Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

günaydın canlar :KK71:
gece giremedim misafir geldi yine bu ara kabul günüm mübarek misafir eksik dğeil :KK9:

huu huu kimse yok mu :KK64::KK64::KK64:
ne kadar çok yazmışsınız oku oku bitiremedim ya :))
gece giremedim.kerem geç yattı.sonra benim de uykum geldi.eşimin de işi vardı pcde.öylece uyudum ama aklım sizdeydi valla :KK1:
neyse bu gece konuşuruz inşallah....

gece giremedim.kerem geç yattı.sonra benim de uykum geldi.eşimin de işi vardı pcde.öylece uyudum ama aklım sizdeydi valla :KK1:

gece geç kalma hayatım bekleriz

En Büyük KK

hayatım bi gece gelmedin gözümüz yollarda kaldı valla oğluşunu erken yatır. :79:

naber canım oğluşumu sallıyorum bi bakim dedim siz napıyorsunuz superi neden gelmiyo

gözümüz yollarda kaldı nerdeydin kuşum sen ya...
msn açmadın mı yoksa birşeylr yazmıştım çok önemli:84:
günaydın canlar :KK71:
gece giremedim misafir geldi yine bu ara kabul günüm mübarek misafir eksik dğeil :KK9:
hoşgeldin tatlım ayşencim..en erknci bnm sanırım:KK66:
selam kıslar gününüz güzel olsun.kimse yok yine.öpüldünüz kocaman nanaktan.....................:KK9::KK9:

teşekkürler ikizcim..bütün güzel dileklerini sana iade ediyorum yarısınıda bizde bırakıyorum:))

gözümüz yollarda kaldı nerdeydin kuşum sen ya...
msn açmadın mı yoksa birşeylr yazmıştım çok önemli:84:

hoşgeldin tatlım ayşencim..en erknci bnm sanırım:KK66:

teşekkürler ikizcim..bütün güzel dileklerini sana iade ediyorum yarısınıda bizde bırakıyorum:))

kurdelammm beni unuttun sana dün akşam cevap yazdım erken gittin :84::84:

işi vardı herhalde :KK19:
ee sen neler yaptın bugün
ben bugün hiç bişi yapmadım .elim kolum kalkmıyo hiç .yemek de yapmadım dünden vardı

ev temizliği yaptım ama üstten benim dip köşe temizliğim pazartesiyle cuma işte yemek yapçam dün yemekler bitti.:KK56: oğlanı uyuttum bi yarım saat girim dedim normalde gündüzleri pek giremiyorum :KK54:

işi vardı herhalde :KK19:
ee sen neler yaptın bugün
ben bugün hiç bişi yapmadım .elim kolum kalkmıyo hiç .yemek de yapmadım dünden vardı

ev temizliği yaptım ama üstten benim dip köşe temizliğim pazartesiyle cuma işte yemek yapçam dün yemekler bitti.:KK56: oğlanı uyuttum bi yarım saat girim dedim normalde gündüzleri pek giremiyorum :KK54:

hımm anladım canım
evet gündüz vakit olmuyo ev işi çocukla uğraş yemek falan derken...
bende arada giriyom gündüzleri

X