Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ye güzelim sen daha çocuk yok kilolarlada derdin yok umarım hiçde olmaz ama bizim kilo problemimiz var ühhhhüüüüüüüü acıktım bendeeeeeee

sen kaç kilosun.boyun kaç.ben 68 kiloyum.boyumda 165 aslında 7-8 kilo vermem yetiyor ama .herkes emzirirken 15-20 kilo veriyor .çıldıracağım ya..........

sen ye tatlım.ben buara kilolarıma takıntılıyım.............

o zaman bende arkadaşlarımı yalnız bırakmıyor ve yemiyorummmmmmmm :)))))

aşağıda toplam kullanıcılar yazıyo ya orda blacktea....

hee anladım cnm,arkadaş listene ekli olanlar ..ok..

ye güzelim sen daha çocuk yok kilolarlada derdin yok umarım hiçde olmaz ama bizim kilo problemimiz var ühhhhüüüüüüüü acıktım bendeeeeeee

olsun bende dikkat ediyim mademmm :)

kızlar sizden ayrılasım gelmiyor ama ben yatem artık malum evde misafir var sabah erken kalkıp bir dahada dinlenme imkanım oluyo birde yarın yine atom karıncaya taş çıkartcak kadar çok işim var..
hepinizi öpüyorummm hadi ii geceler huzurlu uykular yarın inş. görüşürüz ...:92:

tamam cnm kolay gelsin sana yarın :) iyi geceler..
sakın yarın akşam uğramayı unutma burda olucazzzzzzzzz :)

o zaman bende arkadaşlarımı yalnız bırakmıyor ve yemiyorummmmmmmm :)))))

hee anladım cnm,arkadaş listene ekli olanlar ..ok..

olsun bende dikkat ediyim mademmm :)

dikkat et tatlım.insan hamile kalmadan kilo alınca birde hamilelik kilosuda üstüne eklenince içinden çıkılmıyor.ben ikizlerden önce çok kilo almıştım.doğumdan sonrada çok kiloluydum.onları verdim.sonra tekrar hamile kalınca.10 kilo fazlam oldu.zayıflamasaydın.şimdi 20 -30 kilo fazlam olurdu herhalde.....

sen kaç kilosun.boyun kaç.ben 68 kiloyum.boyumda 165 aslında 7-8 kilo vermem yetiyor ama .herkes emzirirken 15-20 kilo veriyor .çıldıracağım ya..........

ben 75-80 arası değişiyorum hamileyken 9 kilo aldım doğumdan sonra hepsi gitmişti ama emzirirken 10 kilo aldım herkes verir ben alıyom ne hikmetse boyumda 170 yani benim daha çok fazlalığım var senin anlayacağınn

iyigeceler görüşürüz................:79:

evet haklısınız walla hamile kalmadan dikkat etmek lazımm :SS

kızlar nasılsınız hep bakıyorum ara ara kimse yok hadi toplanın artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…