Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Sen sus suçlusun,insan ben yokken yalandanda olsa yamukum seni özledim dön lütfen bari yazar,gönül birliğimiz var,içten içe birbirimizi seviyoruz sanıyordum yanılmışım hain gadın:63:

Tamam hadi şaka yaptım bende özledim sizleri canım benim,hasretinize dayanamadım geldim:KK19:
Profiline yazmadım ama çoğu yere yazdım canım,üzüldüğümü ,özlediğimi belirttim ,üyelik iptali yaptırdığın için etikette olmuyordu:KK19:

Akşam oylama başlayınca bari oğlumdan yardım alayım dedim,hangisi güzel gel bak ,oy kullanacağım dedim.Bazı üyelerin dediği gibi bakmayla ne oyu kullanacağım ,yemem lazım dedi:KK53:Bakmadı.Ben de içlerinden birini ben yaptım dedim de öyle baktı,hiçbirisini sen yapmamışsın dedi,hangisi güzel dedim,dikkatli bakmadım dedi:kızgın:kurabiyeleri değil de tabağı ,bardağı inceledi zannımca:KK45:

Akşam oylama başlayınca bari oğlumdan yardım alayım dedim,hangisi güzel gel bak ,oy kullanacağım dedim.Bazı üyelerin dediği gibi bakmayla ne oyu kullanacağım ,yemem lazım dedi:KK53:Bakmadı.Ben de içlerinden birini ben yaptım dedim de öyle baktı,hiçbirisini sen yapmamışsın dedi,hangisi güzel dedim,dikkatli bakmadım dedi:kızgın:kurabiyeleri değil de tabağı ,bardağı inceledi zannımca:KK45:
Ahhahahahah ay yerim ya. :KK70:

yollardık ona:KK53:

X