Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Hadi insallah o zaman cok guzel buyusunler

Doktorunuz kist ile ilgili herhangi bir tedavi uygulayacak mi acaba? Benim de uc ay once cikan bir kistim oldu sonraki ay kayboldu ama gecen ay yine cikti ve tedaviye kist oldugu aylar ara vermek zorunda kaldik. A AnnelikUmudu arkadasimizin da ayni sorunu vardi ve doktoru OPU esnasinda aspire etmisti. Sizin doktorunuzun bu konu ile ilgili bir yorumu oldu mu acaba?

Cok uzgunum ne diyeyim bilemedim ama labaratuvar kaynakli gibi geldi bana. Ama okumustum sonradan gelisim gosterenleri insallah guzel haberler yarin yuzunu guldurur enerjini kaybetme yumurtalarin hisseder onlara pozitif enerjini gonder

Oluyor muymus böyle ki? Belki yetişir demi insallah, Oturdu içime çok

Hepsi guzel kaliteli yumurtalar olsun, enerjimiz bu yonde :)

Ben de sagli solu iki tane oyle delibas var! 6 gun kullandigim Estrofemle dengelenmeye calisildi, umarim ise yaramistir. Yoksa delirdigimle kalicam :)

benim de 1 tane ertesi gune toparlanmisti hemen. Bazi aylar kotu bazi aylar iyi oluyor, umarim kisa zamanda iyi sonuclar gelir.

Enteresan olan, bendeki kisti ilk tedavimde gorduler ve birsey yapmadilar. Iste kullanilan ignelerden biri hafifletir vs demisti hoca. Ikinci tedavimde (suanki hastanede) gorduler ancak engel olmadi islemlerine, yorum dahi yapmadilar. Ama operasyonda aspire etmesine mutesekkirim.

Benim doktorum hiç müdahale etmedi, ara kanama oldu ve iki ayda yok oldu kist. Benim geçen senelerde de olmuştu o doktorum çok çok iyiydi, kalabalık bi merkez de değildi. O da kendiliğinden geçmesi taraftarıydı, ilaçla vs ile hormonlarla oynamayalım, bir sonraki adette atılır kesin demişti öyle de olmuştu. Opu yapılmasına engel değil ama kist öyle hatırlıyorum. Transfer yapmıyorlar.

Haklısın tabi herkesin kaçar keyfi ama sonradan döllenme olabiliyor diye biliyorum, maşallah sayın çok güzel illa embriyoya dönüşecektir diye düşünüyorum. İnşallah umduğumuz gibi olsun

Çok teşekkür ediyorum yazdıklarıniza, inşallah normal gidiyordur da, yarına güzel haber alırım. Alamazsam da ümitler baki..
Kistleri de çok takmayın kafanıza makus talihimiz malesef bı geliyor bı geçiyor, hallolur hemencecik
Kötü haber almak istemiyorum artık hemen bı düşüyorum, karşı komşum sebeplendi düşmemden de. Haberi aldığımda tam asansörden çıkıyordum, karşılaştık. Ay tasindigimizdan beri hep merhaba günaydin derim cevap almam, böyle hafif sırıtarak saçma bı sekilde kalırsınız ya hep öyleyim Ben de selam vermicem diyorum ama her seferinde ağzımdan kaciyo ama boş dönüyor selamlarım
Bu karşılaştığımızda gozgoze geldik, Embriyologla olan telefonu da tam kapamistim,suratım beş karış, bir merhaba dedim apartman inledi Kafasını salladı bu sefer o da merhaba dedi, zorla verdirdim Allah'ın selamını
Bu süreçte delirmesek iyi
öpüyorum herkesi ve tatlı embriyolarini

Ben de sagli solu iki tane oyle delibas var! 6 gun kullandigim Estrofemle dengelenmeye calisildi, umarim ise yaramistir. Yoksa delirdigimle kalicam :)
Hay ben o estrofemin günde 3 tane 3 tane alarak 3 kutu kullanıcam bakalım beler olcak hadi inşallah ya dengelensinler o afacanlar madem bu kadar hevesliler büyümeye önden önden,bari işe yarasalar da yormasalar bizi

İyi olmuş canım. En deli olduğum şey günaydın diyene cevap vermeyen gerizekalılar. Ağızlarına ağızlarına vurmak lazımz sen şimdi hiç kafanı takma, gelecek yarına çok güzel haberler!

Hay ben o estrofemin günde 3 tane 3 tane alarak 3 kutu kullanıcam bakalım beler olcak hadi inşallah ya dengelensinler o afacanlar madem bu kadar hevesliler büyümeye önden önden,bari işe yarasalar da yormasalar bizi
hakikaten merak etmiyor degilim. Boyle agresif hareketler yapip digerlerine baskin cikiyorlar, acaba pozitif sonuclaniyorlar mi? Yarin sorayim hocaya.
Gunde 3 tane, 3 kutu wowww. Kolayliklar dilerim, belki de zamanla beden alisiyordur. Beni cok zorladi 6 gun.

İyi olmuş canım. En deli olduğum şey günaydın diyene cevap vermeyen gerizekalılar. Ağızlarına ağızlarına vurmak lazımz sen şimdi hiç kafanı takma, gelecek yarına çok güzel haberler!
Ay aynen öyle İzmir'den günaydınlar, iyi aksamlar, merhabalar ve sevgiler
Hepimize gelsin o güzel haberler

Birinci kutu bitti bugün, 2 ye başladım. Şu önümüzdeki ay bitse de kurtulsam şu kargaşadan artık

Bugün kafamı kurcalayan günün sorusu: hangisinin lab. ı daha iyidir? Bahçeci mi yoksa Memorial mı? Bu zamana kadar Bahçeci’deydim. Ama bekleme süresi, son tecrübelerimiz falan soğudum biraz. İstanbul’da yaşadığım sürece 8 sene boyunca Kadın doğumcum Memorial Ataşehir’deydi. Miyom ameliyatım da orda oldu. Var mı tecrübesi olanlar lab ile ilgili?

Canım lütfen üzülme, inşallah yarın güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…