tellwe.com'da bakılan fallar!

Kahinvangayi soran arkadaş biraz geciktim ama kusura bakma
Kendisine üç kez baktirdim birincisinde durum analizi harikaydi o yüzden üst üste baktirdim ama dedikleri çıkmadı

cidden çok ilginç şu fal olayı ya ben beğenmiştim arkadaşım da beğenmişti hatta saraylı ve selina yla aynı şeyleri demişti

sen falcı gormemmıssın cıdden berbat bu nazz
Herkesin fikri kendime kendi dusuncemi soyluyorum bu sekilde bir cevap vermene gerek yoktu canim.
Bot promosyon napar ne eder bilmem burda ay cikmadi berbatti dersem yalan soylemis olurum.
Ayrica kesinlikle ilk defa tarihi ismi cikan fal haberi veriyorum. Alakasiz belki ancak melekler kahvesi erene son gittigmde tarih ve tanisacagm kisinin harflerini verdi burcunuda. Dun cikti. Dedikleri oldu. Bana cikicak emin ol not al demisti. Dehsete dustum en kisa surede melekler kahvesinr yol aliyorum baslarim tellwesine yani

katılıyorum çünkü daha önce de aynı şeyi burda defalarca yazdık yeri geldi yanlış anlaşıldı tartışmalar oldu,
Yorumcuları beğenebiliriz beğenmeyebiliriz fikrimizi söyleriz ben beğenmedim yada çok beğendim karar sizini gibi
şu ana atın, buna atmayın demek benim düşünceme göre yanlış zaten zamanla iyi falcılar, kötü falcılar , üç kağıtçılar bir bir anlaşılıyor .

Kızlar Madamestorm u deneyen var mı? ben de denemedim de incelerken yorumlara baktım.. birisi ne zaman öleceğimi söylememişsiniz falan demiş. o da nostradamus muhabbetine girmişler.. o değil kadının bu diyaloglardaki ifade tarzı,kelime seçimi falan dikkatimi çekti.. fiyatlar da uygun denenebilir belki.. mahalle ağızlılardan değil gibi.. bi baksanıza atsam mı

kadıncağız napsın ya öyle bir soru sorulurmu bir de inatlaşmış bu daha bizim gördüklerimiz neler neler soruyorlardır bu falcılara kimbilir

İyi ki barkielden çekmişim o zaman famaya atmıştım o da dünden beri bekletiyor içim şiştii

Limos a fal baktırmayı dusunenler..! alın size fal yorumum:
bı bey gırıcek ocakta hayatınızı sızı cok sevıcek ustunuze cok dusucek ve sızı cok sahıplencek ama sız onu sevemeyeceksınız hep ondan kacıcak gorunuyorsunuz. iş ve para için ugraslarınız fazlaca olcak. ama ıstedıgınızı bu konuda alamayacaksınız hayal kırıklıgı ve basarısız hıssetme yasacaksınız gıbı. suan ıcın hayatınızı duzene almak ıstıyorsunuz her konuda bunun ıcın daha mantıklıca dusunun sadece olsun dıye bı seylerı yapmayın derım. ıyı gunler

YORUM SİZİN!!!.

Ne bu ya kaç krediydi

Boşa gitmiş resmen kredin. Hikaye yazmış yollamış fal niyetine. Böylelerini gördükçe insanın sinirleri bozuluyo enayi yerine koyuyolar resmen

Boşa gitmiş resmen kredin. Hikaye yazmış yollamış fal niyetine. Böylelerini gördükçe insanın sinirleri bozuluyo enayi yerine koyuyolar resmen

of ya enayi yerine koyarlar tabi bizi bende dahil olmak üzere sazan gibi atlıyoruz her yorumcuya bırak ya olayları yoluna bıraksak ya olacağı varsa olur zaten neyin kafasını yaşıyoruz biz ya offff sinirlendim şimdi

Bide biri bana demisti bir falci.bir falin suresi bir ay bilemedin iki aydir...sonra degisebilir falan...ilginc..

