tekrar karşıma çıktı kızlar yardım ediiin:(

perilkes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
21
0
merhaba kızlar derdımı buraya yazmaktan cekındım ama hıc arkadasım kalmadı kımseye bısıy anlatamıyorum ıcımde yasamaktan sureklı aglamaktan bıktım herseyımde yalnız kalıyorum bırtek anneme anlatıyorum ama onada anlatabıldıgım seyler sınırlı ama buyuk bır kısmını bılıyor sonucta o olgun bır kadın ve benı cok anlayamıyor olaylara hep mantıklı baktıgı ıcın anlasamıyorum bende en sonunda buraya yazmaya karar verdım gercek arkadasım olmasanızda bana akıl vermenız ve yorumlarınız dusuncelerınız benı mutlu edıcegını dusunuyorum neyse ben derdımı anlatayım en ıyısı bırını cok sevıyorum 2 yıldır hıc vazgecmeden sureklı onunla ılgılı hayal kurarak ve benı sevmedıgını kullandıgını bılmeme ragmen bıle onu cok sevıyorum onca yapmış oldugu kotuluklere ragmen sızden bır konuda fıkır ıstıyorum bız ılk tansıtgımızda bununla (benden 10 yaş buyuk)sevgılı olduk her cıft gıbı ıyıydı bır sorun yoktu ama gozu dısarda bır ınsan derken ayrılalım dedı bende neden dedım senı cok sevıyorum ama ayrılmamız lazım dedı nolur bısıy sorma dedı tamam dedım mecburen gururum ezılmesın dıye ama ondan sonra kımseyle yapamadım cok denedım ama olmadı baskalarınıda uzdum hergun o dıye yatıp o dıye uyandım aylarca agladım sonra bırgun mesaj attı konusmak ıstedı goruselım dedı ben gıttım hemen ama benı ıstıyomus megerse tabı kıyamadım ona kendımede karsı koyamadım cunku cok sevıyorum onu belkı boyle bısıy olursa bana gerı doner benı sever dedım ama o bunu duygularımı ona olan zaafımı hep kullandı hep alaysı davrandı her soyledıgım cıddı seye guldu bu benı cok uzuyor benı cok aldattı emınım cunku kadınlarla kızlarla beraber olmayı seven coklu ılıskı yasamayan gunluk bırakan bırı bende tam adamına asık oldum yanı derken bız gene küstük sonra gene o mesaj attı ben nasıl sevınıyorum ama gene onca hatasına ragmen hata derkende ufak bısıy degıl kızlar kuzenıme arkadaslarıma mesaj cekıp tanısmak ıstedıgnı soylemıs asılmıs yanı o yzuden benımde arkadasım kalmadı sırf ondan uzaklastırayım dıye neyse ben onada aldırmadım alsıverıs yaptım saclarımı yaptırdım hazırlandım ne konusucagıma kadar dusunuyorum yanı o derece derken bu hıc aramıyodu mesaj cektım gorusucekmıyız dıye gorusmek ıstemedıgını benı uzme ıstemedıgını yazmıs cevap bıle vermedım agladım gunlerce basım agrıyodu hep aglamaktan ama genede soguyamadım ondan aradan 10 ay gectı hıc haber alamadım ondan derken bundan 3 hafta once karsıma cıktı gene mesaj attı ben cevap verdım ama eskısı gıbı ıcten degıldı onun gıbı davranıorum alaysı o yazarsa yazıorm bazen dayanamayıp yazdıgım analr oluyor ama olsun genede onun gıbıyım suan oda ılk defa 3 hafta gorusmeden dayandı goruselım dedıgınde hep bı bahane buldum yalan soyledım derken bugun dayanamadım aradım dısardayım gelmek ıstersen goruselım dedım ısım var benım ama bı 10 dk lıgına gorurum senı dedı ve geldı allahım gene aynı adam hep guluyo her dedıgıme her konsumasında guluyo sonra ben gıdıyorum goruselım gene bıgun aksam vaktımız oldugunda dedı tamam dedım ama o bır kızla gorusmeye gıttı bunuda bılıyorum yetısmek gıbı bır cabası vardı neyse bende eve geldım oda gıttı kızlar yanlısmı yapıyorum nolur yardım edın bana cok sevıyorum ya ama gururumu cok ezdırdım daha fazlada ezdırmek ıstemıyorum ne yapcıam acaba pişmanmı dıye dusunuyorum annemde pişman olmaz o bence hıc takma dıyor ama ınanın hıc kolay degıl ask acısı cekenler bılır ne demek ıstedıgımı bır ınsanı karsılıksız sevmek cok kotu kızlar yardım edın lutfen yarın gene msn de karsılasıcaz yazıcaktır yada yazmıcaktır bılemıyorum zaten bırgun yazıyo bırgun yazmıo kafasına gore ne demelıyım kızlar nasıl davranmalıyım ona yada onu aşık edebılrımıyım lutfen bıtek sız varsınız

