Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

açmasın daha yeni yaptıkları yanına kar mı kalıcak yani okudunmu önceki yazılanları..hmmm tercihh meselesi ben hep uzun boyu isterdim bende...standartların üstündeyim şükür...:KK19::KK19::KK19:

kızlarımın benden uzun yani 1.70 falan olmasını isterim.çevremde pek uzun kimse yok.ben onlara göre uzunum.o yüzden sendende uzun olmasın diyorlar.ama çok isterim enaz 1.70 olsunlar...........

iyi geceler benimde ders çalışmam lazım off ama bugün yattı hadi iyi çalışmalar...

açmasın daha yeni yaptıkları yanına kar mı kalıcak yani okudunmu önceki yazılanları..hmmm tercihh meselesi ben hep uzun boyu isterdim bende...standartların üstündeyim şükür...:KK19::KK19::KK19:

ama canım yuvayı dişi kuş yapar eeee bozan da o.....erkeklerin bazı sinirlilik hallerini affedeceksin...hem eşiyle araları hep iyiymiş...

bence aç kız.....yazık adama....sende az çektirmedin....:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

kız kocan üzüldümü sen de onla beraber üzülürsün.....bence huzurunuzu bozma........

ben ona birşey yapmadımki üstüne birde sopa yedim.artık o alttan alacak.almazsada neyapayım.inceldiği yerden kopsun.ama ben onun şimdi afedersiniz it gibi pişman olduğunu biliyorum.yoksa aramazdı..........

ama canım yuvayı dişi kuş yapar eeee bozan da o.....erkeklerin bazı sinirlilik hallerini affedeceksin...hem eşiyle araları hep iyiymiş...

tabiki öyle bende yapıcıyım hep yazdımda zaten ama olay çok taze hemen cevap veriri tavır koymazsa aynı şeyi tekrar uygular daha fenasını yapar en azından tepkisini belli etsin özrünü dilesin adam normale döner bundan sonrada ikize kalır ama şimdi değil...

tabiki öyle bende yapıcıyım hep yazdımda zaten ama olay çok taze hemen cevap veriri tavır koymazsa aynı şeyi tekrar uygular daha fenasını yapar en azından tepkisini belli etsin özrünü dilesin adam normale döner bundan sonrada ikize kalır ama şimdi değil...

katılıyorum tatlım..................:KK9:

neyse hanımlar size doyum olmaz ben kaçıyorum çok geç oldu çok güzel bir sohbetti devamlılığı olsun inşallaa:KK61::KK61:

kızlar sohbet gerçekten çok tatlı ama benim çok uykum geldi.malum ufaklığım var gecede sık sık uyanıyor.sabahta erken kalkıyor.desteğiniz için çok teşekkürler.tekrar görüşmek dilekleriyle..kocaman öpüldünüz...:KK54::KK54::KK54::KK54:

ee kimse ayılamadı tabi gece 2buçuklara kadar yazışırsak yalnız fena kaptırdık ha anca afyonum patladı:KK1::KK1:

slm kızlar....
geçmişe gözattım geç saatlere kadar sürmüş muhabbet ne güzel
bende tiyo vermek isterim,belki biliyorsunuzdur ama
yeni msj.ları okumak için konudan çıkıp tekrar girmeye yada sayfa değiştirip tekrar en son sayfaya girmeye gerek yok:)
f5 yapın yeter:)))
aslında 2008 li bir üyeyim ama 1 ay önce nicimi iptal ettirip yeni üye oldum:)

X