Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Canim cok şaşırdım gonapeptyl vuruldugum gün cetrotide hiç kullanmadım ben..eski notlarıma da bakim ama hiç kullanmadım diye hatırlıyorum.onu da sorarım olurda hastaneye gidersem..
Bende az önce eşime şöyle dedim, kucuk yumurtalari nasil hice sayarim, belki de onlara ruh uflenecek dedim..o sebep ile minnaklarim için dualardayim..
Dediğin gibi bitanem, belki de onlara ruh uflenecek. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim 💜

Teşekkür ederim abla dualarınızı eksik etmeyin 😍 yarın doktorumu arayınca haber ederim haftasonu da çalışmıyor muhtemelen pazartesine kaldı ama 4. Gün oluyor nasıl olacak bilemedim 😅
Benim şimdiye kadarki en başarılı tedavim dördüncü gün baslayandi bitanem. 4 blast olmuştu o tedavide. Normalde ikinci veya üçüncü gün başlanıyor diye endişelenmistim ama boşuna telaş yapmışım. Cumartesi günü çalışıyordur büyük ihtimalle doktorun, gerek de kalmaz inşAllah dördüncü güne.

Benim şimdiye kadarki en başarılı tedavim dördüncü gün baslayandi bitanem. 4 blast olmuştu o tedavide. Normalde ikinci veya üçüncü gün başlanıyor diye endişelenmistim ama boşuna telaş yapmışım. Cumartesi günü çalışıyordur büyük ihtimalle doktorun, gerek de kalmaz inşAllah dördüncü güne.
Cumartesi pazar da şehir dışındayım o sebeple zaten sanırım o zamana denk gelecek abla bakalım saat 11 de arayacağım

Ay okuması bile yorucuyken yaşarkenki eziyet hiç çekilmez. Biz burda Avrupa yakasındayız, Anadolu yakasında bi merkezi bile hiç düşünmedik, kaldı ki başka şehir 🤷‍♀️ Ayrıca biz istanbuldayız da ne oluyor, neyin garantisi var ki. Sizinki tatlı bi Ege çocuğu olsun adı da Efe ya da Ege olsun, ne de olsa bir klasiktir 😀
Ahahah ya İstanbul'da 18 sene yaşadım, hiç düşünmedim tüp bebek falan. Memleketime döndüm çocuk yapasım geldi :KK70:
Efe, Ege burda Ali, Ahmet gibi. Nereye dönsen Ege'ye çarparsın :KK70: ben de kısa isim seviyorum o yüzden erkek olursa Can. Daha klasik ama bu bölgede yok gibi nerdeyse :) kız için de Yaz (kocam bey bu isme çok gülüyomuş nedense) neyse olsun da önce bi, ismi eksik kalmadı ya :KK70:

Ahahah ya İstanbul'da 18 sene yaşadım, hiç düşünmedim tüp bebek falan. Memleketime döndüm çocuk yapasım geldi :KK70:
Efe, Ege burda Ali, Ahmet gibi. Nereye dönsen Ege'ye çarparsın :KK70: ben de kısa isim seviyorum o yüzden erkek olursa Can. Daha klasik ama bu bölgede yok gibi nerdeyse :) kız için de Yaz (kocam bey bu isme çok gülüyomuş nedense) neyse olsun da önce bi, ismi eksik kalmadı ya :KK70:
Evet evet oraların çocukları hep Efe 😀 inşallah olsun da dediğin gibi isim en kolayı ❤️

Yaz ve Can çok güzel ikisi de. Bizde kız olursa adını ben koyucam erkek olursa eşim koyucam. Ama ikimizin de içine sineni koyucaz. Onun isim hazır Akay. Bende takıldık. Beste, Melodi, Ece, Buse. Bunlardan biri olur heralde. Beste ağır basıyor.

Ablalarım bu ay sadece 3 yumurtam vardı doktorum başlamayalım dedi vitamin takviyelerimi değiştirdi beslenme planımı gözden geçirdik hergün mutlaka yürüyüş dedi bir de reglimin 15. Günü estrofem içmeye başlıcam asenkron olmasını engellemek için bende öyle bir problem var bazıları önden gidip ya çatlıyor ya kist oluyor 😁 ben de durumlar böyle bir de maalesef kadınlar klübünü yasakladı eşim de kızıyor bir süre buralarda olamayacağım beni özleyin 🥰❤️😘🍀

Ablalarım bu ay sadece 3 yumurtam vardı doktorum başlamayalım dedi vitamin takviyelerimi değiştirdi beslenme planımı gözden geçirdik hergün mutlaka yürüyüş dedi bir de reglimin 15. Günü estrofem içmeye başlıcam asenkron olmasını engellemek için bende öyle bir problem var bazıları önden gidip ya çatlıyor ya kist oluyor 😁 ben de durumlar böyle bir de maalesef kadınlar klübünü yasakladı eşim de kızıyor bir süre buralarda olamayacağım beni özleyin 🥰❤️😘🍀
Özleyeceğiz tabi gofretlisutum. Ama senin için nasıl iyi olacaksa öyle olsun. Kocaman öpüyorum canım 💜💜💜

Kuzum senin doktorla nasıl bi muhabbetin var da olay taa kadınlarkulubune gelip dayanıyor? 😁

Üç yumurta az gibi görünse de genç yaşının avantajı olacaktır, çok güzel yumurtalar olabilir, keşke başlasaydın. Tabi doktorlarımız en iyisini bilir diye düşünüp uyguluyoruz 🤷‍♀️
İyi dinlenmeler sana canım ❤️

X