tellwe.com'da bakılan fallar!

Ben fala tovbe etmistim en azindan ocaga kadar promosyon atsam nolur ki :) Ama o an peithonun cikmayan olumsuz otesi fali yuzunden cok cok mutsuzdun ve ciddi bir tovbe ile Allahim yapmica bi daha dedim buraya kadar tuttum aa dun adam yozmasi sinirimi bozdu bir fal cakasim var Katinaci yok mu siz bari atin 3 5 bisey

Tellwede promosyon fal sistemi o kadar sacmaki son zamanlarda ya maestro ya merilin bakiyor falima biktim artik yahu yokmi baska promosyon bakan falci. Az once yolladim 782.siradayim. Uc gune ya maestro ya merilin olmayan alakasiz bir yorumla gelir gene :)

Bu durum benimde dikkatimi çekti kart fallarında orta karar yorum varken kahve falları göklere çıkartılmış .

Naazz da Bir şey daha dikkatimi çekti., duvarda geciktim vs yazdığı halde ücretli fallarda sıra olduğunu söylerken promosyon bakmış. bunu gerçekten hele buralarda kendi reklamını yapacak kadar paralı fala ihtiyacı olan falcı yapmaz. sırada ücretli falı olan hiçbir falcı promosyon bakmaz. kadınlar klübünde yaptığı sahtekarlık yetmemiş anlaşılan. tellwe nın bu durma yaptırımda bulunması lazım. biz bu yorumlara göre fal baktırıyoruz.

benimde baktım az önce çogu promosyon ve sanki falı direk ona yollmışlar gibi yorumlar yapmışlar.ve zaten yine düşöüş puanı.aslında iyi bir yorumcu yapmasa keşke böyle şeyler.

benimde baktım az önce çogu promosyon ve sanki falı direk ona yollmışlar gibi yorumlar yapmışlar.ve zaten yine düşöüş puanı.aslında iyi bir yorumcu yapmasa keşke böyle şeyler.

Açıkça ben yorumculuğundan şüphe duymaya başladım. tüm falcıların yorum sayfalarını taramadan fal baktır mıyorum artık. %100 yada %99,8 lik falcılardan şaşmıyorum. kim ne derse desin % si yüksek olanlar hep daha iyi çıkıyor.

işte bizim salaklığımız reklam yapmış 3 hesapla yakalanmasa bayıla bayıla baktıracaktık günahdır be istiyosa herşeyi bilsin yaa ben bida baktırmam

zeziii sen ne falı atmıştın selenaya :) bi de asıl konu mu çıktı? verdiği tarihte mi

şu tellwe falcılarına bir sözüm olacak; bacılar-kardeşler, biz okurken türkçe dersi gördük, ya siz? lütfen yazılı yorumlarınızda türkçe'yi kullanın bir zahmet. eski yazıtlardaki çivi yazısını sökmeye çalışır gibi ne demek istediğinizi anlamakla geçti ömür..diyelim ki "oxford vardı da biz mi gitmedik" diyenlerdensiniz, o zaman worde yapıştırın, o sizin için düzeltsin gözünüzü seviim ya biraz özen !

Nostradamus yeni gelmis sanirim fali nasildi acaba uzun mu bakmis peki

Nostradamus yeni gelmis sanirim fali nasildi acaba uzun mu bakmis peki

Yeniymis. İdeal uzunlukta. Kisa degil. Oyle lafi uzatip donup dolasip ayni seyleri soyleyenler gibi destansi da degil. Ben oylesine attim havuza. Dedim kesin yine su salak robot falcilar bakar :) ama gercek bi insan bakmis :) ondan ziyade burda begenilen ve dedikleri cikti denilen fama selena barkiel kirazeyle resmen ayni seyleri yazmis ve ayni zaman dilimini vermis beni sasirtan bu kisim oldu. Ya hepsi patlayacak ya da ...

Fal aticaktim o zaman denemiyim bende tesekkur ederim peki varmi o sitede begendiginiz bir yorumcu

Benim en çok beğendiğim anı , analizi ve geleceği bilen baktırmaya devam ettiğim falcılar , Falaniyethakkaniyet,İkamet , ve Estanbul birde nefertiti var kısa ama net yorumları var. Araf13 ü de beğenmiştim ama onu göremiyorum 1 kaç haftadır belki ben yakalayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…