Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım benimde çok işim var yarın.eşime yemek yapacağım.ütü yapacağım.valiz hazırlanacak.birde üstüne üç çocuk.ama ben gidemiyorum yatağa...................:KK50:

bianda olacak burdan çıkış yoksam olmuyoo :) ardına bakmadannn çıkacaksınnn :)
sanada helal olsun valla ikizcim üç çocukla iyi idare ediyosun walla :KK70:

walla bizde öle olduk... gece gorusuoruz:KK64::KK64::KK64: olsun daha romantık oluo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
puhahaaa :KK60::KK60::KK60:
ayyy kızlar valla bu akşam erken yatmam lazım sabah kocamlan çıkıcaz bi işimiz var,ama aklımda sizde kalıyoo hee bırakıp gidemiyorum valla :KK70:DD
siz burda koparkene ben nasıl yatacam yaaa :KK70:D

üçyüsbeşyüsüçüsbeşyüs :118::118:
aslında ayakta duramıyorum.ama siz bana çok iyi geliyorsunuz.............:KK19::KK19:
:KK69:
beyimm canıma okuycakk :):KK60::KK60::KK60:
sabah bi kalkma sorcam ben sana diyoo kocişimm yaaa :KK70: valla böle olmuyo haaa hep arada kalıyorum beeee :KK60::KK60::KK60:
:KK62::KK62::KK62: cıslak cıslakkkkk yaniiii :pPPPPPPPPP

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

aynen bende walla ... ısten gelırken arabada uyuyorum kapının onune gelınce şoför uyandıracak nerdeyse :KK52::KK52::KK52::KK52: ama eve gırınce gıdıoo buraya gelcem ya ondan:KK52::KK52::KK52:
çalışıyonmu kız...........sabah birde işemi gideceksin......:89:
Ooooooooo ne müzik ne eylence bu nebiçim dogum günü parti kısslarrryaa:KK66:
ohhhhhhhhhhhh ne güzel.............. :KK9::KK9:
hoşbuldum cnm... ii ne gzl o zmn halleder kardeşin. hiç olmadı arkadaşlarından yardım alır... üzülme o zmn :))
inşaallahcanım..............sen nasılsın..iyimisin bugün miğden iyimi...........:KK56:
sabah bi kalkma sorcam ben sana diyoo kocişimm yaaa :KK70: valla böle olmuyo haaa hep arada kalıyorum beeee :KK60::KK60::KK60:

ne yapalım kız resmen bağımlı olduk.girdik çıkamıyoruz.............:KK53:

aynen bende walla ... ısten gelırken arabada uyuyorum kapının onune gelınce şoför uyandıracak nerdeyse :KK52::KK52::KK52::KK52: ama eve gırınce gıdıoo buraya gelcem ya ondan:KK52::KK52::KK52:
çalışıyonmu kız...........sabah birde işemi gideceksin......:89:
Ooooooooo ne müzik ne eylence bu nebiçim dogum günü parti kısslarrryaa:KK66:
ohhhhhhhhhhhh ne güzel.............. :KK9::KK9:
hoşbuldum cnm... ii ne gzl o zmn halleder kardeşin. hiç olmadı arkadaşlarından yardım alır... üzülme o zmn :))
inşaallahcanım..............sen nasılsın..iyimisin bugün miğden iyimi...........:KK56:

ne yapalım kız resmen bağımlı olduk.girdik çıkamıyoruz.............:KK53:

Kızzlar be dışarı çıkıyorumm kutlamaya siz uyuyun kuzu kuzu he he sizin yerinizede göbek atarım tek ayakla merak etmeyin iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrr:KK37::KK16::89:

ya kızlar belki kel alak bir konu ama yokmu gelinligini vercek yer arayın kişiler etrafında bende bir resim çekilsem bana arkadasım verdi çok güzel ama üstü olmuyor kafa orda olunca yazıyor insan kargoyla tekrar yollarım kendisine

Hadi kızlar yandan yandannn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

[video=youtube;qRpeA6ie6o8]http://www.youtube.com/watch?v=qRpeA6ie6o8[/video]

Kızzlar be dışarı çıkıyorumm kutlamaya siz uyuyun kuzu kuzu he he sizin yerinizede göbek atarım tek ayakla merak etmeyin iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrr:KK37::KK16::89:

güle güle canım görüşmek üzere :KK71:
ya kızlar belki kel alak bir konu ama yokmu gelinligini vercek yer arayın kişiler etrafında bende bir resim çekilsem bana arkadasım verdi çok güzel ama üstü olmuyor kafa orda olunca yazıyor insan kargoyla tekrar yollarım kendisine

kaç beden giyiyorsun tatlım? ben etraftan soruşturayım :KK71:

ay olsa dükkan senin.ama bencede düşün.bir foto yeter...........

nerdesin sen hangi ilde yani,bide bedenin kaç ??? açıkmısın türbanlımı ???

hadi kızlar yandan yandannn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

[video=youtube;qrpea6ie6o8]http://www.youtube.com/watch?v=qrpea6ie6o8[/video]

bak bu süper oldu gider ayakhe 60 şak şak 70 şak şka 80 şak şak 90şak şak oynamayanın kaynanası başına kalsın .. Ohhhhh herkez kalktı :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK52:

hoşbuldum cnm. kendime bi çay alıp gelicem...
kız bana da bi bardak getir hele bacım :KK60:
bianda olacak burdan çıkış yoksam olmuyoo :) ardına bakmadannn çıkacaksınnn :)
sanada helal olsun valla ikizcim üç çocukla iyi idare ediyosun walla :KK70:
bak hele bak bak planlara bak :KK60::KK60::KK60::KK60:
ohhhhhhhhhhhhh yandan...............:KK76::KK76::KK76::KK66::KK66::KK66:

ikizcim gel bacım bu gacılar oynamiyi:KK19: gel biz karşılıklı dktürelim bunlar da kıskansın :63::63::63:

güle güle canım görüşmek üzere :KK71:

kaç beden giyiyorsun tatlım? ben etraftan soruşturayım :KK71:

canım ben 38 bedenim okadar paralar verilip alınıyor sonra sandık yada yatak altında bekliyor koycak yer bulamıyorlar ban yardımcı olursanız sevnirim tertemiz yollarım sadce resim çekilcem zaten 15 dk. lıgana

X