Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Hepsini sen mi yedin?:skandal:
Evde yaptığımız 3 gün sonraya kalınca bayatlamış gibi hissediyoruz:hamarat:.Kimbilir hazır alınanlar ne zaman yapılmış,katkı maddeleri var bayatlamasın diye:duduk:
yedim valla:KK45:ama cok hafifdi bide cikolata manyaklıgım var benim :KK53:
dısardan alınan herseyin icinde var katkı maddesio_Omaalesef

Şimdilik 33,kişi oy vermiş.
Ben kendime oy verme benciliğini yaptım:-)
Baktim tarif çok :KK70: bi çeşit korku galiba :KK70:

@Filozof_Prenses gel yetiş , HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir hepsini yemeden kurabiyelerden sen de ye:KK45:kendi ellerimle yaptım:hamarat:

İkimizede yeter nasılsa demi,şimdi @Filozof_Prenses'le aramızı açamazsın kendi hakkımı ona veriyorum :hamarat:

Kopya çektin değil mi?:KK53:
Geçmiş olsun ,daha önce okumuştum kv yi.Bayağı nazlandı mı sana :spor:

Yessss çektim valla :KK53:
Sağol deynepcim,naz değilde narkozun etksiyle konuştu sanki,hakkını helal et bana dedi bir tufah oldum sanki :KK14:

Profiline yazmadım ama çoğu yere yazdım canım,üzüldüğümü ,özlediğimi belirttim ,üyelik iptali yaptırdığın için etikette olmuyordu:KK19:
Oyyy deynepçiğim bir de açıklama yapmış takılıyorum ben sana:KK60:Üyelik iptali yaptırmadım dondurdum,biraz ara verdim canım,biraz hava aldım geldim işte.Üzgün olunca etiketleme olmuyormuymuş aaa bunu bilmiyordum ben.

Eeee nasıl gidiyor yemek işi,hala yapamıyormusun:p

İkimizede yeter nasılsa demi,şimdi @Filozof_Prenses'le aramızı açamazsın kendi hakkımı ona veriyorum :hamarat:

Yessss çektim valla :KK53:
Sağol deynepcim,naz değilde narkozun etksiyle konuştu sanki,hakkını helal et bana dedi bir tufah oldum sanki :KK14:
Ettin mi ya?:KK53:Gençken insan tahammülsüz oluyor da kv ye karşı,yaş ilerledikçe biraz daha hoşgörülü oluyor :dondurma:

Oyyy deynepçiğim bir de açıklama yapmış takılıyorum ben sana:KK60:Üyelik iptali yaptırmadım dondurdum,biraz ara verdim canım,biraz hava aldım geldim işte.Üzgün olunca etiketleme olmuyormuymuş aaa bunu bilmiyordum ben.

Yamukcum hoş geldin nasıolsın canım,ikizler nasıl iyilermi,bende seni üyelik iptali diye tahmin ediyordum hep :KK60:

Ettin mi ya?:KK53:Gençken insan tahammülsüz oluyor da kv ye karşı,yaş ilerledikçe biraz daha hoşgörülü oluyor :dondurma:

Helallik bu ya nasıl edilmez,ben çok yufka yürekliyimdir ne kadar kızrsam kızayım merhametim hep ağır basar..

Ne uzun havaymış bu:KK53:
Ne didiyorsun geçen kategoride içli köfte yaptım 2. oldum.Tabi sen 2.ye sevinmeyi anlayamazın 3 madalyayla:KK53:

33 kişi yine iyi oy kullanımı olmuş ,kim önde ,kopya versene:KK45:
Bencillik olarak düşünmemek gerek ,ben geçen kategoride yanlışlıkla kendime verdiğim için demiyorum ,gerçek bak:ıslık:

Bollos tadinda olay kurabiye önde 5 oyla
Oylar birerli ikişerli dağilmiş durumda.
Wn azından herkesin oyu var bu ada sukur:KK70:

Yamukcum hoş geldin nasıolsın canım,ikizler nasıl iyilermi,bende seni üyelik iptali diye tahmin ediyordum hep :KK60:

Helallik bu ya nasıl edilmez,ben çok yufka yürekliyimdir ne kadar kızrsam kızayım merhametim hep ağır basar..
Hoş buldum eli keleşli ablam :KK60:Yok üyelik iptali yaptırmadım,dondurmuştum bir süre ama sanırım biraz uzun sürmüş onu fakettim.Şükür kavuşturana...

İkizler kim abla,benim çocuğum yok ki,Yoksa Allah mı söyletti,ayyy hadi inşaallah.:anne:

Ne uzun havaymış bu:KK53:
Ne didiyorsun geçen kategoride içli köfte yaptım 2. oldum.Tabi sen 2.ye sevinmeyi anlayamazın 3 madalyayla:KK53:
Hahahah evet biraz uzun bir ara olmuş ,özledin mi beni doğru söyle kız:KK15:Oğlun ne yapıyor,soksaydın gözüne gözüne ikinciliğini,benden daha çok o takıktı sana:KK48:

Hadi ya demek içli köfte yaptın,helal olsun sana:kk77:olsun ikincilikte güzeldir, birinciliğin yarısıdır diye avut kendini.Sanki biz hep birinci mi olduk kuzum,sonuncuda olduk ,birincide,beşincide.Olacak hadi az kaldı yaklaşıyosun sanki birinciliğe.:sampiyon:

Hoş buldum eli keleşli ablam :KK60:Yok üyelik iptali yaptırmadım,dondurmuştum bir süre ama sanırım biraz uzun sürmüş onu fakettim.Şükür kavuşturana...

İkizler kim abla,benim çocuğum yok ki,Yoksa Allah mı söyletti,ayyy hadi inşaallah.:anne:

Hahahah evet biraz uzun bir ara olmuş ,özledin mi beni doğru söyle kız:KK15:Oğlun ne yapıyor,soksaydın gözüne gözüne ikinciliğini,benden daha çok o takıktı sana:KK48:

Hadi ya demek içli köfte yaptın,helal olsun sana:kk77:olsun ikincilikte güzeldir, birinciliğin yarısıdır diye avut kendini.Sanki biz hep birinci mi olduk kuzum,sonuncuda olduk ,birincide,beşincide.Olacak hadi az kaldı yaklaşıyosun sanki birinciliğe.:sampiyon:

Tekrardan hoş geldin diyeyim,çok iyi yaptın gelmekle ara verme bir daha sakın..
Eyvah pot kırdım herhalde,neden benim aklımda öyle kaldıki sanki,bir anlık dalgınlıkla dedim herhalde..
Kıyafet yarışmasında bir üye vardı,herhalde onunla karıştırdım seni çok pardon o_O

X