asilamamim 12.gunu betahcg 46.26 cikti eger artarsa deger var bi drumlar ama bekleyisteyiz:)kasiklarim ve goguslerimin agrisindan da epey sikintidayim..birgulden isimli arkadaşımızdan alıntıdır..

Kızlaaarrr bu arkadaş başka topikden oda bu ay aşılama yaptırmıştı.Şu anda hamile.Bu ayın ilk hamişi hayırlı uğurlu olsun:KK9:
Darısı hepimizin başına..

hayırlısı olsun, Rabbimiz bize de nasip etsin inşallah :KK16:

şu mübarek günlerde rabbim yüzünüzü gülsürsün inşllah bende bu yoldan geçtim çok umut bağlayan ama hiç umudu olmayan da var bu karışık bir duygu ne olursa olsun insan umut dolu ve sizlerde bunu yitirmeyin. Aşılama yaptıracak olan arkadaşlara tek tavsiyem kadar rahat olmanız... Bi dolu gebelik haberleriniz olsun inşllah...

olsun inşllah ben geçen sene bu zamanlar tedavi sürecindeydim inşllah sizlerde o günlere yakınsınızdır..

Bende kendim adına sorularıma çok fazla cevap aradığım zaman oldu bu konuda topik dikkatimi çektiği için sizlere yazmak istedim çok dua ediyorum gönülden isteyen herkese nasib olsun . . .

sırf bu yüzden buraya yazdım bugün bende çok çaresiz kaldığımı düşündüğüm zamanlar oldu kendime hep bir cevap aradım sordum araştırdım yazdım birilerine cevap vermek hoşuma gidiyor çünkü bende hep cevap aradım bekledim.

canım 3 yumurta vardı tek gebelik bide ben sırf bu yüzden yazdım buraya umut olsun diye belki soracaklarınız olur bende tecrübelerimi paylaşırım sizinle

Güzel yüreğinden öpüyorum seni :KK19:

Kızlar kontrolden geliyorum, 2 buçuk tane yumi var :KK1: solda 1, sağda 1, bi de peşinde ufaklık :KK1: Bu ay da Pazar gününe denk gelmesin diye uğraşıyoruz bakalım. C.tesi sabahın köründe çağırdı kontrol için. Aşılama takvimimiz o gün belli olacak inşallah hayırlısıyla. :KK76:

sizin hikayelerini bilmiyorum ama inşlaah hepinizin de son tedavileri olur da kucaklarınız minişlerle dolar....:KK9::KK9::KK9:

Çoğumuzun ilk aşılamsı ikinciye olanlarda var ama çoğunluk ilk defa yaptırıyor. İlk aşılama tutmuyor diye bi kanı varya o yüzden biraz karamsarız ama genelde birbirimize destek verip costuruyoruz seninde gelmen iyi oldu. Hatta topiğin ilk günlerinde bi arkadaş vardı ilk aşılamasında tututuranla hiç karşılaşmamış eski topikleri filan okumuş sanırım seni görsün onada keyif olur

O GÜZEL HABERİ DUYMAK NASİB OLSUN İNŞŞALH HEPİNİZEDE AZ KALMIŞ.BELİRTİLER KONUSUNA GELİNCE BEN ÇOK FARKLI BELİRTİLER DUYDUM YANİ HERKESDE FARKLILIK GÖSTERİYOR BENİM ADET SANNCISI GİBİ SANCILARIM ÇOK OLMUŞTU VE GÖĞÜSLERİM ÇOK AĞRIYORDU BEN BUNU ADET BELİRTİSİ OLARAK ALGILADIM HEP SONUCUMUN OLUMSUZ OLDUĞUNA KARAR VERMİŞTİM HATTA NERDEYSE 12.GÜN BETA-HCg VERDİĞİMDE ÇOK AKINTIM VARDI KENDİMİ ADET OLUYOMUŞUM GİBİ HİSSEDİYORDUM AMA SONUÇ BÖYLEYDİ. VE BENİM BELİRTİLERİMİN TAM TERSİ BELİRTİLERDE DUYDUM...

Aynı bende hep adet belirtileri yaşıyorum halemoonada söyledim bende adet belirtileri var diye bazen karamsarlığa kapıldığım oluyor. Hatta geçen gün dışarı çıktık adet olduğumu sandığım için eve dönmek zorunda kaldık. bende adet olmadan gögüslerimde bi değişiklik olmaz bu sefer gögüzlerimde sızlama var normal adet belirtisinden farklı olarak

kızlar kontrolden geliyorum, 2 buçuk tane yumi var :KK1: Solda 1, sağda 1, bi de peşinde ufaklık :KK1: Bu ay da pazar gününe denk gelmesin diye uğraşıyoruz bakalım. C.tesi sabahın köründe çağırdı kontrol için. Aşılama takvimimiz o gün belli olacak inşallah hayırlısıyla. :KK76:

hadi bismillah....:13:

bugun asilamamim 12.gunu betahcg 46.26 cikti eger artarsa deger var bi drumlar ama bekleyisteyiz:)kasiklarim ve goguslerimin agrisindan da epey sikintidayim..birgulden isimli arkadaşımızdan alıntıdır..

