Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşbulduk iyiyim sağol.sen nasılsın...................

beni yansıtıyor.içimdeki hareketi böyle göstermeye çalışıyorum........:KK1:

yazının rengini nerden değiştiriyoruz canım...........

helal olsun sana valla o çocuklarla hala enerjiksin yaa :)
benim bi kocayla enerjim kalmıyo valla :)

canım mesaj yazarken üstte A harfi varya ordan yazının rengini seçiyosun ,görsellini yaparım ben sana şimdi :)

$Adsız2.png $Adsız2.png

aslında çok basit ama bi bak istersen cnm ..

bugece kimse yok

he valla bi sen bi ben :)bakalım nekadar daha gelmeyecek bu çatlakslar :) şurda ne güzel iki geyik çevirip vakit geçirioduk,bidaha toplaştılarmı biraraya sıra dayağına çekecem onları :)) buarada sen nerdendin ikiz istanbulmu ?
istanbulsa neresii :)
ben ist/ bostancı :)

he valla bi sen bi ben :)bakalım nekadar daha gelmeyecek bu çatlakslar :) şurda ne güzel iki geyik çevirip vakit geçirioduk,bidaha toplaştılarmı biraraya sıra dayağına çekecem onları :)) buarada sen nerdendin ikiz istanbulmu ?
istanbulsa neresii :)

haklısın canım bizim kıslar terkettiler burayı biz kaldık sadece

Istanbulsa neresii :)

evet canım haklısın buara bizi çok sallıyorlar.:KK57:yok canım ben gaziantepte oturuyorum.........

selamlar herkese...ben geldim..........

hoşgeldin cnmm buyur buyur vakit kaybetmeden geç otur :) lady abla kahve yapacak bize şimdi :)

haklısın canım bizim kıslar terkettiler burayı biz kaldık sadece

kanımızın son damlasına kadar savaşacağızz:KK60::KK60::KK60:
biz burdayız gitmeyizz topicimizi ayakta tutarızz inşallahhhhhhhhhhh :))))):KK54::KK54:

hoşgeldin cnmm buyur buyur vakit kaybetmeden geç otur :) lady abla kahve yapacak bize şimdi :)

kanımızın son damlasına kadar savaşacağızz:KK60::KK60::KK60:
biz burdayız gitmeyizz topicimizi ayakta tutarızz inşallahhhhhhhhhhh :))))):KK54::KK54:

HAKLISIN CANIM BİZ BURDAYIZ BU TOPİC KAPANMIYACAK.En Büyük KKBEN İSTERİM KAHVE......:nazar:

X