Ne bu ya kaç krediydi

Cok degıl 5 krediydi ama birileri memnunuz dıye yazmıstı foruma dıye baktırdım!! resmen enayı yerıne koymaya basladılar artıkk yok yaa tellwede artık promosyon fal dısında baktırmıycam ıyıce guvenım gıttı ya..Ve su sıralar hayatımda kotu bır surec flnda yok sadece cok yenı olan seyler var..neyse benım dılım yandı benden tavsıye arkadaslar referanssız kımseye baktırmayın.
Olayları bıraz akısa bırakıp psıkolojınızı rahatlatmak adına hobı olarak ne ıstıyorsaız onları yapın.
Öncelıkle Evde fal bakan durust samımı buldugunuz kısılerın referansı ıle ancak baktırın. evinde bakan yda ne blyım cafe de bıle olsa denenmemıs sıfırdan brıne gıtmek kesınlıkle benım tercıhım olmayacak.Tvsıye etmıyorum bu ne ya resmen onune gelen ben falcıyım dıyor. her cafede bır falcı mutlaka var ben ınanmıyorum coguna kesınlıkle artık.

barkieliye baktırdım sakın baktırmayın berbat

offffffffff zehrina yaaaaaaaa cok kotuydu.

gıttı 7 kredımmm

Canım, falı neye göre berbat diye yorumladın sen onu ben elbette bilemem ama ben daha öncede yazdım 20 kredilik selena, 20 kredilik kiraze, 7 kredilik Fama ve 10 kredlik Luna'yla burda iyi ve dedikleri çıktı denilen bu falcılarla aynı şeyleri söyledi bana Barkiel. He bu falcıların ki de çıkar çıkmaz bilemem ama bu falcıların yaptığı durum analizi ve kişileri tarif, karakterleri tarif ve şöyle bir durum mu oldu diye hepsinin aynı durumdan bahsetmesi beni çok şaşırtmıştı. Ki ben sadece kendi adımı erkek arkadaşımın adını ve doğum tarihlerimizi verdim. Biz ayrıldık ilişkimizi yorumlar mısınız dedim. Bu bilgilere göre verdikleri detaylar çok entersandı benim için. Barkiel de aynı çizgide olduğu için o yüzden önerdim ve kredisi de 7 diye.

Gelelim Luna'ya bu kadında bana aynı şeyleri söyledi. Sanırım artık kafayı yiyeceğim hepsinin verdiği tarihler birbiriyle aynı veya çok yakın. Topiği takip etcem ama fal baktırmak istemiyorum artık. Nasıl aynı şeyleri söyleyebiliyorlar. Fal metinlerimi görseniz sanki hepsi aynı elden çıkmış dersiniz. Bu kadar olur.

Bu meşhur 5'li ve 1 promosyon bakan falcı için analiz yapayım şimdi sooooon kez :)

Konu: Erkek arkadaşımla ayrıyız. Ayrılmayı ben istedim.

Değerlendime:

20 kredi Kiraze:

Durum analizi ve karakter analizleri:Çok doğru. Yaşadığımız sıkıntıların detaylarını çok iyi bilmiş.
Gelişme 1: Karşı taraftan gelecek barışma teklifi.
Zaman: Barışma için muhtemel zaman Aralık
Gelişme 2: Başka birinin de bana birliktelik teklifi
Zaman: Barışmadan hemen sonra yeni kişi gündeme gelecek.
Sonuç: İki kişi arasında kalacak kararı sen vereceksin ama eski erkek arkdaşın daha ağır basacak gibi hissediyorum demiş. İyice konuyu çorba etmiş.

7 kredi Fama:

Durum analizi ve karakter analizleri: Çok doğru. Yaşadığımız sıkıntıların detaylarını çok iyi bilmiş.
Zaman: Nisan
Sonuç: Yeni kişiyi tercih edecekmişim.

20 kredi Selena:

Durum analizi ve karakter analizleri: Çok doğru. Yaşadığımız sıkıntıların detaylarını çok iyi bilmiş.
Zaman: Mart-Nisan
Sonuç: Yeni kişiyi tercih edecekmişim.
Gelişme 3: Yeni kişiyle Haziran'da ilişkinin resmiyete dökülmesi.

7 kredi Barkiel:

Zaman: Barışma için muhtemel zaman Aralık-Ocak
Gelişme 2: Haziran'dan sonra barışacağım erkek ardakaşımla ilişkinin resmiyete dökülmesi. Yeni birinden bahsedilmemiş.

10 kredi Luna:

Zaman: Haziran
Sonuç: Eski erkek arkadaşımı tercih edecekmişim.
Gelişme 3: Mayıs-Haziran arasında erkek arkdaşımla ilişkinin resmiyete dökülmesi.

Promosyon Nostradamusssss:

Zaman: Aralık-Ocak
Sonuç: İki kişi arasında kalacak kararı sen vereceksin demiş.

Buyurun cenaze namazına ahahhaha

Peki sence ne olcakk

Aslında bütün falcılar aynı durumu söylemiş ; kararı sen vereceksin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…