tellwe.com'da bakılan fallar!

Siteye yazdim. Umarim yanit digru gelir
Merhaba. Pekcok falciya fal baktirdim. Sitenizle ilgili merak ettigim sorularim var. Yanitlarsaniz sevinirim.
1. Bana gelen fallari baska falcilar gorebilir mi?
2. Fallarda falcilara sordugum sorulari baska falcilar gorebilir mi?
3. Fal sonrasi sordugum soru veya yaptigim yorumlar (genele kapali ise) baska falcilar tarafindan gorulebilir mi?
4. Falcilarin kendi aralarinda mesajlasma sansi var mi? Bilgi paylasimi yapabiliyorlar mi?
Tesekkurler

Yaa kizlar hayra yormaya calisiyorum icimseki supheye ragmen cunku eger sitede falcilarin paylasimi olsaydi ve fallarimizi sorularimizi goruyor olsalardi cok onceden beri bana hem isabetli fallar gelmeliydi. Simdi aklima takilan ya nakta ile medyumname ayni kisi (biri yazili biri sesli ama konusma tarziyla yazi farkli gorunuyor detayli bakmaya calistim) ya da nakta ve medyumname kanka. Paylasim yapiyorlar. Ya da (insallah dogrusu budur) medyumname cidden saglam falci!

Simdi yanit geldi:
Falcılar kendilerine gelen fallar ve mesajlar haricini göremezler. Tellwecafe de görüşebilirler. Bizim harici bir iletişim paltformumuz bulunmuyor. Tabi reel den tanışıyor olabilirler

Medyumname okadar iyi miydi?

Medyumname okadar iyi miydi?
Bende evet. Katina attim. Hic bos gecen cumle yok. Ilk basta cok heyecan yaptim sonra da iste dogru olamayacak kadar iyi geldi ne bileyim suphe suphe suphe... Insallah soyledikleri cikar da (gerci cikarsa hep soyledigim gibi pekcogu ayni anda cikacak cunku vadeler hep ayni) iyi oldugu kesinlesir. Anda super olan gelecekte nasil bilemeyiz simdiden e biz gorene dek 3 4 ay gecer o arada zaten bir suru insan daha baktirir onlar yeni vadeler beklemeye baslar derken bu dongu boyle gider. Zaten yillardir oyle degil mi aslinda

Iste benim de demek istedigim bunu yapan her seyi yapar. Tellwede de baska sitelerde de muhtemelen eski fallar, sorular, cevap kisminda yazilanlar gorulebiliyor. Yani fal siteleriyle ilgili oyle emin olmamak lazim demek istiyorum: )) Neler dondurdukleri gercekten muamma. Belki her falci goremiyor, belki baska bir sistem var belki de yok bilemiyorum ama emin de olmamak lazim galiba.

Fal sitelerinin oyle bir derdi yok. Hicbir zaman musteri profilleri dusmez. Bir kere bu islerden siyrilmak o kadar kolay degilm yillardir bu forumda neler oldu, hicbirimiz aman neler donuyor baktirmayayim demedik. Yani dedik de uygulamada yapamadik. Her turlu para kazanir onlar. Isin icinde bagimlilik va gibi durumlar varsa arz talep musteri memnuniyeti islemez diye dusunuyorum.

Konuyla alakasi yok ama soylemek istedim. Hayatinizla ilgili birsey yapabiliyorsaniz yapma zamani simdi dir aslinda. Eger ufacik bir geri adim belki bir boyun egme belki bir ozur belki bir ozelestiri belki bir duygularini karsiya net anlatma.. Her ne ise, askla ilgili konusuyorum tabi, is isten gecmeden sakin kafayla yapilacaklari yapmalisiniz. Sonra isiniz cok fena kalir fallara falcilarin eline. Ben ettim siz etmeyin. Beni ne zaman arayacak diye fal baktirmayin yaa hala 2 kelime edebilecek kadar varsa iliskiniz arayin konusun. Soyleyin. Zaman akip geciyor. Elinizde yasanmisliklari ozlemek ve acaba eski gunler gelir mi dusunceleri kaliyor. Herkesin sorunu elbet baska baska, bu soylediklerim hani eger varsa sizin elinizde yapilacak b ihtimal yapin diye. Yoksa kimseye akil vermeye buyukluk taslamaya calismiyorum. Bilakis, kendi pismanligimi baskalari yasamasin isterim o yuzden yazdim bunu. Ozellikle yasiniz gencken gurur cok on planda oluyor ama eger bir gelecek dusunuyorsaniz unutmayin ki o gelecekte siz de basinizi egmeden ayni kapidan gecemeyeceksiniz. Sansiniz varsa askiniza saglam sarilin. Simdi buyuk gorunen problemler belki ilerde aslinda kucuk kalacak. Tabi malesef bunun tam tersi de soz konusu

Ama fal baktıranların hepsi bağnazca bu siteye baktırmaya devam etmez ki. Tabii bilmiyorum ama çok falcı var yani öyle bir şey olsa illa ki duyulurdu bence

Canım ikisi aynı kişi değil bence. Çünkü gelecek için farklı şeyler söylediler. Birde nakta anda bende iyi değildi, medyumname çok iyiydi.

Yeni gelenler eski olanlar (reklam yapmiyorum samimiyetime inanirsaniz eger) ve 20 ile 30 kredi civari birine atacaksaniz mutlaka medyumname deneyin. Nasil.olsa birine atacaksaniz yani bence mutlaka oncelik verin. Ve lutfen goruslerinizi paylasin:)

Hayir gelecek beklemede. Zaten 2 3 gunluk falci tellwe de. Ama anda super. Kimsenin bilemedigi detaylar vermis. Vadeler henuz cok yakin degil.

Ay canim sende benim gibi cok caresizsin... bende ondan bu fallarin icine girdim derdime derman olsun diye.. insallah hersey diledigin gibi olur buraya güzel haberlerini yazarsin..

Medyumname 7 kisilik sira olusmus arkadaslar burasi yuzunden mi boyle oldu ki? Cok ilginc
Ben olsam sira coksa geri cekerdim. sahsen ilk 3 e girmedigimde savruk bir fal gelebilir diye geri cekiyorum. Ilk siraya girip dandik fal aldigim oldu tabi, ama sen bilirsin tabi.
Siranin uzamasinda buradaki yazismalarin etkisi bence de vardir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…