tellwe.com'da bakılan fallar!

Dün CherryCoco ya kahve falı baktırdım. Benim sorduğum kişiyi çok iyi tarif etti ama olmayacağını yollarımızın ayrılacağını söyledi. Geçmişte bir kişi vardı onunla iletişimim ocakta olmuştu onu bildi çok şaşırdım.. Net tarihler verdi. Gelecek adına da inşaallah dedikleri gerçekleşir. Bence boş falcı değil

Yazili mi bakiyor?

Canım ben biraz önce tarot attım bekliyorum. Falını sakıncası Yoksa bana da gönderebilir misin?
Ben de gecicem sana bones and stones a attigim detayli mesajimi. Karsilastirman icin. Simdi tek merak ettigim sey baska falcilarin yorumlarini (hep kapali yorum yapiyorum) ve sorularini gorup bilgi toplayabiliyorlar mi? Evetse neden baska falcilar yapmadi bunbulgi toplama isini cunku medyumname kadar seri bir sekilde tutturan yok.

Ben gectim simdi sana. Falina cevap alinca yorumunu paylasir misin?
Arkadaşlar yorumum geldi ve anda iyi sayılır ama kişiliğimi tam bilememiş ama çok ilginç mesleğimi bir yerde yazmadığım halde bilmiş. Ben çok falcılara soru soran biri değilim faldan sonra .Ordan görüp okuyamaz gibi hayatımı. Birde kayıtlı mail adresim Facebook'taki değil. O ihtimali de eliyorum. An fena değil gelecek belirsiz. Ama sağlam doneler Yok, kadın araştırıp ondan isabetli diyemiyorum. Bilirsiniz kesin şüphe etsem söylerim çekinmem. Biraz daha takipte kalıp kadının üzerinde duracağım. Sizde şüphelenirseniz paylaşın. Bizi böyle ajan gibi davranmaya falcılar itti ne yapalım :/

Son düzenleme:
Bende de facebookla ilgili bugunume dir b bilgi bulmaz. B sey paylasmayalai en az 2 yil olmustur cunju. Ben tekrar falnatmayacagim ama atanlar yorumlarini supheyle bakarak bulabilir miydi bulamaz miydi seklinde yaparlarsa bize de yol gosterir. Vade var mi senin falinda? Acaba en yakin vade kimde? Bende haziranda kucuk b gulumseme diyor ama? Bilmem ki ben farkedecr miyim o kucuk gulumseyi. Asil vadem eylul ekim cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…