canım sızın kı dogru duzgun bır berabelık degıl kafası esince geliyor. arıyor soruyor senı varla yok arası yani. ve başka kızlarla da görüştüğünü söylüyorsun. bunu kabullenme bence. senı bılıyor sevdgnı duygularını kullanmaya çalışıyor bence bir an önce vazgeç. kolay degıl ama yapmalısın bır de sen hıc arayıp sorma bakalım o arıyor mu aklına gelıyormusun zamana bırak bence.

canım 2 yıldır zamana bıraktım ama hıc umursamıyor yanı ama bazen mesela bu 2 yıl ıcınde ben hıc mesaj atmadım ona o attı hep ılk gorusmeyı o baslattı yanı ben atmıyorum o atıyor bu bazen aylar alıyor ama o atıyor

Bu ne yaaa...

Yanlış mı yapıyorum ne demek? Yanlışın en alasını yapıyorsun hem de, kendini bu kadar ezik ve gülünç bir duruma sokarak.
Umrunda değilsin adamın işte, bırak artık!
Gel deyince git, ayrılalım deyince ayrıl, otur diyince otur, kalk deyince kalk... Ohhhoooo...
Kukla olmuşsun resmen elinde.
Kendini topla biraz, böyle bi insan sevilir mi? Bi tane bile iyi özelliği yok!
Uzman birinden destek alıp kurtulmaya bak bu saplantından.

Ne anlamı var bunun? O kadar taviz vermişsin ki kendinden canı sıkılınca yüzsüz yüzsüz mesaj atıyor işte.

arkadaşım darılmanı ya da kırılmanı istemem ancak seninki aşk değil takıntı.

sağlıklı düşünemiyorsundur muhtemelen ki onca aşağılanmaya ve hor görülmeye rağmen vazgeçemiyorsun ondan. ben de senin durumuna kısmen benzer bir 3 yıl geçirdim.

psikoloğum sayesinde onu takıntı olmaktan çıkarıp sevgi boyutuna getirebilmiştim. bir psikolog yardımı almanı tavsiye ederim.

kusura bakma cinlerımı tepeme cıkardın ..bu kadar da olmaz ki ama kendıne gel bıran önce saçmalamayı kes sanıyorum senın yasın kucuk yoksa olgun bır kıza hıcbır erkek bunu yapamaz ...derhal o midesız adamla görusmeyı kes..azıcık insan oldugunu hatırla yaa kendıne saygın olsun...

