Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

günaydın canım
kötü bir gece geçirmişsiniz
dr.unu ara istersen
ateşinide sürekli kontrol et
umarım biran önce geçer yazık kuzucuğuna((

günaydın canım
kötü bir gece geçirmişsiniz
dr.unu ara istersen
ateşinide sürekli kontrol et
umarım biran önce geçer yazık kuzucuğuna((

sağol canım ateşini takip ediyorum sürekli şimid uyuyoooo hiç hali yok yavrumun benimd ehalim kalmadı ama...sen nasılsın

canım geçmiş olsun zamanı gelince derdini anlatır daha küçük yavrum şimdi nasıl ateş önemli ihmaletme doktoruna götür

canım benim çocuğun ateşi çok çıkmıştı doktora telefon ettim gece2 falan eşimde yok vardiyalı çalışıyodu dolven ve paranox fitil kullan geçer dedi neyse babam geldi taksi tutmuş doktora götürdük mikrop almış boğazlarından dedisabah kendi doktorunuzada getirirsiniz dedi daha 1 yaşında ateşi sabaha kadar daha çok çıktı bende şurupla fitili peş peşe verdim çocuğun ateşi düştü ama vücut sıcaklığının çok altına of ne gündü çocuk soğuk havale geçirir çabuk ne bulduysan ört üstüne çok sıcak tut dedi doktor 3 gün ateşini normal seviyeye çıkarmak için uğraştı dikkat et ateş çok zor geçiyo ateşini hep kontrol altında tut ilaç saatlerinede dikkat et

çok geçmişolsun canım.işte bu havalar çok tehlikeli olabiliyor...............:94:

selam kızlar ne var ne yok nasılsınız,kaç gündür giremedim cnlarım bende,bi sınava girdim kaç gündür onunla uğraşıyodum ama başarısız oldum hiç keyfim yok
özledim sizleriddeee

açk ögretm cnm benimki sınavlara cok az kaldı calısıyrum vala durmadan gecede buraya gelip stres atyrum braz

aman okulunu bitir çalışmakda önemli ama okulsuz olmuyor tabi yoruluyorsunuz ama hayat zor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…