Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hakikaten yaa,insan niye yemekten konuşunca canı hep yemek isterkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))))))))))))

bu sorunun cevabını bilimsel mi istersin, yoksa amiyane tabirle mi bulalım hakkaten bulan olursa ve çözüm yoollarıyla beraber tabiiki bana da sölesin...

gece gece açıktık galiba.................
hee bacım ben acıktım inan ama zayıflamam lazııııııııııııııııııııııııııııım şu emzirme döneminde acaip kilo aldım hamileyken bu kadar almamıştım..
kısss yine mi değiştirdin avatarını bu daha güsel olmuş çok hoşuma gitti..

blacktea ve kelebeğin isminin yanında o ne için acebakine!!! merak ettim..

bide yazı rengini değiştirirken rengi değiştirdikten sonra napıyoz

gece gece açıktık galiba.................

bu sorunun cevabını bilimsel mi istersin, yoksa amiyane tabirle mi bulalım hakkaten bulan olursa ve çözüm yoollarıyla beraber tabiiki bana da sölesin...

ya aslında acıkmamız da normall ,biz akşam yemeğini 7 de yedik ee saat kaç oldu 2:) aradan 7 saat geçmişşş daaaaaaaaaa:)

ben emzirirken almadımda.hamilelikte almıştım.vermem lazım.teşekkür canım..........

yazıyı yazdıktan sonra cnm üzerine iki kez tıkla sonra rengi seç,değişiyor :) banada ceyda öğretmişti :)

bu forumda arkadaş olduklarının yanında çıkar + işareti canım renk değiştirincedeimlecin olduğu yerden birşeye dokunmadan yazmaya devam ediyorsun iki köşeli parantez içinde kalan yazı renkli olmuş oluyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…