Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

nasılsınız bakalım kızlar.... ben de kocamı uyuttum oğlum da uyuyo... ders çalışıcam acık ama iyice dalsınlar da öle lamba aççam diye bekliorum acık. midem de bulanıyo kötü :S ama sevinçliyim de hızlıca ilerliyo evimiz şükür :))) siz neler yapıonuz bakalım

ben kocamı uyutamadım, henüz başımda :) starda ses diye bi fim var korku filmi galiba :)) bi yandan ona bakıoruzz :pP

nasılsınız bakalım kızlar.... ben de kocamı uyuttum oğlum da uyuyo... ders çalışıcam acık ama iyice dalsınlar da öle lamba aççam diye bekliorum acık. midem de bulanıyo kötü :S ama sevinçliyim de hızlıca ilerliyo evimiz şükür :))) siz neler yapıonuz bakalım

slm shadowww......benim koca gece kuşu anam uyusada takılsam rahat rahat......:)))))))))))neden miden bulanıyor hayırdır.....bende bitirdm dersleri yarın testlere başlıcam gayeeet iyiyim ama ders çalışasımyok :KK43:(((sen nasılsın??:KK51:

şekerler bende burdayım.......................: :KK64:

hoşgeldin ikizcim, gel kız sarılayım sana :KK70:
slm bayann...süper sen nasılsın???

orta şekerli canım.. :KK68:
iyi çok şükür :) havalarda ısınıyo zaten benimde keyfim yerinde,ev hazırlıkları nasıl gidiyo cnm,iş falan bakıyodun varmı bişeyler :)

bugün eşimle dışarı çıkalım dedik, tam hazırlanacaktım ki birden sağanak yağmur başladı, biz de çıkmaktan vazgeçtik. O sırada da türk filmi vadı tv'de onu izledik :KK1: sonra bana bi ağırlık çöktü akşam 6'dan 8.30' a kadar uymuşum. hala sersem gibiyim :KK37:

haftaiçi fayanslar döşenmeye başlayacak sanırım tatlım, iş durumunda henüz bir gelişme yok araştırma aşamasındayım hala :KK31: aslında taşınmama 1 ay kaldı şu taşınma faslı bittikten sonra mı çalışmaya başlasam diye düşünmüyor değilim hani :KK61:

canım, evet evin ince işleri yapılmaya başlamış bundan sonrası da inş. hızlıca ilerler :KK70:

miden neden bulanıyor canım, hayırdır inş :26:

ben kocamı uyutamadım, henüz başımda :) starda ses diye bi fim var korku filmi galiba :)) bi yandan ona bakıoruzz :pP

ay merak ettim filmi izlesem mi acep.. ama kocam uyudum ben korkarım la tek başıma izlemeye :18::KK60:

hoşgeldin ikizcim, gel kız sarılayım sana :KK70:

orta şekerli canım.. :KK68:

bugün eşimle dışarı çıkalım dedik, tam hazırlanacaktım ki birden sağanak yağmur başladı, biz de çıkmaktan vazgeçtik. O sırada da türk filmi vadı tv'de onu izledik :KK1: sonra bana bi ağırlık çöktü akşam 6'dan 8.30' a kadar uymuşum. hala sersem gibiyim :KK37:

haftaiçi fayanslar döşenmeye başlayacak sanırım tatlım, iş durumunda henüz bir gelişme yok araştırma aşamasındayım hala :KK31: aslında taşınmama 1 ay kaldı şu taşınma faslı bittikten sonra mı çalışmaya başlasam diye düşünmüyor değilim hani :KK61:

bencede önce taşında sonra iş olayını daha ciddi araştırırsın,rahat rahat yerleşirsin evine bi güzel,:)sonra işten izin aldın almadın amannnn birsürü stress walla :KK52::KK52:
bizim butaraflarda yağmur akşam başladı bacım ya,tüm gün hava çok güzeldi :)hatta ben iki gündür cuma ve c.tesi baya baya gezdim hep dışarlardaydım o yüzden bugün de evimi toparladım biraz :) bide bir ütüm birikmiştiki anam dedim ne tembel karıyımm :pPP dayımın kızı var onu aldımda o ütülerimi yapti bende evimi topladımmm :)))))

slm shadowww......benim koca gece kuşu anam uyusada takılsam rahat rahat......:)))))))))))neden miden bulanıyor hayırdır.....bende bitirdm dersleri yarın testlere başlıcam gayeeet iyiyim ama ders çalışasımyok :KK43:(((sen nasılsın??:KK51:

söle gidip yatsın hemen kızdırmasın :p
bilmiorum ki cnm. en son bi kahve içtim. diyetteyim diye 4-5 gündür şekerli bişi yemiyodum. ya ağır geldi birden ya da üşüttüm...
sen ne gzl bitirmişin. benm bitirmem imkansız dersleri de en azından 3tane verem diyorum 4 olabilmek için...

Hoşbulduk canlarım.kızlar uyudu oğlanıda babası uyutuyor bugün.eşim oturuyor.genelde ben yatmadan yatmaz beraber uyuruz..sizler nasılsınız keyifler iyimi............

canım, evet evin ince işleri yapılmaya başlamış bundan sonrası da inş. hızlıca ilerler :KK70:

ay merak ettim filmi izlesem mi acep.. ama kocam uyudum ben korkarım la tek başıma izlemeye :18::KK60:

izleme ozaman tırsiingg olabilirsinn ben çok etkilenenlerdenimmm..tabi sen değilsen izle derim yannnii..

ayy inş cnm hadi hayırlısı. inanasım gelmiyo yaa evimize taşınıcaz inş :)) senin ev ne alemde bakam?
üşütmüş olabilrim cnm ya da yediim biş idokundu bilmiorum :KK43:(

izle kız izle biz destek oluruz burdan sana :KK70::KK70:

X