Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin...... geçmiş olsun canım.

iyiyim canım sen nasılsın.ne olsun çoluk çocuk.hava soğuk oturuyorum evde.................

sorma valla bütün yurt soğuk tipi kar :) martın yarısı kış yarısı yaz derler ,bakalım o güzel sıcak günler gelecekmi :)

iyidir canım sen neler yaptın bu akşam kociş erken yattı bende bilgisayardayım bebikim daha yeni daldı yanıyo kuzum ya

napıyım cnm ,ben ders çalışıyorum diye bu akşam yemeği kociş yaptı çayıda o yaptı :) annemmm annem bi girdimki mutfağa :)))) ne sen sor ne ben söliyim iki saattir domestosla uğraşıyorumm,bende çamaşır suyu hastalığı var,heryeri elbezileri çamaşırsuyuladım bide ayıptır sölemesi browni yaptim kuzenimin tarifi çok güzel oldu,yarına yicez artık :) şimdide koştum geldim sizin yanınızaaaa :)))

aslında erkeğin yemek yapması güzel de....şu dağınıklık olmasa.........

ii geceler kızlar napıyorsunuz bakalım yine yok mu bu kayıplar aaa müge anlıya haber vericem artık gelsin bi el atsın bakalım bizim kayıplarada

ii geceler kızlar napıyorsunuz bakalım yine yok mu bu kayıplar aaa müge anlıya haber vericem artık gelsin bi el atsın bakalım bizim kayıplarada

kızz ne güldümm hee :) wala müge anlıya haber verelim hakikaten yaww :)

umarım canım.ama ben bazen profiline bakıyorum.gün içinde giriş yapmış oluyor.acaba gecemi fırsat bulamıyor.yada bize küstümü.................

yok cnm niye küssün :S bugün bi ara girmiş meraba kızlar demiş gitmiş özelden mesaj atarız ne oldu diye aslında...dur ben atıyımm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…