Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: doğru valla kız duymasın.inan bencede yanlış anlar sonra.bende çekinirim acaba ne düşünülür diye.ama aslında hoş sohbet ediyoruz kimse bilmez..........
evet ya yanlış anlar diye çekiniyorum aslında ama 3 gündür burda olunca benimde aklım burda kalıyo gece o yatınca olabildiği kadar..

hoşgeldin bebem nasılsın bakalımm

ahahah :) kız kaynananıda üye yapalım, bak bakalım o çıkabiliyomu :) bağlanır bize bağlanır valla :))

aneeem bağlanırda kopamazsa gari ne ederuk pc başında kavga eden gelin kayınvalideyi 3.syf haberlerinde görürsünüz sonra allah korusunnn

eee kızlar muhabbetinizede doyum olmuyo ne var ne yok anlatın bakalım :) ne yemek yaptınız bugün,dışarı çıkıp donup geri geldinizmi,yoksa temizlikmi yaptınız ,tv de ne izledinizzz :)))))))))))))))))):KK66::KK66:

eee kızlar muhabbetinizede doyum olmuyo ne var ne yok anlatın bakalım :) ne yemek yaptınız bugün,dışarı çıkıp donup geri geldinizmi,yoksa temizlikmi yaptınız ,tv de ne izledinizzz :)))))))))))))))))):KK66::KK66:

yok kız çocuklarla nerde dışarı çıkmak bu soğukta....tuzda tavuk,pilav ,salata yaptım canım....hürremi izliyorum normalde ama bugün yeni bölümü yoktu.cananı izledim.oğluşumla nekadar izleyebildiysem okadar...............

bende şinitzel bide patates kızartması yaptım.temizlik falan yapmadımm....
akşamda çocuklar duymasını izledik....

bunların hepsini ben yaptım önce temizlik :21:sonra oğlumu okuldan almak için gittim :KK55:ve donup geri geldimm (ama bizim burda hala kar yok soğuğu geldi kendi kayıp-onuda mı müge anlıya haber versem-) :KK37:anlaşıldığı üzere bugün bi ara müge anlı seyrettim yanılıp şaşıp ee misafirde olunca sonrası hep yemek yapmakla geçtiii :KK56:

ufff anlatırken bi daha yoruldummm:KK67:

yok kız çocuklarla nerde dışarı çıkmak bu soğukta....tuzda tavuk,pilav ,salata yaptım canım....hürremi izliyorum normalde ama bugün yeni bölümü yoktu.cananı izledim.oğluşumla nekadar izleyebildiysem okadar...............

ikizcim sen tuzda tavuğu nasıl yapıyorsun tuzun içine kaç yumurta kırıyorsun bide kaç saat fırında tutuyorsun ayarı nasıl turbo mu statik mi çok soru sordum farkındayım ama seni bi daha bi daha yormayayım die bacım

bu arada blackcim bende kıymalı hamur çorbası ıspanak ve lahana sarması yaptım...

ben ilaç kullanıyorum yan etkileri var..gün boyu sersem ve uyur haldeyim nereyi bulsam yatıyorum:KK59:

geçmiş olsun cnm ne ilacı içiyosun ?

kız bende hürremciyim ama yeni böölümü olmayınca bende hiç bişi izlemedim.tv yi protesto ettim bu akşam :)

bende şinitzel bide patates kızartması yaptım.temizlik falan yapmadımm....
akşamda çocuklar duymasını izledik....

afiyet olsun cnm şinitzel bende severim:)uzun zamandır yapmadım bak banada fikir oldu aklımda buunsun :)

bunların hepsini ben yaptım önce temizlik :21:sonra oğlumu okuldan almak için gittim :KK55:ve donup geri geldimm (ama bizim burda hala kar yok soğuğu geldi kendi kayıp-onuda mı müge anlıya haber versem-) :KK37:anlaşıldığı üzere bugün bi ara müge anlı seyrettim yanılıp şaşıp ee misafirde olunca sonrası hep yemek yapmakla geçtiii :KK56:

ufff anlatırken bi daha yoruldummm:KK67:

:))))bugün atom kaınca gibi dolanmışın sen bacım yaa :)) şimdi uzat ayaklarını keyfini çıkar walla :pPP

ikizcim sen tuzda tavuğu nasıl yapıyorsun tuzun içine kaç yumurta kırıyorsun bide kaç saat fırında tutuyorsun ayarı nasıl turbo mu statik mi çok soru sordum farkındayım ama seni bi daha bi daha yormayayım die bacım

bu arada blackcim bende kıymalı hamur çorbası ıspanak ve lahana sarması yaptım...

lahana sarması çok severim :) annem güzel yapar walla :) afiyet olsun cnmm...
ben tuzda tavuğu duydum ama hiç yapmadım :p açıkcası itiraf ediyim yapmayı bilmiyorumm :)

canım ben onu burda öğrendim.ama yumurta kırmıyorum.kırıldığını duymuştum akı sanırım.ama burda kasaptan almıştık tarifi çok basit.kaya tuzunu tepsinin altına seriyorum.1 parmak kadar.sonra derisi alınmamış tüm tavuğu toplu bir şekilde koyup üzerine tekrar tuzla kapatıyorum hiç bir yeri görünmüyor.iyice düzeltiyorum.sonra ekmek fırınına yolluyorum.1.5 saatte pişiyor.sonra getiriyoruz.tuzu kırıyorum.tuzu tavuktan ayırıyorum..derisini soyuyorum.inan tadı muhteşem oluyor...

lahana sarması çok severim :) annem güzel yapar walla :) afiyet olsun cnmm...
ben tuzda tavuğu duydum ama hiç yapmadım :p açıkcası itiraf ediyim yapmayı bilmiyorumm :)

sen gel bacım sanada sararım ben anneninki kadar güzel olmaz tabii ama idare edersin artık...:KK39:
zaten hiç kimse annelerin yaptığı kadar güzel yemek yapamaz bence ben anneme her kahvaltıya gittiğimde sahanda yumurta yaptırırım mesela hiçbirşey onunki kadar lezzetli gelmiyor bana.

itiraf edeyim bende tuzda tavuğu hiç tek başıma yapmadım yapmak istiyorum da tuzunu ayarlayamam die korkuyorummm:KK56:

sen gel bacım sanada sararım ben anneninki kadar güzel olmaz tabii ama idare edersin artık...:KK39:
zaten hiç kimse annelerin yaptığı kadar güzel yemek yapamaz bence ben anneme her kahvaltıya gittiğimde sahanda yumurta yaptırırım mesela hiçbirşey onunki kadar lezzetli gelmiyor bana.

itiraf edeyim bende tuzda tavuğu hiç tek başıma yapmadım yapmak istiyorum da tuzunu ayarlayamam die korkuyorummm:KK56:

evet annemin yemekleri başkadır..........tavuğun büyüklüğüne göre 2 kilo tavuğa 3 kg tuz yetiyor.ona göre düşün.hiçde tuzlu olmuyor.hattatuz bile atıyorsun.

X