Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tamam canım.yenilikler güzeldir...........sizlerle sohbet güzel.............

teşekkürler ikizcim çok sağol...senlede öyle

ama kızlar bnm uykum var akşamda uyukladım alamadım tam uykumu galiba
herkeze iyi geceler bol sohbetler hoşçakalın

hayatım anlıyorum seni sayılı gün çabuk geçer hayırlısıyla bir gün gelecek

inş canım bitecek mutlaka.şimdilik bana musade az sonra askerimin nöbeti bitiyor azıcık sesini duyayım.çoook memnun oldum kızlar sizlerle tanıştığıma beni bekleyin anacımmmm baaay

arkadaşım cevap yazdım görmedin galiba.iyiyim canım annemler burda memleketten.onlarla vakit geçiriyoruz.............

inş canım bitecek mutlaka.şimdilik bana musade az sonra askerimin nöbeti bitiyor azıcık sesini duyayım.çoook memnun oldum kızlar sizlerle tanıştığıma beni bekleyin anacımmmm baaay

tamam canım sen bak keyfine bende birazdan çıkıcam zaten

kızlar bende çıkıyorum bilmeyenler için söylüyorum gündüzleri giremiyorum oğlumdan ev işi yemek falan gece muhakkak 11 de burda oluyorum hepinizi öpt. kendinize iyi bakın iyi geceler....:79::79:

kızlar bende çıkıyorum bilmeyenler için söylüyorum gündüzleri giremiyorum oğlumdan ev işi yemek falan gece muhakkak 11 de burda oluyorum hepinizi öpt. kendinize iyi bakın iyi geceler....:79::79:

iyi geceler canım bende çıkıyorum.kendinize iyi bakın. geçmiş olsun dilekcim.

giden arkadaşlara iyi geceler,ekleyemedim resmimi ya,ayrıca kurdelam benim neden arkadaşlarım arasından silinmiş anlamadım

huuu selam kızzzlarrrrr ben geldım :)

dilekcim topişin hayırlı ugurlu olsun

kurdelamın topiğe noldu bulamıyorum onu? bide bi ara kurdelam da üyelik iptali diyordu ayol ben gelene kadar neler olduda haberım yok acep..

herkesi kacırmısım yawss kendı kendıme yazem garii

kocem geri gitti gemiye tek kaldım uykum yok özet olarak aslında cok uykum var ama uyuyamıyorum gecen gece burda deprem oldu belkı bılenınız vardır..D.dere 4.3luk istanbulda bilem hıssedılmıs yane dusunun burdakı sıddetıını

persembe memlekete annemin evine gidicem sanırım en azından uyurum..

neyse kalın saglıcakla ..iyi geceler

giden arkadaşlara iyi geceler,ekleyemedim resmimi ya,ayrıca kurdelam benim neden arkadaşlarım arasından silinmiş anlamadım
cnm bnm dün temizlik yapıyordum listede demek o ara silinmiş
söylemesen haberim yoktu vallahi.neyse eklemişsin zaten..gerçe bunu kızlar nerden bilecek direk gelip bana sorsan daha iyi olurdu cnmcm

kasvettim hg tatlım öncelikle...
o topicte konuşmuyoruz cnm artık...
ben istemiyorum arkadaşlarda buna anlayış gösterdiler sağolsnlar...
inşallah eşn tez zamanda gene yanında olur...annene gidince rahat rahat uyursuz üzme cnını güselim

kızlar cümleten hayırlı sabahlar
dün hafiften erken ayrıldım sizden...
bu hafta erken yatma çabasındayım biliyorsunuz.
gerçe dünkü yatışımda pek erken sayılmaz ama eskisine göre idare eder tabi..
neyse bi günaydın diyim dedim öptm kızlar

diloşum sen çocuklu bir hatunsun stres yapma güselim...
geldiğinde Allahın izniyle görüşürüz şekerim....
ama açıklama yapmanda çok şirin durmuş teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…