Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

slm hanımlar hayırdır muhabbet yok mu? neler yaptınız ben yokken.her zaman giremiyorum girincede sizi bulamıyorum.

benden herkese selam,

ilk katildiğim akşam beni okadar sıcak karşıladınız ki bende her fırsat bulduğumda kimler var diye bakma ihtiyacı duyuyorum Kısmet artık pek denk gelemesekte kalbim sizlerle

Blacktea nasılsın? test yaptırdın mı?

meraba kızlar nasılsınız sohbet ilerlemiş epey kendinize iyi bakın

ben buradayım :80:

ayy bacım ben de kimse yok diye sayfayı kapadım,şimdi gördüm yazdığını ne yapıyosun bakiyim :)ya bide ne dicem tesadüf gördüm dilek az önce burdaydı yaklaşık 5 dakika önce birden offline oldu anlayamadım valla,hiçbişeyde yazmamış alla allaaa :SSS

olsun güzelim, tahmin ettim zaten kims olmayınca başka sayfaları dolanıyor insan

Uyumam lazım ama yatasım yok. eşim nezle oldu, nane-limon kaynatmıştım ona 1 fincan da ben içtim az önce.. Kadınlar Kulübü istanbul buluşmasında tanıştığım bir arkadaşla sabahları evimize yakın sosyal tesiste yürüyüşe başladık. hava epey kapalıydı bugün, eğer sabah yarın yağmur yağmazsa gideceğiz bakalım

dilek için endişelenmeye başladım ama online oluyorsa kötü birşey yok demektir. ve sanırım özel mesajlarınıza da cevap vermedi :26:

ee sen neler yapıyorsun bakalım?

Merhaba kızlar :80:

Ben çıkmalıyım, sabah erken uyanmam gerek. Kendinize iyi bakın.. hayırlı geceler, tatlı uykular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…