Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım ben az çok vermeye çalışıyorum.ama geçen biryere gittim.neden başladın daha erken.sonra emmeyi bırakır dediler.biraz korktum:18:.ben ikizleri fazla emzirememiştim.oyüzden pek tecrübem yok bu konuda...

hoşbuldum cnm. iyi olmaya çalışıorum cnm. oğlum uyumadı ve uyutmadı. ben de takılıyımdedim acık. sen de ev için aynı yorumu yapınca da çizim dedim. şimdi ekliorum resim. yorumunu da bekliorum.

canım ben az çok vermeye çalışıyorum.ama geçen biryere gittim.neden başladın daha erken.sonra emmeyi bırakır dediler.biraz korktum:18:.ben ikizleri fazla emzirememiştim.oyüzden pek tecrübem yok bu konuda...

yok cnm ya korkma bırakmaz allahın izniyle ben iki oğluşumuda 2 yaşına kadar neredeyse emzirdim ve 3 aylıktı ek besinlere başladığımda sadecce hafif az yağlı az tuzlu hatta sütlü çorbalar veriyordum az miktarda

inşaallah canım.kızları sadece 5 ay emzirmiştim.o yüzden bunu emzirmek istiyorum.ama etraftan korkutuyorlar.....

bende gitmedim burdayım.vazgeçemiyorum burdan.uykudan tatlı burası...aslında kaç gündür uyuyamıyorum................

ben bu gece nöbetçiyim zati kahve isteyenler parmak kaldırsınn Ben de kaç gündür uyuyamıyordum canım. dün gece de 3'te eşim rahatsızlanınca sabaha kadar uyuyamdık. bugün artık akşam üzeri gözlerim kapanmaya başladıydı, eşimin yanına kıvrılayım dedim 2 saat kadar uymuşum

hoşbuldum cnm. iyi olmaya çalışıorum cnm. oğlum uyumadı ve uyutmadı. ben de takılıyımdedim acık. sen de ev için aynı yorumu yapınca da çizim dedim. şimdi ekliorum resim. yorumunu da bekliorum.

bugün biraz baktım yorum ekledim belki görmüşsündür ama kullanışı güzele benziyor evinin sende en kullanışlı şekilde dizayn edersen rahat edersin inş.. birde artıları çok evinin inş huzurla oturmak nasip etsin rabbim

geçmiş olsun canım.allah şifa versin......

ben içiorum zaten cnm :)) sana sa ısmarlıyım istersen :)

görmem mi cnm bnm. yorumunu gördüm hatta baktım onlinesın burda olduunu gördüm de geldim dedim hazır burdayken çizim de gene fikir alıyım. şimdi değiştirdim yerini ocağın. bakarsan bi sevinirim cnm. ceydacım sen de bakar mısın bi nasıl olmuş???

inşaallah canım.kızları sadece 5 ay emzirmiştim.o yüzden bunu emzirmek istiyorum.ama etraftan korkutuyorlar.....

kimseyi takma bence emzirmek sağlık sorunu olmadıktan sonra annenin istemesine bağlı çünkü süt hormonları öyle çalışıyor ... sen istedikten sonra emer inş. merak etme... ah sen benim neler çektiğimi bilsen ama yinede emzirdim ve 22 aylıktı zorla ayırdım artık dr demese 2 yaşına kadar istiyodum ama kansızlık olunca mecbur kaldım

geçmiş olsun canım.allah şifa versin......
amin canım inş.

tamma kuzum hemen bakıyorum

emzirme konusunda bence de takma fazla kafana. emen çocuk istemesen de emio emmeyen de istediğin kadar zorla emmio. emmedi diye de kafana takma emmezse. ablamın oğlu hiç emmedi. ama hiiççç. maşallah doğludundan beri en fazla bikaç kera hasta olmuştur. hala daha adama akıllı yemek de yemez ama işte bünyesi iyi demekki. yani tamam anne sütü çok önemli vs ama kafaya takıcak kadar sa sorun olmuyo. korkma cnm. hastalıkda şükür sağlıklı yiğenim. anneye bağlılıksa ben daha bağlı bir çocuk görmedim desem yeridir. sakın kafaya takma cnm...hee ablamın şimdi bi de kızı oldu o da nazlanıo senin dediin gibi ama maşalah gene de emio.

oğlum emiyor problem yok ama.yemeğe başlayınca bırakırmı korkusu oluştu................

oğlum emiyor problem yok ama.yemeğe başlayınca bırakırmı korkusu oluştu................

eğer kilosu çok kötü değilse en az 5 ayden önce başlama erim bişi vermeye. alışsın diye vericeksen de ekmek felan ver böyle ağzına parça parça. kilosu kötüyse de demekki sütün yetmio o zmn ver artık elden bişi gelmez. ama dra bakma kio konusunda. ablamın kızı da maşallah iyi kilosu ama dr az hemen ek gıdaya başla demiş. benm çocuğa daha ilk günden dr ağzı kuru bunun mama ver dedi salak nette boy kilo tabloları var ordan takip et bece boyunu kilosunu.

cnm bence böyle daha güzel olmuş ama dediğim gibi üst dolaplar sıkıntı olabilir aklıma şey geldi pencerini yanına pencereyi engellemeyecek şekilde raf yapsan diğer dolabıda büyütebilirsin belki o zaman bir de mikrodalgayı buzdolabının yanındaki boy dolabının oratsına yerleştirirsen dolap kaybında fazla olmaz belki hem de dolapların bütünlüğünü bozmaıl olursun ayy senin kullandığın program bende olsa çizip gönderirdim belki fikir olurdu sana

shadow canım hangi programda çizdin bunu? benim evim de yapılıyor şuan biliyorsun, ben de böyle çizsem hiç fena olmaz aslında :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…