Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ne var ne yok candan:) anlat bakalımm neler yapıyorsunn :)

iyiym blacktea cim ne olsun aynı....ders çalışıyorum bu aralar....aöf sınavım varda ...ama aklım burda kalıyo ...napıcam ben....
sen neler yapıyosun??? ingilizce kursun nasıl gidiyor__???

yahu ben acıktım kızlar yaa canım bişeyler yemek istiyoo:S kendime hakimmi olmalıyım yoksaaaa ne yemeliyimmmmmmmmmm PPP

iyiym blacktea cim ne olsun aynı....ders çalışıyorum bu aralar....aöf sınavım varda ...ama aklım burda kalıyo ...napıcam ben....
sen neler yapıyosun??? ingilizce kursun nasıl gidiyor__???

valla bugün çok sağlam ing. çalıştım kurstan geldikten sonra cnm bende ,o yüzden kendimi ödüllendirdim kk da vakit geçiriyorum :) çalışmadan girdiğimde suçluluk hissediyorum kendimde :)

valla bugün çok sağlam ing. çalıştım kurstan geldikten sonra cnm bende ,o yüzden kendimi ödüllendirdim kk da vakit geçiriyorum :) çalışmadan girdiğimde suçluluk hissediyorum kendimde :)

kursa mesleğinde yardımcı olsun diyemi gidiyorsun.çalışıyormuydun canım...........

ya kızlar ben sizlerin isimlerinizi merak ediyorum...sakıncası yoksa söylermisiniz???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…