Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Öyle tabii canım. Olmazsa olmasın demek lazım. Şu an buna çalışıyorum hayatımızın merkezine bu konuyu almak ciddi etkiliyor aslında bizi ve dolayısıyla süreci. Benim geçmişimde strese bağlı ülser geçirmişliğim var erken teşhisti de tedavi edildi. 3 sene önce kişisel stresler yüzünden ürtiker oluştu ve kronikleşti. Stres, tüm kötülüklerin anası tam hayatımdan stresi uzaklaştırdım her şey normale döndü pandemi patladı. 2,5 senelik evliyiz. 1,5 sene hiç görüşemeden ayrıydık. Pandemi ve görevlerimiz yüzünden. Üstüne de 1 seneden fazldır tüp bebek diye mücadele veriyoruz. Tüm izinlerimiz buna gitmiş. “Yetti beeea!” diye bağırasım geliyor. Şu süreci sağlıkla atlatıp, bi değerlendiricez durumu. Çok yakın bir akrabam senelerce defalarca tüp bebek denediler. Sebepsiz infertilite. Olmadı. Sonunda vazgeçtiler yaş sebebiyle. Bir bebek Evlat edindiler. İnanılmaz mutlular şimdi bir tane de kendiliğinden geliyormuş. Hayattan stresi arındırmak lazım ama nasıl bilmiyorum

Istanbul'da iseniz, cerrahi herhangi bir mudahale icin Prof. Suleyman Engin Akhan oneririm. Benim ameliyati da yapmisti. Tesvikiye'de muayenehanesi var.
AnnelikUmudu sen ne kadar güzel, anaç bir insansın, hepimize tecrübelerinden güzel tavsiyeler veriyorsun. Allah karşına hep iyi insanlar çıkarsın

AnnelikUmudu sen ne kadar güzel, anaç bir insansın, hepimize tecrübelerinden güzel tavsiyeler veriyorsun. Allah karşına hep iyi insanlar çıkarsın
Canim benim dogru olmayan hekimlere gitme tecrubem var, benim de canim cok yandi. Hatta o nedenle, neredeyse rahmimi kaybedebilirdim. Cok iyiyi buldugumda paylasiyorum :) Suleyman Hoca cok iyi bir cerrah. Benim sag yumurtaligima zarar vermeden dev gibi bir kitleyi cikardi, sonradan muayene oldugum her hoca cok iyi yorumlar yapti. Soylemesem anlasilmaz sekilde.
Cok tesekkur ederim tatli sozlerin icin :)

Geçmişler olsun, keyfini çıkar

Canım afiyet olsun.Umarım çok sağlıklı yumurtalar toplanmıştır

Supeeer bol bol saglikli yumurtalarin olur insallah

Geçmiş olsun canım, güzel haberler gelsin inşAllah.

Cok gecmis olsun :) umarim cok ugurlu bir ay olur. sevgiler
Çok teşekkür ediyorum, öpüyorum herkesi

Keşke o tecrübeleri edinmek zorunda kalmasak canım benim, hepimiz zorlu süreçlerden geçiyoruz malesef. Ama iyi ki burası var da birimizin başına gelenler digerlerimize de daha iyi bir yol seçme imkanı sunuyor. Her başarıda hepimiz arkadaşımız çabasının sonucunu aldı diye seviniyor, kendi adımıza da umutlaniyoruz. İyi ki varsınız

Şu var ya en sevdiğim dua, nerede yeni doğan bir bebek görsem ilk söylediğim şeydir, Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın, en mühimi o.

İzmirdeyim ben, gitmedim ama tanıdıklarım Sefa Kelekçi'e gittiler, sıkıntı çektikleri problemleri vardı aştılar. Ben de hamile olursam inşallah bu tüpten sonra kontrollere Sefa bey'e gitmeyi planlıyorum.

Günaydıın Doktor kontrolüm var, bakalım kist gitmiş mi yumurta var mı, yeniden başlayacak mıyız gibi gibi bi sürü stresim var. Güzel enerjilerini gönder canım, çok lazım
Yaa bugun heycanli bekleyisler var o zaman butun pozitif enerjilerim sizinle haber bekliyorum sizden saat kacta kontrol insallah bol bol yumurtalarin olacak senin icin de icimden gecen sayi 12 folikul insallah daha fazlasi olsun azi olmasin hepsi de saglikli olsun insallah

Ay canımsın ya, ne güzel sayılar tabi benim için hayal ama olsun yüzümü güldürdün benim bi saat sonra kontrol, pek haber değeri olacak bi şey olacağını sanmıyorum ama hayırlısı. Teselliye de bekliyorum seni

Gunaydin mutlu sabahlar . Nasilsiniz?
Günaydınlar, ben de hepinizle benzer telaşlar içindeyim. Bu adetle başlayabilecek miyim, kist olmaz insAllah, acaba kaç folikul görünecek, hepsi buyuyebilecek mi, işyerini nasıl ayarlayacagim, maliyeti toparlamak....vs kafamda her gün bunlar var. Etrafımda herkes fazla evham yaptığımı söylüyor, o yüzden bir de onlara rahat gorunmeye çalışma çabası. Ama ümitliyim canlarım.

Canım, iyiyi pozitifi düşün. Kimseye de rahat görünmek zorunda falan değilsin. Yaşamayan anlamaz. Güzel olacak her şey. Biz burdayız.

A AnnelikUmudu Fairytale2 kızlar güzel sonuçlarla gelin. Tüm dualarım, pozitif enerjilerim sizinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…