tellwe.com'da bakılan fallar!

Kızlar tutarlı şeyler söyledi ama tavsiye etmiyorum. En sinir olduğum falcı tipi sorulara cevap vermeyenler. Bu kişi de öyle sorulara cevap yok. Bir de falı aşırı kısa sadece sorulara cevap verip geçmiş genel hiç mi bir şey yok?

Ay bak simdi sen soyleyince cevaplar dan aldigim fali tekrar okudum. Sorum cok genel evliligimin gelecegi nasil olacak sadece. Buna ragmen ani bilmis (cok kisa bir fal) temmuz ayinda duzelmeye baslayacaksiniz demis. Sende gelecek vadesi ne kadardi ne zaman baktirdin? Insallah dogru cikar bende de.

Bana 7 ay sonra yeniden beraber olacaksınız dedi. Geçen ay baktırmışım, 1 i gitmiş kaldı 6 7 aya kadar kim öle kim kala? Ama bana çok kısa değildi. Bana yakın vadeleri Geysu ve sezgi vermişti. İkisinin vadeleri de patladı.

Az degil 7 ay haklisin. Zamana birak kendi mutlulugunu one alarak yasamaya calis. kimbilir belli mi olur hersey beklemedigin kadar farkli gelisir ve sonra donuo baktiginda cikmis dersin :)

Az degil 7 ay haklisin. Zamana birak kendi mutlulugunu one alarak yasamaya calis. kimbilir belli mi olur hersey beklemedigin kadar farkli gelisir ve sonra donuo baktiginda cikmis dersin :)
Ay yok. Midem kaldırmaz artık. Gez toz herşeyi yaşa, sonra bana gel. İstemez. İyi ki öğrendim gerçekleri de beklemeyi bıraktım. Başta üzüldüm ama sanki bi rahatlama geldi. Son noktayı koymuş oldum.

Selamlar kızlar falları bırakınca dışardan takipçi oldum. Hepinize musmutlu yepyeni ilişkiler diliyorum ve evli arkadaşlarımızın da durumlarının düzelmesini tabiki de. Mutlu olalım biz de ya artık. Ne biliyim işte depresyon uzayınca böyle çok sıkıcı bir şey haline gelmiyor mu sizce de

Merhaba Kızlar bende tellwede çok fal baktırdım çıkan ve çıkmayanları yazacağım;

Geysu: anda mükemmel 2. kişiyi sordum detaylı yorum yapmış ama söyledikleri çıkmadı. Eğitim durumu beklemede.

Zamazon : Falı kısaydı aynı 2 kişiyi sordum olumsuz dedi olmayacak dedi öyle de oldu.. Tavsiye verdi uygulamadım

Azizenin Sesi : kahve falını 5 kredi yaptığında baktırdım. Sorduğum kişiyi iyi tarif etmiş. Gelecek hakkında söyledikleri de çıkar umarım..

Burcuay : Söylediklerinden hiçbir şey anlamadım.. 5 yıldızdan düşük verince iade etti.

sennerdesin : Canlı fal baktırdım 2 kere. 1. çıktı 2. çıkmadı

yesil cingene : Kendisini çok severim benim için moral kaynağı insan ama çok üst üste gitmiyorum.. Çok gidince yanılmaları oluyor. Arada gidiyorum..

Yesilcingene cikti mi sende

Yesil cingenin cok baktirinca biraz bilemedigini ben de dun fark ettim uzucu oldu

Kızlar beni burada bilenler bilir sık sık fal baktırırım ve beğenip beğenmedikelerimi yazarım. Artık reklam yapan falcılardan dolayı burada birini överken korkuyorum ama bunu size kesinlikle söylemem lazım. Hergün promosyon fal hakkımız varya hangi falcı denk gelirse yorumluyor hiç görmediğim bir falcı yorumlamış. Size yemin ederim şok geçirdim döktüğüm paralara yazık olmuş diyorum böyle bir şey yok. resmen bana beni anlatmış kadın ya hemde promosyon fal sorusuz gönderiliyor uzundu bir de falı. gerçekten aşırı derecede şaşırdım. chitrayı ne kadar severim bilirsiniz sanırım bu kadın onun yerini alacak şimdi tüm falları yollamayı düşünüyorum inanamadım resmen ya. yeni falcı birde galiba hiç görmedim. tabii siz sırf bana bakarak yollamayın profiline falan da bakın ama ben çok şaşırdım. ismi de medyumname

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…