Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam canım öyle bakınıyordum.çok yoruldum.yarın memleketten kayınvalidemler gelecek.dün haber verdiler.koşusturuyorum............

:80: mrb cnm kolay gelsin ya allah kolaylık versin hadi bakalım sıra sende , geçen hafta full bendeydi kayınvalidem bu hafta evinde ... seninkiler kaç gün kalacak:26:

selam kızlar bende geldimm :)
nasılsınız bakalım,benim aslında erken yatmam gerekli sabah 8de kalkıcam ama yinede bi iki laflamadan yatmak istemedimm bacılarım:)

aynen bacım bende 8 de kalkcam ve bi bakıp çıkayım dedim 1 saattir buradayım

:80: mrb cnm kolay gelsin ya allah kolaylık versin hadi bakalım sıra sende , geçen hafta full bendeydi kayınvalidem bu hafta evinde ... seninkiler kaç gün kalacak:26:

bilmiyorum canım.9 yıldır evliğim ilk defa geçen yıl kaldılar.1 hafta şimdi nekadar kalacaklarını bilmiyorum.maksimum 1 haftadır ama.kayınbabama daral gelirr kalamaz..........

bacılar ben kaçar karnımda ağrıyo sabahda erken kalkcam oy oy hade size ii muhabbetler öptüm hepinizi canlarrrr

bilmiyorum canım.9 yıldır evliğim ilk defa geçen yıl kaldılar.1 hafta şimdi nekadar kalacaklarını bilmiyorum.maksimum 1 haftadır ama.kayınbabama daral gelirr kalamaz..........

selam canım ne yapıyorsun.................

iyidir cnm,tüm gün ingilizce çalıştım p.tesiye sınavım var az kaldı ,öle daral geldi bana işlerim akşama kaldı,hallettim şimdi oturdum yatmadan da bi bakayım dedim,yarın hem kursa gidicem sonra karşıya geçicem ünv.den diplomamı alıcam,2007 de mezun oldum ama :) anca 2011 de gidiyorum yani düşün :) sonrada arkdaşıma gidicem doğum günü hediyesi aldım onu verecem :) falan filannnnnn derken ayy ne çok işim varmış yaaa......abbowww

bayağı yoğunsun desene...neyse sana iyi eğlenceler canım...benimde kayınvalidemler gelecek yarın.temizlik falan yaptım.şimdide ütü yaptım.sabahta erken kalkacağım.yemek falan.çok işim var çok....

canlar tekrar iyi geceler.....artık yorgunluktan ölüyorum.buarada oğluşumun dişi çıktı kızlar.................

bayağı yoğunsun desene...neyse sana iyi eğlenceler canım...benimde kayınvalidemler gelecek yarın.temizlik falan yaptım.şimdide ütü yaptım.sabahta erken kalkacağım.yemek falan.çok işim var çok....

tamam cnm kolay gelsin sana,kalmalı misafir zor oluyor yaa,allah yardımcın olsun cnm ...

Canlar ben çıkmalıyım, yarın sabah 8'de; KK İstanbul buluşmasında tanıştığım ve aynı semtte hatta hemen hemen aynı mahallede oturduğum arkadaşımla yürüyüşe gideceğiz. :92:

Hepinizi çooooooook öpüyorumm

hayırlı geceler

yarın sabah 8de herkesin işi var desene cnm :) bende 8de ayakta olmalıyım ve bunun için yatmalıyım şuan ama neden yatmıyorummmm :)
sanada iyi yürüyüşler cnm mucksss

günaydın kızlar :92::92:
gece kaynatmışsınız yine neyse bu gece sabaha kadar burda olucam

selam kızlar henüz toplaşmamışsınız,e malum muhteşem yüzyıl bitmedi daha :)
gelinde accuk muhabbet edelim daaa :)
ben bugece erken yatıcamm ,sizi bi göreyimde öyle gideyim :)

selam kızlar henüz toplaşmamışsınız,e malum muhteşem yüzyıl bitmedi daha :)
gelinde accuk muhabbet edelim daaa :)
ben bugece erken yatıcamm ,sizi bi göreyimde öyle gideyim :)

slm canım lep top elimde hem muhtesem yuzyılı izliyorum hemde yazışıyorum seninle daha önce yazıştıkmı hatırlamıyorum...

slm canım lep top elimde hem muhtesem yuzyılı izliyorum hemde yazışıyorum seninle daha önce yazıştıkmı hatırlamıyorum...

hoşgeldin cnm :) bizim forumda görmedim seni daha önce ama buyur gel :) bende şuan seninle aynı durumdayım,elim laptopta,gözüm tv de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…