Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Dediğin gibi bitanem, belki de onlara ruh uflenecek. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım benim

Teşekkür ederim abla dualarınızı eksik etmeyin yarın doktorumu arayınca haber ederim haftasonu da çalışmıyor muhtemelen pazartesine kaldı ama 4. Gün oluyor nasıl olacak bilemedim
Benim şimdiye kadarki en başarılı tedavim dördüncü gün baslayandi bitanem. 4 blast olmuştu o tedavide. Normalde ikinci veya üçüncü gün başlanıyor diye endişelenmistim ama boşuna telaş yapmışım. Cumartesi günü çalışıyordur büyük ihtimalle doktorun, gerek de kalmaz inşAllah dördüncü güne.

Cumartesi pazar da şehir dışındayım o sebeple zaten sanırım o zamana denk gelecek abla bakalım saat 11 de arayacağım

Ahahah ya İstanbul'da 18 sene yaşadım, hiç düşünmedim tüp bebek falan. Memleketime döndüm çocuk yapasım geldi
Efe, Ege burda Ali, Ahmet gibi. Nereye dönsen Ege'ye çarparsın ben de kısa isim seviyorum o yüzden erkek olursa Can. Daha klasik ama bu bölgede yok gibi nerdeyse :) kız için de Yaz (kocam bey bu isme çok gülüyomuş nedense) neyse olsun da önce bi, ismi eksik kalmadı ya

Evet evet oraların çocukları hep Efe inşallah olsun da dediğin gibi isim en kolayı

Yaz ve Can çok güzel ikisi de. Bizde kız olursa adını ben koyucam erkek olursa eşim koyucam. Ama ikimizin de içine sineni koyucaz. Onun isim hazır Akay. Bende takıldık. Beste, Melodi, Ece, Buse. Bunlardan biri olur heralde. Beste ağır basıyor.

Ablalarım bu ay sadece 3 yumurtam vardı doktorum başlamayalım dedi vitamin takviyelerimi değiştirdi beslenme planımı gözden geçirdik hergün mutlaka yürüyüş dedi bir de reglimin 15. Günü estrofem içmeye başlıcam asenkron olmasını engellemek için bende öyle bir problem var bazıları önden gidip ya çatlıyor ya kist oluyor ben de durumlar böyle bir de maalesef kadınlar klübünü yasakladı eşim de kızıyor bir süre buralarda olamayacağım beni özleyin

Özleyeceğiz tabi gofretlisutum. Ama senin için nasıl iyi olacaksa öyle olsun. Kocaman öpüyorum canım

Kuzum senin doktorla nasıl bi muhabbetin var da olay taa kadınlarkulubune gelip dayanıyor?

Üç yumurta az gibi görünse de genç yaşının avantajı olacaktır, çok güzel yumurtalar olabilir, keşke başlasaydın. Tabi doktorlarımız en iyisini bilir diye düşünüp uyguluyoruz
İyi dinlenmeler sana canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…