tellwe.com'da bakılan fallar!

Nazz'ın profiline baktım, gerçekten promosyon fal dolu . Biri de iyi ki sizi beklemişim Nazz hanım yazmış. Sanki promosyon falda özel falcı seçip bekleyebiliyorsun da Öyle bir şey varsa bana da söyleyin fallarıma hep botlar bakıyor Kendisi olduğu bariz belli buradaki vukuatından sonra. Bedava olsa yine baktırmam artık ona

Misina'ya baktırdım. Biraz pembeci gibi ama anlık durumda iyiydi. Denenebilir fakat ücreti biraz fazla yorumuna göre. Düşürmesi gerekli.

kiraze'yle ilgili yorumlarınızı alabilir miyim? forumda geriye gidip okuyayım dedim ama malum milyon tane mesaj var =D ya da böyle "helal olsun, yuh ne bildi, söylediği en can alıcı şeyler oldu" dediğiniz falcılar kimlerdir? =D

bide kiraze sesli yorum yolluyormuş. yorumun uzunluğu kaç dakika civarı oluyor?

Anladim canim bende barkiele famaya baktirmistim guzel yorumlamislardi deneyebirim o zaman onuda

Ben barkieli de beğenmiştim. Yalniz 3 tane rakam söyle diyo söyledim ona cevap vermemiş niye sordu anlamadım.

Hangi tarihi verdiler....hep 2015 basi 2014 sonu dediler bana...

En gec aralık sonu. Bu yıl çıkmadan kesin dediler. Görcez.

Haha süper detay. Bekleyin fallarınızı cekmeyin mesajı veriyor demek :)

bide kiraze sesli yorum yolluyormuş. yorumun uzunluğu kaç dakika civarı oluyor?

7-8 dk.

bide selena'nın şu çizgi falını deneyen oldu mu hiç? o nasıl bir fal?

Kızlar barkiel in falları nasıl çıkan oldu muu ? Baktırdım güzel şeyler söylemiş inşallah çıkar :)

Canm sanamamı aralık sonu en geç banada çogu aynı şeyi söyledi

Canm sanamamı aralık sonu en geç banada çogu aynı şeyi söyledi

Evet. Zamandan ziyade dedikleri olcak mı o önemli zamanı bende tutturam olmadı pek. Kirazenin bile dediği kişiyle dediği zamandan 9 ay sonra tanıştım.

sesli yorum için ne yapmamız gerekiyor acaba?

Birşey yapmıyorsun. Falcının sesli yorum yapması kendi tercihi. Tellwe de sesli yorum yapan çok yok diye biliyorum.

beb Binnaz ablada ceren esemenliye tarot baktırdım.hiç kötü birsey söylemedı hep iyi seyler ama bi waaoowww diyecek seyler değil..bı anlık kendını mutlu hıssetmemı sağladı okadar.telwedede hep aynı seyler herkes aynı seyı soyluyor,mesela bırı dıyorkı 2-3 ay ıcınde sunlar sunlar olacak dıyo 4 ay sonra başkasına baktırıyorum bu sefer o 4-5 ay sonra aynı seyi o soyluyo şunlar şunlar olacak diye.tam 1 yıl oldu devir daim yasıyorumolan bişey yok..

Hanımlar medyumfatima ilk geldiğinde bana promosyon bakmıştı o bir kaç bişi söylemişti sizde çıktı mı onun dedikleri? Harf vs biliyor mu?

barkieliye baktırdım sakın baktırmayın berbat

offffffffff zehrina yaaaaaaaa cok kotuydu.

gıttı 7 kredımmm

su lımos nasıl yenı geldı acaba :S korktum üç harflisi mi var ne oyle seyler paylasmıs annecimmm

İyi ki barkielden çekmişim o zaman famaya atmıştım o da dünden beri bekletiyor içim şiştii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…