Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

allahtan 1 haftası kaldı ama o 40 günü şimdiye kadar nasıl yaşadın diye sorarsanız bir ben bi yaşayan birde allah bilir yani..stresten hayatımda çok şey değişti çoook

elbette allah onlara sabır versin..bizim ilk ayrılığımız oda bukadar uzun süreli olunca kötü yansıo işte..kendimi bi bıraksam depresyona giricem valla

ben geldim ,eşimden kaptım bilgisayarıı:)
lady abla bu akşam ne böyle herkes eşiyle ilgileniyo tatil die heralde :)

biber dolma anlat bakalım cnm ne var ne yok,nie ağlıyosunn???

ah blacktea ah eşim yurtdışında ilk ayrı kalışımız ve 40 gün oldu haftaya gelicek yalnızım evde ve 1 odada hergün aynı şeyler yapıp aynı şeyleri elde etmekten sıkıldım depresyon vakasıyım ama bırakmıyorum kendimi...oda orda çok kötü durumda =((( iş için olmasa kaçıp gelicek

Umarım kısa zamanda kavusursunuz bıber dolma ınsanın esınden ayrı kalması cok kotu bısı sen kkya takıl ınsan kafasını dagıtıyo burda hem bızde senın yanında oluruz uzme kendını canım

Slm ıyı geceler lady ve black naslısın canım

ne olsun cnm uğraşıyoruz işte,senden ne var ne yok gözükmüyosun ???

ha gayret cnm ya çoğu gitmiş azı kalmış,tabiki uzun bi süre valla allah kolaylık versin ama baksana haftaya geliyormuuşş bu durumda gözün aydın diyelim,neler yapıcan bakalım eşineee gelince yemekler tatlılarr :)

kıslar hoşgeldiniz nerde kaldınız

sorma lady yaa eşim aldı blg. bende o arada gelemedim

aslındaa dewmalı buradat-yım da bı kac gun ara verdım sız nerde oturuyosunuz yas kac tanıyabılırmısyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…