Meme ucunda tüylenme

Abla siz teşkilat mısınız?
Siz niye küfür ediyorsunuz hanımefendi, siz bizimle oyunnncuk mu oynamaya geldiniz
sen benimle kafa mı buluyorsun şu yazdığın şeylere bakar mısın.Komik olduğunu mu sanıyorsun?14 yaşındaki veletlerden bir farkınız yok ,zorbasınız yaşınız olmuş 30 sizden bir cacık olmaz siz beni ergen olarak görebilirsiniz ama benim seviyeme de çıkamazsın anca kocanıza hizmet edin insanca bir iki kişi hariç adam akıllı cevap alamadım biri desen gelmiş 39 yaşına bir de çocuğum olcak diyor ,sen mümkünse çocuk yapma sen çocuğuna da bir şey öğretemezsin ,olurda yarın öbür gün böyle problemi çıkarsa dalga geçersin çocuğunla oksijen israfları

Abla siz teşkilat mısınız?

sen benimle kafa mı buluyorsun şu yazdığın şeylere bakar mısın.Komik olduğunu mu sanıyorsun?14 yaşındaki veletlerden bir farkınız yok ,zorbasınız yaşınız olmuş 30 sizden bir cacık olmaz siz beni ergen olarak görebilirsiniz ama benim seviyeme de çıkamazsın anca kocanıza hizmet edin insanca bir iki kişi hariç adam akıllı cevap alamadım biri desen gelmiş 39 yaşına bir de çocuğum olcak diyor ,sen mümkünse çocuk yapma sen çocuğuna da bir şey öğretemezsin ,olurda yarın öbür gün böyle problemi çıkarsa dalga geçersin çocuğunla oksijen israfları
Ben size küfür etmedim zorba kim? 14 yaş ergen gibi davranan kim?

Kız benim ilk yorumum da normaldi. Ben jilet kelimesini duyunca böyle tetikleneceğini hiç tahmin edemedim. Sen venus reklamı çıkınca da kanal değiştiriyorsundur artık
Bak işine insan olmayı öğrenin önce şurada üstte düzgün cevap veren abla hariç hepiniz aynısınız

Ben de ettim zaten. Bak kızım seninle aynı yaştayım merak etme, çocuk ve evlilik ilk aklıma gelen şeyler değil. Sayende bugün de şükür ettim kendime.
Şaka gibi yemin ediyorum ya , tiksiniyorum hepinizden erkeği de kızı da aynı ne zaman insan olmayı
Kız benim ilk yorumum da normaldi. Ben jilet kelimesini duyunca böyle tetikleneceğini hiç tahmin edemedim. Sen venus reklamı çıkınca da kanal değiştiriyorsundur artık
Gezegen ne alâka

Meme ucunda cikmasini ik defa senden duydum olabilirmis demekki ama erkekler bu konuda soguyabilir, igneli epilasyon olursun dert etme

Sapıklık yapacağım diye kadın

Umrumda değil biliyor musun, siz önce insan olmayı öğrenin özellikle şu 39 yaşındaki bayan tabi o da bayansa
Her şeye karşı böyle şüpheci misiniz? Sapıklık yapmaya gelsem niye sizin meme kıllı konunuzu seçeyim allah aşkına. Zaten anonim olduğunuz bu yerde niye böyle tedirginsiniz hiç anlam veremedim. Gerçekten bir travmanız olduğunu düşünüyorum artık bir psikiyatriye gidebilirsiniz bence

X