tellwe.com'da bakılan fallar!

Vade var canım. Temmuz ağustos. Olursa yazarım. Baktıracak arkadaşlarda şüpheli bir durum görürse paylaşsın. Boş yere umut etmesin kimse geleceğe dair. Ben sağlam delil bulamadım şimdilik.

Vade var canım. Temmuz ağustos. Olursa yazarım. Baktıracak arkadaşlarda şüpheli bir durum görürse paylaşsın. Boş yere umut etmesin kimse geleceğe dair. Ben sağlam delil bulamadım şimdilik.

Takipte kalacagim ben de :)

Diğer falcılarla benzer vadeler mi verdi medyumname? Karşı tarafın düşüncelerini anlatıyor mu?
Bir de uzun detaylı mı bakıyor nasıl? :)

Son düzenleme:
Diğer falcılarla benzer vadeler mi verdi medyumname? Karşı tarafın düşüncelerini anlatıyor mu?
Bir de uzun detaylı mı bakıyor nasıl? :)
Chitra kadar uzun degil. Cok kisa da degil. Karsi tarafin dusuncelerine cok fazla deginmemis. Ana odakli ve gelecek tahminli bir fal. Karsi tarafla ilgili bilgi de var ama ben zaten sorumda genel sormustum. Bilemiyirum karsibtaraf odakli sorulursa nasil bakar.
Bana verdigi vadeler hemen hemen herkes ile tutuyor. Haziran da kucuk b olay temmuz da az daha buyuk b olay ama asil eylul ekim diyen cok. Simdi tekrar okuyup bakmam lazim ama cogu biyleydi yani. Bir ara fal dokumumu yapacagim ama uzun surecek cok

Tellwede hani bizim profiliniz varmis ve falcilar da bize yilidz verebiliyorlarmis ya. Oraya bize verdikleri vadeleri de yaziyor ve hepsi gorebiliyor olabilir mi? Yok artik di mi! Paranoya yapiyorumdur herhalde???

E

Burda biris demisti ki arkadasimin hesabi vardi ve her yorum gozukuyo falan diye
Yani baska falcinin bana gonderdigi fali her falci gorebiliyor mu? Hic mantikli degil yaaa bunlar rakip degil mi? Bir de eger oyleyse tutturup 5 yildiz verdigim falcinin ardindan nasil olup da alakasiz bir fal alabiliyorum.bir seyler oturmuyir tam kafamda

Bence sorulari görüyolar ama fallari degil. Sorularda herseyi dökmemek gerekir. Ben naktaya maddi sorunlari var dedim sorularda cünkü oda bunu söylemisti. ondan sonra her falci is yerinde sorunlar var dedi. Biraz tuhafima gitmisti

Bence sorulari görüyolar ama fallari degil. Sorularda herseyi dökmemek gerekir. Ben naktaya maddi sorunlari var dedim sorularda cünkü oda bunu söylemisti. ondan sonra her falci is yerinde sorunlar var dedi. Biraz tuhafima gitmisti
Ben en baslarda daha detay verip aoruyordum sonra genele cevirdim sorumu. Ama tutturan da oldu tamamen alakasiz seyler de soyleyen oldu. Okumalari mumkunse eger okumadan gonderende oldu demek, cok sacmalayanlar var cunku.

eminim falcılarda size puan veriyor ya o puanlamayı görebilirler ama geçmiş fal göremezler. Böyle yapılmasa güveni sağlayamazlar. Hatta bazı fal sitelerinde falcılar arasında iletişim bile yok.

Nasil bu kadar emin oluyorsunuz? Tellwede kac tane falcinin farkli farkli hesaplari var. Ben bircok falcinin fal paylasimi yaptigini dusunuyorum. Fal siteleri o kadar guvenilir degil, zaten guven saglamak gibi bir dertleri de yok. Zamaninda biryolunvar sitesine forum olarak yazdigimiz maile istemiyorsaniz baktirmayin minvalinde bir cevap gelmisti, tellwede farkli bir site degil.

Benim emin olduğum nokta sadece eski falları tüm falcıların görmemesi.. Falcıların kaç tane hesabı olduğunu burada ve başka forumlarda konuşuldu bu yüzden belli başlı falcılara baktırdık.. Bir yolun var sitesi hakkında bilgim yok orada sadece sema ya baktırdım.

Ben de göremiyorlar diye biliyorum. Falcılar birbiriyle iletişim kurarsa veya birden fazla profil varsa olabilir ama yoksa öyle bir şey olmaz, ben de katılıyorum uslupehlivan'a yoksa duyulursa müşterileri düşer bunu göze alamazlar işletme okuyan biri olarak böyle düşünüyorum

Bu duyulursa muaterileri elbet duser isletme okumadim ama ayni kanidayim:) ama onemli olan var mi yok mu nasil emin olabiliriz ki... Simdi suphe dusunce ispati yok bunun dedigim gibi bende sallayan da var onlar bakmadi mi paylasimalri mi kisiyli yoksa biyle bir kiruma yontemi var mi tellwe sitesinin. Ben teknik destege yazip soracagim ama bilemiyorum kinyanitlarina ne kadar guvenebiliriz. Varsa var derler mi? Birisi kredilerinin iadesini istediginde (falcilar bakmayip iade ediyor sebebiyle) nobetcilere baktirin diye yanit vermisti yonetim. Istemedigi falciya sadece nobetci diyealinan kredilerini bitirmesini oneren bir site (bu olayi bu forumda okumustum) musteri hakki ve memnuniyetini ne kadar sakli tutuyor olabilir veya savunuyor olabilir saibeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…