Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım bende oğlanda iyi benim olan bi alem oldu anneme gittik evlendirme programlarından biri çıktı kanalı değiştiriyorum benim oğlanada len oku böle salak programlarda karı aramaya çıkma sakın diyorum ne dese beyenirsin biz babamla gitcez ikimizde evlencez anneme dedim bak duyuyonmu besle kargayı oysun gözünü

canım bende oğlanda iyi benim olan bi alem oldu anneme gittik evlendirme programlarından biri çıktı kanalı değiştiriyorum benim oğlanada len oku böle salak programlarda karı aramaya çıkma sakın diyorum ne dese beyenirsin biz babamla gitcez ikimizde evlencez anneme dedim bak duyuyonmu besle kargayı oysun gözünü

:KK60::KK60::KK60::KK60:bak şu yaramaza......................

canım kendinden bahsetsene ben seninle ilk defa yazışcam tanışmış oluruz

daha yeniyim forumda.kendime nisanim icin elbise bakarken denk geldi sayfa güzel paylasimlar gördügüm icin üye oldum..
25 yasindayim yurt disinda yasiyorum ve erkek arkadasim tr de yasiyor.bu yaz allah kismet ederse nisanlacaz

:KK60::KK60::KK60::KK60:bak şu yaramaza......................

ya canım yaramaz demek az kalır galiba bu yaşta çocuklar kadın erkek ilişkilerini inceliyolar babasına sen annemi ne zaman öpcen size müzük çalayım dans edin sizin düğününüz ne zaman olcak anne gelinlik alalım sana babamla evlen of daha neler neler

ya canım yaramaz demek az kalır galiba bu yaşta çocuklar kadın erkek ilişkilerini inceliyolar babasına sen annemi ne zaman öpcen size müzük çalayım dans edin sizin düğününüz ne zaman olcak anne gelinlik alalım sana babamla evlen of daha neler neler

bak bak bak........seninki kaç yaşında canım.bileyim yani benim oğlan kaç yaşında başlayacak babayı evlendirmeye.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X