Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

cnm bence böyle daha güzel olmuş ama dediğim gibi üst dolaplar sıkıntı olabilir aklıma şey geldi pencerini yanına pencereyi engellemeyecek şekilde raf yapsan diğer dolabıda büyütebilirsin belki o zaman bir de mikrodalgayı buzdolabının yanındaki boy dolabının oratsına yerleştirirsen dolap kaybında fazla olmaz belki hem de dolapların bütünlüğünü bozmaıl olursun ayy senin kullandığın program bende olsa çizip gönderirdim belki fikir olurdu sana

mikrodalgayı dediğin gibi düşündüm cnm ama şöyle diyim sana... boy dolabının kalınlığı 40cm. mikrodalgayı ilerde ankastre yaparsam diye düşündüm ona göre çizdim o da genişliği 60cm. yani boydolabını kalınlaştırırsam tezgahtan 20cm daha gidicek :KK43: raf olayı kafama yattı ama deiğin gibi yapıp öyle denicem bi de. hatta dolabı da kalınlaştırıp mikrıdalgayı oraya yerleitiricem nasıl durduuna bi bakim fikrim olsun en azından.

kısçeler ben biraz forumları dolanayım çıkcam hepinize ii geceler tatlı uykular öpüldünüz...:KK54::KK54:

cydcım senin evin mayıstamı bitecekti cnm ne alemde şuan
evet tatlım kısmetse mayıs' ta bitecek inş. :97: şuan elektrik ve sus tesisatı döşeniyor canım. bir de benim yatak odasının pencere olan duvarı kırılıp duvar 1 metre ileriye alınacak. yani 1 metre daha büyüyecek yatak odam. kayınpederim onu yapıyor. bu hafta o işler biter sanırım. haftaya sıvaya geçerler sanırım. bir de benim dairenin zemini komple köpük döşenip onun üzerine laminant falan döşenecek. işte bunlar hep ekstra masraf :97:
hee kızz hakkatten yaa. kendi evimin derdinden ben de unuttum bak :) şimdiki evin fotoları var ama yeni evin sen de koy foto bak bitince.

ayy canım benim hayırlısıyla bi bitsin de eklerim tabi inş. :KK34:

cedacım senin şimdiki evin fotoları neden silinmiş? tekrar bakim dedim ama görünmüo fotolar. haberin ola...

silinmiş mi :26: ay niye ki acaba.. du ben de bi bakayım. canım sen hangi programla çizdiydin bacım evinin projesini :78:

fotoğrafları upload ettiğim sitede sorun var.. o yüzden görünmüyor resimler :84: yenilerini çekip eklerim canım artık :97:

silinmiş mi :26: ay niye ki acaba.. du ben de bi bakayım. canım sen hangi programla çizdiydin bacım evinin projesini :78:

fotoğrafları upload ettiğim sitede sorun var.. o yüzden görünmüyor resimler :84: yenilerini çekip eklerim canım artık :97:

unigraphics diye bir program. aslında mimari değil daha çok otomotivde kullanılıyor program. ben çalışırken otomotivde bunu öğrenmiştim. ağır ve zor bir program. daha kolayları var aslında ama işte insana bildiği kolay gelio. koy bence de fotoları :))) ama be asıl yeni evinkileri bekliorum :KK70:

unigraphics diye bir program. aslında mimari değil daha çok otomotivde kullanılıyor program. ben çalışırken otomotivde bunu öğrenmiştim. ağır ve zor bir program. daha kolayları var aslında ama işte insana bildiği kolay gelio. koy bence de fotoları :))) ama be asıl yeni evinkileri bekliorum :KK70:

eşim de birkaç program buldu da işyerindeyken boş zamanlarımda çizerim demişti ama kaldı öyle. :97: yeni evin fotoları mayısta artık canım :KK1: ayy ben de çok merak ediyorum bitince nasıl olacak diye :KK8:

eşim de birkaç program buldu da işyerindeyken boş zamanlarımda çizerim demişti ama kaldı öyle. :97: yeni evin fotoları mayısta artık canım :KK1: ayy ben de çok merak ediyorum bitince nasıl olacak diye :KK8:

ikeanın sitesinde bir program var mutfak tasarımı felan için. belki işine yarar bişi çıkar bak istersen. gene istersen eğer proje çizimi ya da ölçüleri felan varsa ben de çizebilirim cnm. ama işte mobilyalar felan tabii hepsini çizebilmem için yanında olmam gerekir. valla ben çok meraklıyım. imkanım olsa bikaç sattate bütün evini çizerdim. :26:

eğer kilosu çok kötü değilse en az 5 ayden önce başlama erim bişi vermeye. alışsın diye vericeksen de ekmek felan ver böyle ağzına parça parça. kilosu kötüyse de demekki sütün yetmio o zmn ver artık elden bişi gelmez. ama dra bakma kio konusunda. ablamın kızı da maşallah iyi kilosu ama dr az hemen ek gıdaya başla demiş. benm çocuğa daha ilk günden dr ağzı kuru bunun mama ver dedi salak :p nette boy kilo tabloları var ordan takip et bece boyunu kilosunu.

bebeğim 6 ay 6 günlük..................

bebeğim 6 ay 6 günlük..................

canım akşam yazmışsın ben çıktım göremedim artık altı aylık bebegin canım başla ufak ufak benimki dogdu dogalı meme meraklısı degil geceleri biraz emiyo oda zorla işte ben artık herşeyden veriyorum sende meyve püresi sebze çorbası başlarsın artık zaten o sana sinyal verir emicem yada emmiycem diye emicekse emiyo emmiycekse naparsan yap ammiyo:KK34:

canım akşam yazmışsın ben çıktım göremedim artık altı aylık bebegin canım başla ufak ufak benimki dogdu dogalı meme meraklısı degil geceleri biraz emiyo oda zorla işte ben artık herşeyden veriyorum sende meyve püresi sebze çorbası başlarsın artık zaten o sana sinyal verir emicem yada emmiycem diye emicekse emiyo emmiycekse naparsan yap ammiyo:KK34:

sağol canım......:KK9:

geçmişi okumayı bırak bakıyım ya blactea dilek tripoli neden yoksunuz huhu nerelerdesiniz kızlar:KK59:

X