Kızlaaarrr bu arkadaş başka topikden oda bu ay aşılama yaptırmıştı.şu anda hamile.bu ayın ilk hamişi hayırlı uğurlu olsun:KK9:
Darısı hepimizin başına..

canım allahım tamamına erdirsin benim 12. Günde 19,27 di

Kızlar kontrolden geliyorum, 2 buçuk tane yumi var :KK1: solda 1, sağda 1, bi de peşinde ufaklık :KK1: Bu ay da Pazar gününe denk gelmesin diye uğraşıyoruz bakalım. C.tesi sabahın köründe çağırdı kontrol için. Aşılama takvimimiz o gün belli olacak inşallah hayırlısıyla. :KK76:

hadi hayrılısı bakalım o buçuğuda büyt c. tesiye kadar :)

Çoğumuzun ilk aşılamsı ikinciye olanlarda var ama çoğunluk ilk defa yaptırıyor. İlk aşılama tutmuyor diye bi kanı varya o yüzden biraz karamsarız ama genelde birbirimize destek verip costuruyoruz seninde gelmen iyi oldu. Hatta topiğin ilk günlerinde bi arkadaş vardı ilk aşılamasında tututuranla hiç karşılaşmamış eski topikleri filan okumuş sanırım seni görsün onada keyif olur

Berrakcım benim paylaştığım bu ay yaptırıp aşılaması tutan Birgulden arkadaşımızın da ilk aşılamasıydı.Hatta bi topic açmıştı.Kasıklarımda ağrı var aşılama yaptıranlar sizde de var mı bu normal mi diye.Bu işin ilki ikincisi diye bişey yok bence.Nasip kısmet işi.. O arkadaşımıza denk gelmemiş demek okurken. :13:

çoğumuzun ilk aşılamsı ikinciye olanlarda var ama çoğunluk ilk defa yaptırıyor. Ilk aşılama tutmuyor diye bi kanı varya o yüzden biraz karamsarız ama genelde birbirimize destek verip costuruyoruz seninde gelmen iyi oldu. Hatta topiğin ilk günlerinde bi arkadaş vardı ilk aşılamasında tututuranla hiç karşılaşmamış eski topikleri filan okumuş sanırım seni görsün onada keyif olur

keşke olsa burda benle aynı ayda ilk aşılaması tutan 4- 5 arkadaşız şuan halen görüşüyoruz doğum telaşı sardı hepimizi maşallah ikizimizde var tek de inşllah sizlerinde öyle olur yanlış bir düşünce yerleşmiş karamsarlığa hazırız malesef birazda ondan oluyor bu önemli olan sakinliği koruyabilmek biraz

aynı bende hep adet belirtileri yaşıyorum halemoonada söyledim bende adet belirtileri var diye bazen karamsarlığa kapıldığım oluyor. Hatta geçen gün dışarı çıktık adet olduğumu sandığım için eve dönmek zorunda kaldık. Bende adet olmadan gögüslerimde bi değişiklik olmaz bu sefer gögüzlerimde sızlama var normal adet belirtisinden farklı olarak

inşllah güzel haberlerin belirtisidir bu... Bende çok fazla akıntı olmuştu bide özellikle 11, ve 12. Günlerde artmıştı

canım allahım tamamına erdirsin benim 12. Günde 19,27 di

canımm çok teşekkür ederim ama bunu bir başka topic teki arkadaştan kopyalamıştım,hepimize umut olsun diye.Maalesef benim henüz daha 7.günüm beklemedeyim.:KK17:
Sana da çok teşekkür ederim hamile kalınca burayı unutmayıp,bizlere bilgi vermişsin.Bunlar moral oluyo bu süreçte demek ki mümkün diyo insan.Sevgiler,öpücükler :KK54:

Berrakcım benim paylaştığım bu ay yaptırıp aşılaması tutan Birgulden arkadaşımızın da ilk aşılamasıydı.Hatta bi topic açmıştı.Kasıklarımda ağrı var aşılama yaptıranlar sizde de var mı bu normal mi diye.Bu işin ilki ikincisi diye bişey yok bence.Nasip kısmet işi.. O arkadaşımıza denk gelmemiş demek okurken. :13:

arkadaşlarda aynı şeyleri yazdılar ama hiç denk gelmemiş eski topiklerde bakmış morali bozulmuştu sarıçiçekdi sanırım adı bunları okuyunca keyfi yerine gelir

X