Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ohh ne güzel walla,ne iyi etmişsiniz :) ne aldın bakalım süslü kızlarına :))

wallaha bacım nihayet gördük ama hala okullar tatil değil :)

ay bişe beğendiremiyorumki.onlar süslü süslü elbiselere bakıyorlar.bende kot pantolon ,ceket,badi düşünüyordum.vede ben kazandım.nisan sonunda memlekete gideceğim.hazırlık yapıyorum.............

ya kızlar kanald de bi yarışma var izliyomusunuz ,bana herşey yakışır diye :)

ay çok gülüyorum ben o yarışmaya yaa :)

slm kızlar nasılsınız. ben de burdayım ama sizi izliorum arada... ders çalışıorum da.. ban akatılmak isteyen varsa gelsin

hiç izlemedim arada reklamlarını görüyorum ama.....

kadınlara bir bütçe veriyorlar,o günün bi formatı oluyo,diyelimki kokteyl veya altın gününe gitcen nası giyinirsin diye,ellerindeki parayla o mağaza senin bu mağaza benim dolaşıyorlar valla :) bide kilolularda var arada,bi görsen helal olsun güveniyorlar kendilerinee :) ama birbirilerini eleştirirken gayet acımasızz eleştiriyolar :)

buarada karanfilli sen niye hiç konuşmuyosun?
anlatsana kendini bize biraz :)

slm kızlar nasılsınız. ben de burdayım ama sizi izliorum arada... ders çalışıorum da.. ban akatılmak isteyen varsa gelsin

kolay gelsin cnm :) candanla, bende sendeniz :) bizde çalışıyoruzzz ben ingilizce kurs. başladım çalışıyorum candanda aöfe :) yani yabancı değiliz sana :) katılabiliriz seve seve :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…