Tazminatımı arabanın arızası için Eşime vermek zorunda kaldım içim gitti 😔

Ayy yukarıda yazmış ana kart arizasi ve motor teklemeseymis. Bu durumda kocasının bu aracı alması için gerizekalı falan olması lazım. Hayatta vermezdim, o şekilde satar makul bir araca geçerdim.
Tabi atlamış hemen markalı aracı görünce. Detaylı ekpertize falan soksa öğrenirdi arızalı olduğunu. Muhtemelen satan kişi sorun çıkacağını anlamış ve satmış. O da bu adamın elinde patlamış. Benim aracım öyleydi. Tamirci hemen sat dedi kimde bozulursa bozulsun dedi. Ben asla dedim. Çünkü benden çıkıyor maalesef. Tamirini yaptırdım tertemiz sattım ve geçen sene 100 bine yakın gitti. Üstelik eski ve orta halli bir araçtı

Alırken öyle bir arızası olan aracı zaten kimse almaz 3 ay sonra bı anda olan oldu. Kimin başına ne zaman ne geleceği gerçekten belli değil
Maalesef öyle değil. Araç belli ediyor. Üstte yazdım ben benzer şey yaşadım. Sizi de çok üzmek istemem ama bir daha da düzen tutması zor oluyor

Elindeki arabayla yetinsin isterdim. Modeli yükseltmek benim fikrim değildi o yüzden insan daha farklı hissediyor. Söylemiştim biraz kullanalım satarız demişti ama evdeki hesap çarşıya uymadı.

Sen araba arıyordun. Ne aldın en son?

Daha önceki aracımızı satıp olan birikimi ve benim bileziğimi ekleyip bu aracı almıştık o yüzden daha 3 ay oldu alalı öyle başka birikim yoktu.
Eşine altınları verdiğin için üzüldüğünü belli etme ama para istemekten de çekinme her ay hesabına altın al. Erkek milletine belli olmuyor Bugün iyi olursun yarın ne olacağı bilinmez yapmasaydın der dımdızlak kalırsın. İhtiyacı olan arabayı değilde hayali olan arabayı senin paranla yaptırıyor madem sende onun parasıyla gizli gizli altın biriktir. Yine ufak ufak ihtiyaç olduğunda verirsin ama hepsini değil.

bende tazminat paramı esimle ortak hesabımz vardı oraya gndermstım cocuktan snra calısamıyorm artk cnku orda biriken parayla babasıyla ortak araba aldılar suan araba satıldı bana gelen giden yok sen dusun haline sukret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…