Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

normalde sadece 1 gun boyunca bunu iciyorlar. Ancak ben bri ogun normal yemek istiyorum. Hafif bir kahvalti seklinde.

Canim benim yaaaa,harikasın. çok teşekkürler.. inşallah hepimiz mucizelerimize tanık oluruz..herkese umut olacak hikayemizi paylaşırız..

Canim ,cetrotide 5.gun itibariyle kullanmaya başladım.. 9.gun de dahil kullandım.. 10.gun gonapeptyl kullanıp,12.gun opu yapildi..
Eşimde ihmal var..yanlış karar verildi diyor..Yaa malesef başıma geleceği varmış.Yucel hocada Semra hoca da izinliymis.. o yuzden görüşemedim.sonra Yücel Hoca ile telefonda konuştum..beklenmeyen durum şeklinde söyledi.. Yaa walla insan kendini ne ile teselli edeceğini bilmiyor.. Hakk tan hayırlısı olsun..

Cetrotide catlama onleyici igne evet o halde gercekten doktorlarla ilgili bir durum olmayabilir belki kontrol sıklığı artabilirdi ama bak hala 3 yumurtan var ve toplanmış ben 30 yaşındayım ve bi kerede en fazla o kadar toplanıyor

Ay okuması bile yorucuyken yaşarkenki eziyet hiç çekilmez. Biz burda Avrupa yakasındayız, Anadolu yakasında bi merkezi bile hiç düşünmedik, kaldı ki başka şehir Ayrıca biz istanbuldayız da ne oluyor, neyin garantisi var ki. Sizinki tatlı bi Ege çocuğu olsun adı da Efe ya da Ege olsun, ne de olsa bir klasiktir

Canım mısır püskülü gibi dereotu 6 tl’ydi pazarda. Hala unutamıyorum tarifte görünce yazmadan edemedim

Canim evet inşallah yarın güzel haber.aliriz ve sonu pozitif olur da ,tüm bu üzüntüler vs silinir gider..
Senin içinde dileğim umarım ilk tedavide mucize gibi bol yumurtalı bir opu geçirip,güzel güzel blast embriyolar elde edersin..

Bende çatlatma iğnesi kullanılan gün de cetrotide kullanıldı hep. Yani anladığım kadarıyla 20. Gün kullanılmamış sende, kullanilsaydi da çatlar mıydı onu bilmiyorum. Sen kendini şöyle teselli et kuzum, inşAllah o üç yumurtadan biri sana evlat olur. Elinde üç tane var, yarın arayıp döllenme bilgisini sonraki günler de hücre sayısına göre durumlarını bildirirler. Umarım üçü de çok güzel blastlar olur canım benim

Sagli sollu gelsin altin yumurtalar :) Hayirli olsun canim.

Dondurma cozdurme dediği benim bu ay yapacağım gibi mi canım? Testsiz iki tane dondurulmuş vardı ya, onları çözdürüp teste yollayacaktik, ondan mı acaba?
Ben de onu anlamadım, neticede donmuş embriyo tedavisi bol bol yapılıyor, dediğin gibi bi şey olabilir. Bu arada tedavin hayırlı uğurlu olsun canımcım

Canim cok şaşırdım gonapeptyl vuruldugum gün cetrotide hiç kullanmadım ben..eski notlarıma da bakim ama hiç kullanmadım diye hatırlıyorum.onu da sorarım olurda hastaneye gidersem..
Bende az önce eşime şöyle dedim, kucuk yumurtalari nasil hice sayarim, belki de onlara ruh uflenecek dedim..o sebep ile minnaklarim için dualardayim..

Evet ben de cetrotide ve ovitrelle’yi birlikte kullanıp son geceyi iğnesiz geçirip 36.saatte opu yaptırdım hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…