Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ohh ohh ne güzel:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

canım gelmede nerdeyse 20 tane gömlek 15 tane pantolon ütüledim.3-4 günlük yemek yapmıştım..buzluktada sarma,dolma,börek falaan var,közlenmiş patlıcan,kırmızı biber ,mantı falanda var.gerisinide kendisi yapsın artık...........daha 20 gün oldu geleli zaten........

Son düzenleme:
canım gelmede nerdeyse 20 tane gömlek 15 tane pantolon ütüledim.3-4 günlük yemek yapmıştım..buzluktada sarma,dolma,börek falaan var,közlenmiş patlıcan,kırmızı biber ,mantı falanda var.gerisinide kendisi yapsın artık...........daha 20 gün oldu geleli zaten........

ee daha ne olsun artık..bi zahmet onlarıda kendisi yapsın...

benim eşimde hiç kendi işini yapmaz...bi kere hastalandım ben yatarken mutfaktan bi şeyin yerini bi türlü bulamamıştı.bende mecburen iyileşmek zorunda kalmıştım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aslında normal zamanda böyle günler için ev işlerine alışmaları lazım bence...

eşime söylüyorum bak başkasına bakmazsın demi falan die kızıyor bana saçmalama aklımabile gelmiyor ölüyorum yorgunluktan diyor.. ama psikolojik sanırım.. evlenmeden öncesiolan birsorun oldugunu düşünüyorum...
,
canım ya sonradanmı oldu acaba yoksa evlendiginizden berimi böyle benim hamileyken oldu anlıyorum seni şu an için normal bence ama psikolojik bişey varsa ilaç pek işe yaramaz herhalde gerçekten erkeleri fazla ihmal etmemek lazım sonra dışarı kayıyo gözleri

ya aslında evlenmeden öncede eşimle birlikte olmuştuk ozaman böyle problemler yoktu açıkcası hemde hiç ama evlendikten bir süre sonra ben baya sogudum ya da ozaman şeytan aramızdaydı.. puff böyle işte.. ama hastalıgımın 3. günü gel dedidoktor o zaman unutmazsam inş sorcam...
canım hep mi böyleydin, sonradan mı böyle oldun.acaba altında psikolojik bir neden olabilirmi.....

Selamlar kızlar :)

Ve evvet hanımlar teyze oluyosunuzz :) dün kan testi yaptırdım ve bugünde test sonucumuz ile birlikte doktora gittik :) Bebişim 6 haftalıkmış kızlar inanamıyorummmmm :) hiç ama hiç tahmin etmezken meğerse bi buçuk aydır ben bir anne adayıymışım :) 1,5 cm lik bebişimin ilk fotoğrafını aldık bugün :) garip bi his:) eeee şmdi akşamları benim cnm birşeyler çekecek sürekli yapıcakmısınız banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) çekecekmisiniz nazımı bakayım :KK70:

Son düzenleme:

Ve evvet hanımlar teyze oluyosunuzz :) dün kan testi yaptırdım ve bugünde test sonucumuz ile birlikte doktora gittik :) Bebişim 6 haftalıkmış kızlar inanamıyorummmmm :) hiç ama hiç tahmin etmezken meğerse bi buçuk aydır ben bir anne adayıymışım :) 1,5 cm lik bebişimin ilk fotoğrafını aldık bugün :) garip bi his:) eeee şmdi akşamları benim cnm birşeyler çekecek sürekli yapıcakmısınız banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) çekecekmisiniz nazımı bakayım :KK70:

:nazar:hayırlı olsun:nazar:allah tamamını erdirsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:.bak artık bir ortak noktamız oluyor.:KK1::KK1:

:nazar:hayırlı olsun:nazar:allah tamamını erdirsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:.bak artık bir ortak noktamız oluyor.:KK1::KK1:

saol cnm inşallah hayırlısıyla alırım bebişimi kucağıma :) ilk gün çok stres yaptım,sevinemedim bile ama bugün çok heyecanlandım,tüm gece bebek ismi falan düşündüm :)
artık deneyimlerinizle yardımcı olursunuz banaaaaaa:)

ee daha ne olsun artık..bi zahmet onlarıda kendisi yapsın...

benim eşimde hiç kendi işini yapmaz...bi kere hastalandım ben yatarken mutfaktan bi şeyin yerini bi türlü bulamamıştı.bende mecburen iyileşmek zorunda kalmıştım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aslında normal zamanda böyle günler için ev işlerine alışmaları lazım bence...

benim eşim ev işlerine becerir.ben hasta falan oluncada çocuklara bile bakar.:emir_bebek:.. banada bakar...:94:

saol cnm inşallah hayırlısıyla alırım bebişimi kucağıma :) ilk gün çok stres yaptım,sevinemedim bile ama bugün çok heyecanlandım,tüm gece bebek ismi falan düşündüm :)
artık deneyimlerinizle yardımcı olursunuz banaaaaaa:)

allah kucağına almayı nasip etsin.:KK49:tabiki herzaman canım.............:KK70:

:KK62::KK62::KK62:yuppiiiiiii:KK49::KK49::KK49:

rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnn... hayırlı sağlıklı imanlı evlat eylesinnnn....çookk sevindimmm çookkkkk:KK66::KK66::KK66:

bu arada herkese selamlar kıslar çok şükür toplanılmışşş.. blackcim senin bebiş uğurlu geldi bizim topici topladı bak hemenciikkkk....:KK9::KK9:

X