tellwe.com'da bakılan fallar!

kiz tellweye erişim engeli gelmiş. sayfalarında mobilden devam ettiklerini yazmislar ama bende mobilde her sey yarim kalıyor. :KK64:

Kuzularımmm beni eskiden fal forumları takıp edenler bilir :) ne paralar harcadım 2021-2023 arası. Şimdiden tekrar bu bataklığa düştüm ama size Tellwe’de baktırdığım falcılar hakkında yorum yapmak istiyorum.

Ronan
4 defa baktırmışım hep laf kalabalığı… hiç bi dediği çıkmadı. Önce eski sevgilinle barışacan evlenecen dedi, baktı olmadı başkasıyla tanışacan dedi. Komple patladı yani.

Seruven
Seruven’e bi kaç defa baktırdım. Bazi şeyleri çıktı, mesela sağ ayağımı burkacağımı bildi. Biriyle tanışacağımı, aslında tanıyorum ama yeniden tanışacağımı bildi. Ama sonuçlar hiç çıkmadı, mesela evlilik için baktırıyordum ve hep olumlu konuşuyordu. Ama hala bekarım :)

Hisli27
Hisli bana hiç çıkmadı ama ablam da baktırdı. Ona çıktı, baya detaylı bide. Bence hisleri var ama enerji meselesi.

Yorum yapmayacam başka ama bunlar da hepsi patladı. Hiç biriniz mi diyemediniz bu çocuk seni sevmiyor sizden olmaz diye hshsh. Hepsi evlendirdi beni.

Elifsucan
Richboy
Jeyan
Nobellee
Polymnia
Efsunhanim
Falcibaris
Mucizehisss
Oliviateller
Umaysimal
Medyumsiderya
Merlee
Medyummary
Zemmur034
Falinpiri
Lilithrey
Falzadey
Acacuze
Tilsim6

Eylül 2024 bunlara baktırdım ama pek beğenmedim…
Tarotokuyucusucansu
_sewinc
Simonl

Önereceğiniz biri varsa lütfen haber edin kızlar ❤️
Fulyanas'ın falı çıktı bana, bilmem kaç senedir bu sitede fal baktırıyorum, ilk defa birinin dediği oldu 🙂

X