Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok ben 1 den başladım.benimki hiç zorlamıo keşke zorlasa yaa.25 gün var hangi birin çalışiim ben şimdi.kitap öle açık duruyo bana bakıo.

yok ben 1 den başladım.benimki hiç zorlamıo keşke zorlasa yaa.25 gün var hangi birin çalışiim ben şimdi.kitap öle açık duruyo bana bakıo.

pazarlama yönetimi ve yönetim bilgi sistemiydi sanırım onlara hiç bakmadan geçtim ben. maliyetten de vizede sallamıştım finalde okuyarak yaptım finalden 50 almıştım. keşke vizede de okuyaydım diorum diğerlerinden daha çok korkuorum yaa. finansal y. türk vergi sist. iş sosyal g hukuku offf isimleri bie ezberlenmio ki

ben iktisat bide genel muhasebe den korkuyorum....
gıcık dersler....

valla çalışmada olmuooo. 25 günde anca 2 ders çalışılır.o bile zor yani başliim bari bnde yarın.bitsin şu artık kurtuliim. :)))

ben iktisat bide genel muhasebe den korkuyorum....
gıcık dersler....

valla cnm iktisattan kork ama bi tüyo verim bari konusu açılmışken. iktisatta bi konu vardı arz talep vs... özellikle bu konuyu anlamazsan geçemezsin. ben anlamadığım konuları atlarım ordan soru çözmem genelde ama iktisatta o konuyu anlamadan diğerlerini yapamadım. çok da karışık ve kazık gelmişti. aklında bulunsun... genel muhasebeden de 3-4 konu çalışmıştım toplamda 55-60 gibi bişiyle geçmiştim

yaa ewet bana tecrübeliler bana tüyo versin..........

valla çalışmada olmuooo. 25 günde anca 2 ders çalışılır.o bile zor yani başliim bari bnde yarın.bitsin şu artık kurtuliim. :)))

kesinlikle çalışmadan olmuyo ama bence gene de çalışmadan önce eski çıkmış sorulardan deneme yap erle ilgili. sonra durumuna göre çalışırsın. daha kolay oluyo. yani az kaldığı için böle diyorum. mesela bi dersten 45 aldın diğerinden 20... 45 aldığına çalış bari de ondan geç anlamında

yaa ewet bana tecrübeliler bana tüyo versin..........

sınavda kesinlikle boş bırakma.3 yanlış 1 doğruyu götürmüo.salla ama sakın boş bırakma.bi de bizim hoca ' her şıktan 6 tane var 6a 6b 6c 6d 6e var' demişti ama ne kadar doğru bilmiorum.sallarsanda ona göre salla

hımm evet o şık dağılımını bende duydum
geçmiş yılların cevap anahtarlarına baktım hakikaten öle...
hayırlısı bakalım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…