Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar selam ama kimse yok forumda neredesinizzzz :)
şuan kaynanama geldim,bilgisayarımıda yanımda getirdim muhabbetten geri kalmamak için:)
görüşürüz ilerleyen saatlerde öpücükler sizee:)

cümletennn iyi akşamlarrrr canlarımmm ben geldimmm
dedim ki kambersiz düğün olmaz hemen damladım pıt diye yep yeni tazecik topicimizee...
dilekçim tazecik topicimiz hayırlı uğurlu olsun.

kurdelaaaaaaaaammmm canım benim hoşgeldin tatlım çok sevindim gelmene

biliyorum cnmmm genç kızlar hep böyle çok sevinir zaten
beni sevdiğini biliyorum tatlım bnm
bundan sonra tuzaklara düşmeyecğim
şimdi çıkıyorum gece umarım arkadaşlarla toplanırız iyi akşamlar cnm

anlıyamadım canım sadece genç kızlarmı hep böyle çok sevinir yani kadınlarda çok sevinebilirler öyle değilmi

kızlar ıyı geceler netten ders calışıyom topiğe göz atım dedım kimsecikler yokmuş :) neyse fırsat bulursam yine uğrarım öpüldünüz :))

keremce cnm bnm bana sürekli destek olan
iyi kalbinle beni yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ederim sana.cnm benim.

öncelikle kurdelam aramıza döndüğün için sana hoşgeldin ve sonra keremce ve ladyy yeee :)
yuppiii

fıstıklar neler yaptınız bugun??
ben cevap veriyorum
ceyda olsa kopardı gene ben cevap veriyorum kısmına.
valla dün gezdik eşmle bugun evdeydim havada çok soğuktu.yemek yaptım
evdeydim yani değişen birşey yok...
blacktea cnm sen birşeylr yapacam diyordun hafta sonu yaptın mı börek mi neydi tam olarak??

slm kıslar aman allahım ben kimleri görüyorum kurdelam hoşgeldin canım iyiki geldin ablan olarak seni uyarayım kızmazsan relax ol sakın öyle herşeye sinirlenme sakinliğinle üstesinden gelirsin

öncelikle kurdelam aramıza döndüğün için sana hoşgeldin ve sonra keremce ve ladyy yeee :)
yuppiii

hehehe anladım cnm
sende hg
senide bi kaç akşamdır hep aramızda görüyorum şeker birşeye benziyorsun...
kayınvalidende misin hala cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…