Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

buradan kocaman toplu pozitif enerjiyi topladik, dualar birlesti hooooop size :)
bu basligi iyiki de bulmusum L Lady Starlight . Saglikli bilgi paylasimi olan, herkesin pozitif oldugu bir yer oldu :)
Hemen alıyorum Mesajınız ile birlikte güzel enerjiyi ve duaları hissettim
burasi hakikat çok iyi oldu,insallah hepimizin güzel haberleri yazacagi satırları okuyacağız.

Ben bu ayı da atlıyorum kızlar. Nedense psikolojik olarak hala kendimi yeni bir denemeye ikna etmeyi başaramadım :) kasımda histereskopiyle kürtaj, aralıkta bir histeroskopi daha olunca kendime yüklenmemeyi seçtim bu ara galiba. Eşim de sürekli görevlerde,tatbikat vsde bu ara. Belki önümüzdeki aya bakarız :)

Bu ay opusu, tedavisi olacak, transferi olacak herkese kocaman sevgi dolu kalpler, pozitif enerjiler gönderiyorum. Her şey çok güzel olsun

Canım benim, aldım pozitif enerjini bitanem . Herşey çok güzel olsun

Hepinize merhaba ablalarim guzel gelismeler olmus dualarim hepinizle o sene bu sene olsun hep guzel haberler yazalim buraya ben de tedaviye baslayacagim ama reglim bi turlu gelmedi gelecek gibi de durmuyor var mi bi oneriniz
O sene bu sene olsun gofretlisütüm . Hayatımda ilk kez benim de gecikti, öyle durdum bekledim. 4-5 gün ileri atmış oldu. Senin de eli kulağındadır canım benim.

Canım bilmiyordum Estrofemin şişkinlik yaptığını. Demek her transfer öncesi ondan şişiyormuşum.Asıl prednol vermişti doktor ve onu tüketirken tuz kullanma demişti.Gerçi ben hiç tuzdan vazgeçememiştim O da şişirmiş olabilir beni. Ne yaptın başladın o zaman transfer hazırlıklarına, hadi inşallah Ben de dinleniyorum şu aralar.Büyük ihtimalle Şubat sonu,Mart başı adetim gelecek ve yine başlayacağım yumurta toplanması için.

Canım boşver dinlen, ne zaman istersen o zaman başla.Yine İstanbul’umu düşünüyorsun?

Hepinize merhaba ablalarim guzel gelismeler olmus dualarim hepinizle o sene bu sene olsun hep guzel haberler yazalim buraya ben de tedaviye baslayacagim ama reglim bi turlu gelmedi gelecek gibi de durmuyor var mi bi oneriniz
G gofretlisut benim doktorum çok karşı ot türü şeyler kullanmaya , o yüzden denemedim ama bizim bir arkadaş Hayıt tohumu İle adet gecikmelerini ve düzensizliğini önledi.Onun da gelmiyordu gelmeye başladı. Denemiş miydin? Bilmiyorum iyi mi

Almistim aslinda ama cok agir bir tadi vardi icememistim bikac gun daha bekleyeyim bakalim gelmezse doktorumu ararim

Kizlar selam
Moralim bozuk,
önce buraya yazayım dedim.
9 tane yumurtanın 6 tanesi çatlamış ve toplayamadilar.sadece 3 tane toplandi.
Valla ne diyeceğimi bilemedim..sisli memorial beni hakikat şaşırtıyor artık..opu odasında ultrason ile baktılar, bende normalde bakmıyorsunuz neden baktınız dedim.riskli durum var diye..maden risk içeriyor dun niye toplamadik..duruma göre dün toplanacaktı çünkü.. o esnada soruyorlar toplayalım mi ne yapalım diye damar yolu acilmis...hakikat çok değişik bir o kadar da üzücü..

Merhaba canim cok uzuldum Catlama onleyici igne kullanmadin mi cok sasirdim ya 1 2 degil 6 yumurta bu ay kendiniz degerlendirseniz olur mu acaba yeni catladi ise

Aaaa nasıl ya? Az da değil çatlayan sayısı. Ne diyorlar pekiyi?

Selam canım, birgebeningunlugu İnstagram sayfasından görüp yaptığım bi masaj var linki kopyalayabilmişimdir umarım :) bende tesadüf mü oldu bilmiyorum ama hemen işe yaramıştı, istersen bi dene. Benim de covid aşılarından sonra tedavide oluşan kist vs sonrası baya dengesizleşti adet günleri.

Cok tesekkur ederimmm deneyecegimmm hatta deniyorum ise yararsa yazarim

Yok kuzum İzmir bu defa. İstanbul’a git gel- kal beni daraltıyor. Tüm izinleri böyle yemişiz. Stres yapıyor bende. Hastalık da korkunç seviyelerde. Sakin sakin kendi bölgemizde takılalım diyorum :)
En iyisini yapıyorsun zaten stresli süreç bi de yol vs ekstra sorgulayıcı yorucu oluyordur :) zaten olacaksa hepimiz iyi sayılan yerlere gittiğimize göre her yerde olur

Çok çok geçmiş olsun, olabilecek beklenen durumlar ama 6 yumurta çok fazla. Aşılama yapsalar bari belki o şekilde tutar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…