tellwe.com'da bakılan fallar!

Beni biliyorsun dyanamadim attim ama bu son. Su an aglamamak icin zor tutuyorum kendimi. Herkesin otesinde anlatmis ani. Olumlu konusmus... Ama inanilmaz iyi geldi. Sagol paylastigin icin. Yeni biri sanirim ama fiyatini yuksek tutmus. Katina attim. 37 kredi. Ama bu son cidden. Verdigi vade haziranda kucuk bir gulumseme temmuzda bir kucjk gulumseme daha ama esas eylul ayi icin umutlu. Baskalariyla ayni vadesi. Ama anlatimi anda superdi.

Senden çok ben rahatladım. Ben önermiştim fal orucunda olduğunu bile bile eğer memnun kalmasan çok üzülürdüm yalnız anda çok iyi değil mi? beni de şaşırtan o oldu. gelecek nasıldı tutarlı mı sence?

Falı aşırı kısa. İnsan normalde bir iki kelime de olsa genel bir şey der değil mi? Bu falda sorulara cevap verip geçmiş o kadar. Hadi bunlara tamam diyorum, soru soruyoruz ya faldan sonra onlara cevap vermeye tenezzül bile etmedi en çok buna kızıyorum falcılarda. O yüzden 1 yıldız verince de bir ton laf sayıyorlar.

Canim ani inanilmaz bildi yaa... Tuylerim hala diken diken naktaya en son attigim faldaki sorumu bildi resmen kafanizda bu dolaniyor diye... Baska bir suru detay da var. Yani diyebilirim ki hic bosa konusmamis... Cok sasirdim. Ama baska da atmam. Merak etme tekrar donuyorum orucuma:) sen niye stres yaptin yine, ben sana demedim mi denemezsem icimde kalir sen kotu hissetme diye :) iyi ki denemisim.
Asil sorun gelecek tutarli mi demissin ya. Gelecek su an icin bana mucize gibi geliyor. Biz su an kilometrelerce uzak yasar durumdayiz ayni evde. Eylulden sonra umutsuzlugunuzun tavan yaptigi anda (daha tavana gelmemisim Allah yatdimcim olsun!!!) sasiracaginiz sekilde size dogru adimlar atmaya baslayacak demis. Gelecek su anki gidisatla gercekci degil ama benim gerceklesmesini istedigim sey bu tabi. Tutarsa yazacagim buraya fal dokumumu zaten o kadar cok baktirdim ki eylul ekim gibi duzelirsek aslinda zaten pekcok falci tutmus olacak... Ben dualarima ve umutlarimi ayakta tutmaya devam edecegim.
(ben yine cok uzun yazdim di mi ) fallarim ciksa da kurtulsaniz benden yaa. Arada ugrasam artik sadece

Evet çok detay vermişti bana da. Ama öyle kolay söylenebilecek şeyler de değildi. Garip ya şaşırdım ben. Arada baktıracağım zaman baktıracağım birkaç kişiden biri olacak. :) İnşallah dedikleri tutar diyeyim o zaman :)

Denemek isteyenler su aralar promosyon fal bakiyor sanirim cok. Mutlaka promosyon atin mutlaka deneyin. Promosyon yorumlarina baktim cogu 5 yildiz. Ben daha yildiz verecek pek b promosyon falina rastlamadim. Bi de yeni oldugu icin daha ozenli bakiyor bence promosyonlara. Fiyatini zaten yuksekten baslatmis o yuzden en iyisi promosyon

Iade aldin mi?

Promosyona hangi falcı denk gelirse o bakıyor özellikle promosyon atılmıyor

Ben denedim promosyon malesef hiç şansım yokmuş zaten bir kez adam gibi yorumlanmadi falım şu promosyon larda

Uzun zamandır telwe ye uyeyim bir kez olsun ne tarot ne kahve hiç denk gelmedi hep şu botlar deniliyor ya onlar yorumladı saçma sapan bu akşamda öyle olmuş

benim de promosyonuma ilk kez düzgün bakıldı işte bugün onun dışında berbattı hep hatta burada liste çıkardığımda da yazmıştım

Medyumname değil rastgele bot hesaplar varya onlar bakmış galiba
A anladim tamam. Bu medyumname yeni biri bence. Yorumlari 2 gunluk falan. Pto osyon atip duvarina fal kodunu vermeyi denesene isterlese cekip bakabiliyorlar demek ki. Denk gelirse denemis olursun super olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…