Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

blackcim hayırlı haberlerini bekliyoruuummmmmm....
özledim kıslar sizi geceleri bakıyorum ama pek yakalayamıyorum sizi..
bir tekmil verip çıkıyorum yine hadi grşrz inş....

merhaba arkadaşlar nasılsınız? size ciddi bir sorundan bahsedeceğim ne yapabilirim ban ayardımcı olursanız sevinirim..

1.5 aydır cinsel birlikteliğimiz olmadı eşimle.. ben zaten normalde de hiç istemiyorum isteksizim.. hadi bu 1.5 ayın 20 günü anneannem vefat etmişti ondan diyim ama 20 gün kalıyor hiç istemiyorum ya.. zaten annemde kalıyoruz olmuyor, eşim akşamları çok yorgun geliyor.. ve bizim düzenli bir ilişkimiz yok.. anneannemi bahane etmesekte normal de 10 15 günde 1 oluyor ve 2 senelik evliyiz biz.. en büyük etken eşimin yorgunlugu ve benim isteksizliğim.. ya hiç mi istemez bir insan istemiyorum hiç yaa.. okadar soğuk geliyor ki bana cinsellik.. pufff ben ne yapcam.. istek arttırıcı damlalar falan mı kullansam ? ne yapsam.. ya da psikologa mı gitsem.? ciddi anlamda sıkıldım bu durumdan.. şuan eşim bir problemçıkartmıyor ama çıkartırsa diye korkuyorum.. adamın ihtiyacı ve ben karşılamıyorum..

canım hep mi böyleydin, sonradan mı böyle oldun.acaba altında psikolojik bir neden olabilirmi.....

canım ya sonradanmı oldu acaba yoksa evlendiginizden berimi böyle benim hamileyken oldu anlıyorum seni şu an için normal bence ama psikolojik bişey varsa ilaç pek işe yaramaz herhalde gerçekten erkeleri fazla ihmal etmemek lazım sonra dışarı kayıyo gözleri

bu topic iyice terkedildi kk ya girince ilk işim buraya bakmak ama kimseler olmayınca bakmıyorum tekrar o zamanda siz gelmiş oluyosunuz yaa .... nazar değdğ nazar... blacktea noldu kıss tyz oluyozmu ????

bu topic iyice terkedildi kk ya girince ilk işim buraya bakmak ama kimseler olmayınca bakmıyorum tekrar o zamanda siz gelmiş oluyosunuz yaa .... nazar değdğ nazar... blacktea noldu kıss tyz oluyozmu ????

evet terkedildi....kız sen yinede bak bakmadan çıkma bazen ben bakıyorum sen başka topictesin...ama buraya uğramadan kaçıyorsun.evet blacktea noldu canım...hayırlısı nasipse olur...daha çok tazesin....bende çok merak ettim..:26:teyze olcazmı?:86::86::86::86:

iyiyim canım neolsun.daha memleketteyim..hastalıklarla uğraşıyorum.haftaya eşim geliyor.1 haftada kalıp artık gideceğim.bayağı oldu.eşimde sıkıldı biraz.çocukları çok özledi...........

hımm geçmiş olsun....
eşin yalnız mı kaldı,iyi bari kendini idare edebiliyomuş.çoğu erkek yapamaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…