tellwe.com'da bakılan fallar!

Yeniymis. İdeal uzunlukta. Kisa degil. Oyle lafi uzatip donup dolasip ayni seyleri soyleyenler gibi destansi da degil. Ben oylesine attim havuza. Dedim kesin yine su salak robot falcilar bakar :) ama gercek bi insan bakmis :) ondan ziyade burda begenilen ve dedikleri cikti denilen fama selena barkiel kirazeyle resmen ayni seyleri yazmis ve ayni zaman dilimini vermis beni sasirtan bu kisim oldu. Ya hepsi patlayacak ya da ... :KK57:
Anladim canim bende barkiele famaya baktirmistim guzel yorumlamislardi deneyebirim o zaman onuda

Benim en çok beğendiğim anı , analizi ve geleceği bilen baktırmaya devam ettiğim falcılar , Falaniyethakkaniyet,İkamet , ve Estanbul birde nefertiti var kısa ama net yorumları var. Araf13 ü de beğenmiştim ama onu göremiyorum 1 kaç haftadır belki ben yakalayamıyorum.
Bu falcilar falalemdemi telwede mi acaba

Merhaba sırf bu siteye şuraya 2 çift yazı yazmak için geldim,kimsenin bilmediği veya tahmin etmediği bir olay söz konusu telwe sitesinde fal bakan çoğu falcı birbirinin aynısı bayanlar,boşuna baktırıp paranızı ziyan etmeyin, hayatımda hiç bukadar aptal duruma düşmemiştim. Hiç fal baktırmadığım falcı telwe cafede gelip daha önceden farklı falcıyla paylaştığım olayları rahatlıkla bana söyleyebiliyor bildiğinden mi? Tabiki de hayır ya birbirlerine paylaştığımız bilgileri veriyorlar yada kendileri farklı bi nickle hesap açıp uyutuyorlar:)

Hepsini eşleştirebilmek mümkün birkaç kişi hariç, insanları kek yerine koyup birde çok bişey biliyorlarmış gibi fal bakmıyorlarmı? Üstelik çok iyi bir falcı kalkıpta bir sitede fal bakmaz özellikle su falı en ucuz 100 tl oluyor oda en sallayanında, şüphelerim doğrultusunda aklıma gelenleri söyleyeyim bayanlar :ikamet,tutankamon,medyumhiper,efsunlar,ruhani,fenomen,falaniyethakkaniyet,kocaalem,realfalcı,metalist,gaiptenhaber,metaphoraa,starlight81 istedikleri kadar benim tek nickim var desinler hislerim pek beni yanıltmaz,belki birkaç tanesinde yanılmış olabilirim ama yok arkadaş :) kendime hakim olamıyorum...

Bu kişinin hesabı kapatılmış neden acaba?

Yeniymis. İdeal uzunlukta. Kisa degil. Oyle lafi uzatip donup dolasip ayni seyleri soyleyenler gibi destansi da degil. Ben oylesine attim havuza. Dedim kesin yine su salak robot falcilar bakar :) ama gercek bi insan bakmis :) ondan ziyade burda begenilen ve dedikleri cikti denilen fama selena barkiel kirazeyle resmen ayni seyleri yazmis ve ayni zaman dilimini vermis beni sasirtan bu kisim oldu. Ya hepsi patlayacak ya da ... :KK57:
Hangi tarihi verdiler....hep 2015 basi 2014 sonu dediler bana...

Asiçiçek nasıl hanımlar? Bende sanki olanı biliyor ama geleceğe dair hep sürekli kader değişiyor diyor benim aklım karıştı bu durumda ya.

nazz baktırmayın berbat. yazık oldu parama.

şu shalevisrael nasıl millet.
ve kahinvanga nasıl.
vadivatan birde nasıl :KK70:

medyumselenaya fal yolladım beklemedyım halen selena ıcın ne dıyorsunuz.

kılzar binnaz abladan lütfen bir isim verin bana.selim imer .bilge özdogru.Alev Tansel.simge eroğlu benim baktırdıklarım kredim var kahve yada tarot baktırmak istiyorum.lütfen bir isim

ben ordan meral dıye bırıne gonderdım soguk su ıctım paramın ustune baskadaa denemedım :KK43: bı ara orda emır dıye bırı unluydu o olsaydı onerebılırdım yok sanırım halen

nazz baktırmayın berbat. yazık oldu parama.

şu shalevisrael nasıl millet.
ve kahinvanga nasıl.
vadivatan birde nasıl :KK70:

medyumselenaya fal yolladım beklemedyım halen selena ıcın ne dıyorsunuz.

tellwe de selena benim favorumdir, tek geçerim ve beğene nide çoktur ötekileri burdan okuduğum kadarıyla tırt

X