Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım allah korumuş geçmiş olsun

hiç sorma valla büyük bir sadaka vercem görseniz sagtaraf yok gittizaten hurdaya çıktı.annemdeydim eşimle tartıştım o sinirle bindim arabaya hız ve sinir azdaha ölüyordum allahtan sadece mosmor memeler ve alnımda birkaç çizikle çıktım ama gören inanamıyo nasıl sag çıktın bundan diye

geçmiş olsun salarha,,nasıl oldu cnm ya,arabanın dışında sende herhangibişey varmı ?

allah beterinden saklasın,boşver yinede mala gelsin,sen aramızdasın ya önemli olan bu,,,,
ama sadaka ver hakikatenn ...

ah bu gençlerin sabırsızlığı ve siniri yokmu bak zararı yine sana oldu allah korumuş canım

geçmiş olsun salarha,,nasıl oldu cnm ya,arabanın dışında sende herhangibişey varmı ?

gögüslerim morardı ve yüzümde birkaç çizik var allaha şükür . geçen yıl eşimin hiç sevmediğim ve istemediğim bir arkadaşı vardı dışarı çıktılar ve benim tanıdıgım birinin tesadüfen o an bulundugu mekana gitmişler ve malup by yanında 2 hatunla gelmiş eşinin yanına sonra kalkmak için ısraretmiş eşime takılalım diye bizimki gitmemiş adam gitmiş eşim kalkmış geldi eve benide bunları yanmasada duyan ve gören arkadaşım aradı bu gün malum arkadaş ankaradan gelmiş görüşelim diye arıyo eşimi bizimkide gidim bir saat kadar deyince sigortalarım attı git cehenneme gelme evede dedim çıktım sinirle annemden eve ve o sinir az daha sonum oluyordu işte böyle cicim bir kahrolası yüzünden yani

ah bu gençlerin sabırsızlığı ve siniri yokmu bak zararı yine sana oldu allah korumuş canım

evet valla öfkeyle kalkan zararla oturur derler yaa, öyle olmuş birazz
sinirliyken pek hareket etmemek lazım,sonra sonuçları çokda iyi olmuyo valla
bende mesela sinirlendiğimde söylediğim sözlere sonradan pişman olurum hep,,
ahh akıllım ne gereği vardı derim kızarım kendimee :S:S:S:

hay allah canım yaa ,haklısın sinirlenmekte bende olsam çıldırırım gerçi ama tabi araba kullanman iyi olmamışş,neyse bundan sonra daha sakin ol cnm yaa,baksanaa gereksiz insanlar yüzünden kendine zarar verdin,değmez bide yaniii

benim kısımda sinirlendiği zaman ağzına geleni sayar tabi sabırsızlığı yüzünden haklıyken haksız duruma düşer

ya evet cana gelcene mala gelsin tabi ama çok agladım çok biriktirdim kızlar o arabayı almak için kendime hiç bişiy almadım dışarı çıkmadım harcamayıp biriktiriyim diye aldım işte hurdaya çıkan arabam audi tt içim gitti ne yalan söyliyim eşim bu adamın ne maloldugunu ve benim geçen yıl nekadar kızdıgımı bilip sorması delirtti beni şimdi eşşek gibi alıcak yenisini zaten aklı gitti

üzülme salarha bunada şükür bundan sonra daha tedbirli ol canım düşün bakalım bu konuyu başka nasıl çözebilirdim diye bak o zaman daha iyi bir çözüm bulursun

üzülme salarha bunada şükür bundan sonra daha tedbirli ol canım düşün bakalım bu konuyu başka nasıl çözebilirdim diye bak o zaman daha iyi bir çözüm bulursun

haklısın degmez tabi ama oldu işte çok sinirlendim ama çokta tiye alınacak bir durum değildi

olduğumuz kadarıyla birbirimize yetmeye çalışalım ...ben çok kötü durumdayım ..yalnızlık çekiyorum psikolojim alt üst..hatta bunu yazarken bile ağlıyorum...40 gündür eşimden ayrıyım yurtdışında kendimi nereye vuracağımı bilemedim bu siteyi buldum sağlık sorunumla ilgili..diyalogları görünce birbirimizin destekçisi olabileceğimizi anladım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…