tellwe.com'da bakılan fallar!

Peki sence ne olcakk

Ben kendim ayrıldığım, ona karşı çok öfkeli olduğum için ve onun yaptıklarından ötürü asla arayan taraf olmam.
Onun aramasına da açıkcası pek ihtimal vermiyorum ama hep bu söylenmiş. Benim sevgilim çok gururlu, ağır abidir hiç sanmıyorum arayacağını. Ki arasa bile aynı sorunları yaşamamak için bir değişim göstermesi benden defalarca özür dilemesi ve yep yeni bir davranışa bürünmesi lazım. Çok zor. Karşımda bir İkizler erkeği var. Varın siz düşünün halimi hahah

Bide biri bana demisti bir falci.bir falin suresi bir ay bilemedin iki aydir...sonra degisebilir falan...ilginc..

Bende bugüne kadar hep duyduğum 1 sene civarı ve özellikle tarota aynı konu içinsenede 1 kez fal baktırılmış biz nerdeyse 365 defa baktırıyoruz.

Soz konusu ikizlerse her an hersey olabilir..benim vakti zamaninda ikizler sevgilim olmustu.ben ayrilmistim hatalari buyuktu ..asla aramaz demistim senin gibi ama aradi beni..sasirmistim..gerci barisma olmadı ama aramisti hemde iki kere araliklarla..ikizler gurur yapar evet bide kendini bir halt sandigi icin pek umursamaz yada oyle gorunmek ister..hep pohpohlanmak ister..kizin pesinde gidip yorulmaz...

Zaten bu yüzden ümitleniyoruz ya kendi kendine düşünüyorsun bu kadar yorumcu yanılır mı diye;

ben telwe de yenileri de denedim fiyatları düşük olan yada eski burdaki arkadaşların tavsiyesi ile
bundan sonra baktırırsam kesin ve kesin bazı isimler var ; Selena başta, Saraylı, tüm paronoyamı karşı Fama (çünkü sanki daha önce baktırdığım bir falcımı diye düşünmeden edemedim) son kez de eğer fiyatı çok yükselmezse Barkiel

İkizlerse eğer arayabilir canım ikizler erkeği dengesiz olur ne yapacağını kestiremezsin sen öyle net konuşmalar yaptığına bakma fikirleri hemen değişir

Kendimden biliyorum benim erkek arkadaşım da ikizler.. Ahh ah ne çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah..

kızlar binnza abla kerem avşarla olan falımdan daha yeni çıktım.söyledikleri kişi anlaizleri doğruydu.güzel olan yanı karşı karşıya yazıştık.aklımdaki tüm soruları sordum.çok iddialı bir o kadarda gördüklerini olumsuzsada söyliycek kadar net bir insan.bence denemeye deger en azından bir erkegin gözündednde olaylara bakarak yol gösterebiliyor.ben memnun kaldım.selena,kiraze,alev tansel, aynı onlar gibi yakın ve uzak gelecekle ilgili aynı fikirde.ama karşılıklı fal baktırmak yazılı ve sesliden daha farklı oluyormuş.ben memnun kaldım.deneyen olursa umarım memnun kalır

akrep kadar zor değil bence hiç biri.
canım.bende aralaık ocak şubat ortasına kadar zaman içinde gidiyorum.ilk fallarımda bu yıl sonuna kadardı artık şubat demeye başladı fallrım.aynı durumda sayılırız.hakkımızda hayırlısı

canım çok sevindim.. umutsuzlkuk var ya serde acaba diyorum o da zamanla patlak balonlar arasına girer mi diye.. umarım iddiaları gerçekten 6. hissinden ötürüdür,yoksa beylik beylik konuşup ümit vermekse

canım çok sevindim.. umutsuzlkuk var ya serde acaba diyorum o da zamanla patlak balonlar arasına girer mi diye.. umarım iddiaları gerçekten 6. hissinden ötürüdür,yoksa beylik beylik konuşup ümit vermekse
canım çok iddealıydı ve netti.aymı şekilde kirazede selenada öyle.onşarda kesin ve netlerdi.ben zaten çok umutsuz oldugum bir konu üzerinden gidiyorum.asla olmaz diyorum ama onlar yanılıyorsun diyorlar.özellkile kerem bana dediki b"ben ne desem sen inanmıycaksın fikirlerin degişmiycek ama emin ol dedigim gibi yaşayacaksın ve her şey düşündügünden farklı olucak.sen inatçısın tuttugunu kopartan bir kadınsın .sakin kal yeter dedi.bizim elektirik uydu onunla umarım sizinde uyar.

Kizlar omur torpusu cidden. Arasa bile yine eskiye donme ihtimali var biliyorum. Cok ama cok kizginim. Buna ragmen ozluyor muyum evet. Ama yasananlari aklima getirip ofkemi tazeliyorum :) ararsa degerlendirir miyim o zaman dusunurum ama aramazsa da keyfi bilir.

Falcilarin bu kadar cok benzer konusmasi kafami kurcaladi. Bu kadar faldan sonra sonuclanirsa mutlaka yazcam kizlar.

Olumlu yada olumsuz mutlaka yaz buraya...

Kızlar ani guzel bilen yorumlarini dogru buldugunuz birisi varmi telwede valla bu cocuk ne dusunuyo dusunmekten kafayi yicem ne kadar fal baktirsamda duramiyorum hangi fala inancagimi sasirdim zaten

Aynı şey bana da oldu. En popüler falcılar (venüs, nesibe, rezzan abla ve daha hatırlayamadığım bir kaç kişi) biriyle tanışacağımı o kişi yüzünden kafamın karışacağını söylemişti.En uzak tarihi aralık diye nesibe vermişti sanırım. Aralığa girmek üzereyiz ve bir erkekle tanışsam bile erkek arkadaşıma olan duygularım güçlü olduğu için aklımın karışma ihtimali yok. Yani toplu bir patlama söz konusu.

Şimdi de son baktırdığım 5 falda şubat-mart ayı için erkek arkadaşımdan gelecek tekliften bahsediliyor. Sendeki durum gibi herkes buna değiniyor. Ama bunun da çıkacağını sanmam. Olacağı varsa da olur fala takılıp şubat-marta kadar olan zamanımı aklımda acabalarla heba etmek istemem, anı doya doya yaşamak varken :)

Amaaan ne demişler fala inanma falsız kalma. Olacağı varsa oluyor. Ama tabi bazı durumların gidişatı da bizim elimizde oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…