bence bir beyın cerrahısını gıdıp hafızamı sıldırmelıyım baska bısıy degıl ama bu mumkun olmadıgından psikolok olucak sanırım dusunuyorum aslında bu aralar ama bırgun gıdıcem anlatıcam umarım care olur bana ben sadece suan bunları yasadım ve sızden fıkır almak ıstedım yoksa saplantı yaptıgımın bende farkındayım cunku okadar erkek varken benımle gorusmek ısteyen bır kez bıel olsa konusmak ısteyen erkekler varken ben neden gıdıp buna yanı oyle dusunuyorum bana bır artısı yok ama gende yapıyorum anlamıs degılım

takıntıdan başka bişi değil bu ya ne sevgisi
inanmıyorum böyle biriyle birlikte olduğuna bi toplan kendine gel ya

bu adam mı senın annene kufur eden eskı konunda gördum...kızım sen hastamısın ya acıl hastaneye yatmalısın.adam resmen oraya gelırsem senın annenı bılmem naparım demiş yuh yanı sana dıyecek hıcbır sözum yok......

20 yaşındayım işte sana küçükmü bilemem ama normalde hiç kimseye boyle degılım yanı ınsanalr hayret ettı normalde asla bısıye uzulmeyen bırıyım ama budna oyle olmadı belkıde ona ulasamamk benı ona bagladı buda olabılr cunku bugune kadar her ıstedıgım oldu bı bu olmadı belkıde bundan

ne eskı konusu anneme kufur falan etmedı onuda nerden cıkardın sende saol gercekten cok guzel moral verıyorsun adama ıyıce arastır ondan sonra boyle agır konus bence o kufur eden benım hıc tanıamdıgım bırıydı oyle sıradan bırıydı zaten o akıl hastasıymıs aslı yoktu onalrın savcılıga vermsıtım ben onu bıttı gıttı o

bence tam da sana göre bir adam bu yolda devam et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne aşkı ya saplantı seninkisi
Adam uçkurusunda boğulmuş tam bir sapık ya.

nasıl kurtulucam bu saplantıdan pekı kızlar yardım almak dısında yardım almaya baslayana kadar ne yapmalıyım o adam suanda hayatımda yanı bır yazsa ne dıcem ben ona hıc bılmıyorum annemle konustuk bır sure takma onun sana yaptıgnı yap merak edıp ustune dusucektır sonrada sen zaten kendını toplamıs olacaksın ozamanda onu hıc ummaıdıgı bır anda silersin dedi şok olur dedı cunku senden beklemeyecegı bırsey yapmıs olucaksın dedı

bu tip erkekler alaysı olur hiç bi zamn sevemezler kadınların kızların genelde başka yerleriyle ilgilenirler sende tam adamını sevmişsin yani yanlış yapıyorsun ortada doğru düzgün bir şey bile yok kendini umutlandırma seninle bence resmen alay ediyor böylelei hiç değişmen kimseyede değer vermezler numaranı değiştir msn den sil engelle ama görüşme çok yanlış sana erkek mi yok

hattını değiştir, öncesinde de ona bir mesaj çek içinde kalmasın ''senin gibi Şerefsiz birini sevdiğim, değer verdiğim için çok pişmanım. hatamı gördüm. inşallah bana yaptıklarının kat kat fazlasını sana ödetirler. Elbet gün gelir devran döner, Allah seni iki cihanda da rezil rüzva etsin'' ayy çok kızdım yaa

arkadaşım bu nedir ya, seviyoruz da böyle mi olacaz? kesinlikle kınamk gibi bir amacım yok ama böyle beş para etmez adamlara ne diye değer veriyosunuz peşlerinden koşuyosunuz anlamıoyrum ki. bildiğin Şerefsizin teki ya. Allah belasını versin böyle adamların. Adi herif

annenin taktiği de uygun değil. senin bu adamı silmen lazım, tamamen uzak durman lazım. sana asla ulaşmamalı. senin bu pisliğe zaafın var çünkü ve bunu aşman için onun sana ulaşma yollarını kapatmalısın. asla ulaşamamalı sana. iletişim kurmak isterse tersle, gerekirse hakaret et, küfret. hatta çok zorlarsa ya ailene söyle ya da adam tutup dövdür. herkese anladığı dilden konuşacaksın. böyle şiddet yanlısı biri değilim ama böyle konuları okudukça sinirlerim zıplıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…