Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hemşerim mehaba geçmişi okudun demek gördünmü karizmayı yerlebir etti bi arkadaş saolsunn:))))))))))))ama iyi oldu bilgilendirmen ben aynen anlattığın gibi yapıyordum öyle denerim madem..ee naptın dediğim siteleri araştırdınmı???

baktım gayet hoş evler var hatta istediğim özl.lerde
fiyatlar 165-220 arası
çok fazla benceee
daha uygunlarıda var kesinlikle ama burdaki evimi satığımda aynı değerde ev almak isterim
bunların yanı sıra benim ist.da yaşamaya niyetim yok sanırım:)))
eşim ağustos ayından beri oraya gidip geliyor ve ben hep ertelemeye çalışıyorum:)
çorlu küçük biryer çocuk yetiştirmek burada daha rahat diye düşünüyorum
ayrıca ailemde burda

bu arada benim yaşımda 26 herkesler yazmış

11.30da kalktım kahvaltı faslından sonra hemen pc ye gireli yeni oldu yani pekte erkenci sayılmam sen nasılsın bakalım sen nezaman kalktın???

şimdi fiyat aralıkları öyle söylediğim sitelerde ama aralarda acil satılıklarda 135 e kadar düşülüyor pazarlık payı da var iyi de siteler çocuk yetiştirme bakkımından da güvenlikli ama tercih senin eşinin işi devamlılık boyutundaysa eğer epey zorlanıcak ve mecbur kalıcaksın çorluya geçme şansı varsa onu değerlendirin madem ki istemiyorsun istanbulda yaşamak??
yaaa sende desene aynı yaş grubundansın

eşim çorludan istanbula geçti
site içerisinde istiyorum kesinlikle
hatta oturduğun sitedeki daireleri çok beğendim
acil satılık olanları görürsem değerlendiririm tabiki

eşim çorludan istanbula geçti
site içerisinde istiyorum kesinlikle
hatta oturduğun sitedeki daireleri çok beğendim
acil satılık olanları görürsem değerlendiririm tabiki

bence değerlendir memnun kalacaksın her türlü çok huzurlu ve güvenli zaten çocuk sahibi olanlarda burasını en çok tercih edenler arasında zaten sana söylemiştim yatırımcılar takas yapıyorlar sen evi beğeniyorsun eve geçiyorsun onlar senin çorludaki evini satmaya çalışıyorlar o daha kolay olacaktır zaten şehrin çok içinde değil alışman kolay olacaktır beykent beylikdüzü hep siteler halinde yani oturuma çok uygun şehrin karmaşıklığından uzakta ben çok memnunum şahsen

en erkenciniz benim sabah 06:00 ayaktayız oğlum sağolsun pek sevmez uykuyu:))

regl oldum.çok sancım var...midem de bulanıyor.yemek istemiyorum......:85::85::85:

ama ye ki ağrı kesici alabilesin en azından atıştır birşeyler....benimde midem bulanıyor bu aralar çok nedense...regl sancısı çok fena ilaç almadan da geçmiyor ayaklarınnı da sıcak tut...

ama ye ki ağrı kesici alabilesin en azından atıştır birşeyler....benimde midem bulanıyor bu aralar çok nedense...regl sancısı çok fena ilaç almadan da geçmiyor ayaklarınnı da sıcak tut...

sağol canım.......öyle yapıyorum zaten..

6.00 mı maşşalla maşşalla ben ayakta uyurum heralde uykuyu çok seviyorum 6.00da kalktığımıda çok nadir bilirim...ama çocuğum olsunda allahın izniyle varsın kalkayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…